سنت جان نبرد می کند اما یکی را در نزدیکی پراویدنس شماره ۱۵ از دست می دهد


بزرگترین جمعیت فصل تخفیف در چرخش سریع. بازی عالی الکساندر بوش. همه این‌ها می‌توانست سه‌شنبه شب برای سنت جان بازی کند، اما هیچ‌کدام از آن‌ها مهم نبود، زیرا طوفان سرخ فقط به پاش شلیک می‌کرد.

شوت های ضعیف پرتاب آزاد، زمان بندی ضعیف برای نوسانات و ناتوانی در گرفتن ریباندهای دفاعی عالی باعث باخت ۸۶-۸۲ مقابل پانزدهم پروویدنس در ورزشگاه شلوغ کارنیسیکا شد.

در زیر کشش، سنت جان قادر به اجرا نبود. طوفان سرخ پس از برتری دو امتیازی از سبد اسکندر با فاصله ۳:۳۴ مانده به پایان، سه چرخش متوالی داشت. و آنها نمی توانستند متوقف شوند، زیرا پراویدنس با حرکات سریع عکس های باز ایجاد می کرد.

پرتاب آزاد یکی از تفاوت های اصلی بود. سنت جان ۴ در مقابل ۱۱ خط در بازی بود. پروویدنس ۲۶ از ۳۲ تلاش، از جمله چهار بار متوالی برای دورهمی ها را در ۱۱.۸ ثانیه آخر به ثمر رساند.

جرد باینوم از پراویدنس در جریان باخت سنت جان توپ را از دست داد.
جرد باینوم از پراویدنس در جریان باخت سنت جان توپ را از دست داد.
AP

در طول ۲۰ بازی، سنت جان (۱۱-۹) به سختی از ۰.۵۰۰ عبور کرده است. طوفان سرخ در شرق بزرگ ۳-۶ و در مقابل مخالفان کنگره قدرت ۳-۹ است. اسکله NCAA بر اساس پیروزی آنها در مسابقات قهرمانی شرق بزرگ خواهد بود. فصل های متوالی مربی مایک اندرسون بسیار مشکوک است.

بوش الکساندر که 29 امتیاز به دست آورد در جریان باخت سنت جان برای مهار توپ بالا رفت.
بوش الکساندر که ۲۹ امتیاز به دست آورد در جریان باخت سنت جان برای مهار توپ بالا رفت.
رابرت سابو

اسکندر مسئول نبود. او پویا بود و ۲۹ امتیاز، ۱۲ پاس گل و ۵ ریباند به دست آورد. آرون ویلر با ۱۶ امتیاز به دنبال آن بود. جولیان شامپاین پس از کسب ۱۰ امتیاز در ۴۷ بازی متوالی، برای چهارمین بازی متوالی با ۸ امتیاز در یک شوت ۴ بر ۱۱ گلزنی کرد.

عصر به طرز شومی شروع شد، زمانی که شامپاین بالای چشم راستش شلیک شد و زخمی را باز کرد که نیاز به بخیه داشت. این برای او بخش زیادی از نیمه اول تمام شد و به پراویدنس اجازه داد تا بازی را قبل از استراحت کنترل کند.

بدون شامپاین، سنت جان به طور قابل پیش بینی در حمله با وجود اینکه با انرژی بازی می کرد، مشکل داشت. طوفان سرخ فقط ۳۵ درصد از زمین را زد، در ۳ تلاش فقط ۳ بر ۱۴ پیش رفت و از خط پرتاب آزاد ۱ بر ۵ شد، و همچنان مشکلات شوتزنی از باخت به ویلانووا در روز شنبه داشت.

با این حال آنها تنها ۵ بار پیش بودند و در ثانیه های پایانی نیمه اول فرصت نزدیک شدن داشتند. اما یک چرخش روی یک پاس درونی و یک تصمیم ضعیف الکساندر – با اشتباه جارد باینوم در تلاش برای زدن ۳ امتیاز در ۰.۸ ثانیه – منجر به کاهش ۸ امتیازی در وقت استراحت شد.

ضعیف نزدیک به نیمه اول تاثیری بر سنت جان بعد از استراحت نداشت. به رهبری الکساندر، طوفان سرخ با شکست ۱۵-۵ به عدد ۴۷ رسید. وقتی الکساندر ویلر را برای یک تورنمنت در کوچه متلاطم آماده می کرد، جمعیت در تشویق منفجر شد و آنچه قبلاً ۱۰ امتیاز کسری بود را از بین برد.

در آن نقطه، اندرسون موفق شد الکساندر را شکست دهد و پروویدنس پس از یک جفت سه امتیاز بی چون و چرای نوآ هرشلر، قبل از ساعت ۱۲:۳۲ باقی مانده، اختلاف را به شش بار افزایش داد. اینطور نماند. سنت جان هرگز تماس خود را از دست نداد. سه امتیازی پشت سر هم از ویلر و مونتز ماتیس، سنت جان را به یک امتیاز رساند و اشاره ای به الکساندر با ۴:۱۱ باقی مانده داشت و پایانی دراماتیک را رقم زد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر