سم الیوت متاسفم کدام ممکن است “توانایی سگ” را “تکه ای اجتناب کرده اند s-t” نامید.


سام الیوت {به دلیل} جدا گذاشتن فیلم وسترن دریافت کرد اسکار، توانایی سگ، اجتناب کرده اند جین کمپیون عذرخواهی کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ذکر شد کدام ممکن است اجتناب کرده اند این کدام ممکن است این فیلم را “قطعه ای باحال” نامیده است، ترس زده شده است.

این بازیگر ۷۷ ساله روز یکشنبه، بیش اجتناب کرده اند منصفانه ماه پس اجتناب کرده اند اظهارنظرهای تحقیرآمیز کسب اطلاعات در مورد فشار کردن بر روی پادکست “WTF” مدل مارون، منصفانه mea culpa را راه اندازی شد کرد.

الیوت در جریان مناسبت تلویزیونی Contenders در روز یکشنبه به شوخی ذکر شد: “اول اجتناب کرده اند همه، نروید پادکستی تحمیل کنید کدام ممکن است پیام های تصمیم آن WTF باشد.”

او در شکسته نشده اعلام کردن کرد کدام ممکن است “توانایی منصفانه سگ به معنای واقعی کلمه هستند به او ضربه زد.”

به پادکستر گفتم WTF [Maron] در نظر گرفته شده می کردم جین کمپیون کارگردان بزرگی است را انتخاب کنید و انتخاب کنید آرزو می کنم اجتناب کرده اند بازیگران فیلم «توانایی سگ» عذرخواهی کنم. الیوت ادعا کرد کدام ممکن است همه بازیگران معقول را انتخاب کنید و انتخاب کنید به طور قابل توجهی بندیکت کامبربچ. ساده می توانم بگویم متاسفم را انتخاب کنید و انتخاب کنید من می خواهم هم همینطور. من می خواهم.”

در پادکست “WTF”، الیوت – کدام ممکن است در چندین فیلم پایه وسترن تفریحی کرده است – با توجه به کمپیون کدام ممکن است کسب اطلاعات در مورد منصفانه گاوچران بسته اقامت می تنبل کدام ممکن است در دهه ۱۹۲۰ در مونتانا اقامت می تنبل، اجتناب کرده اند او پرسیده شد.

الیوت گفت که افکارش در مورد فیلم اینطور نیست "بسیار شفاف." او همچنین اصرار داشت که فیلم "زدن یک وتر" با او.
الیوت ذکر شد کدام ممکن است افکارش با توجه به فیلم “خیلی صریح” نیست. او علاوه بر این اصرار داشت کدام ممکن است این فیلم به او «تکثیر کرد».
کریستوفر پولک

“خواه یا نه می خواهید با توجه به آن قطعه s—-t صحبت کنید؟” بازیگر همراه خود پرخاشگری پرسید.

الیوت مدعی شد کدام ممکن است بازیگران شخص فیلم شبیه رقصندگان چیپندلز هستند از آنها “کراوات می پوشند را انتخاب کنید و انتخاب کنید چیزهای عکس ندارند.”

این بازیگر همراه خود عصبانیت فریاد زد: “{همه آن} گاوچران ها در آن فیلم به این تعیین کنید بودند.” “همه آنها در مدرسه می دوند را انتخاب کنید و انتخاب کنید با بیرون بلوز. همه این ارجاعات به همجنس گرایی {در سراسر} فیلم اف کینگ موجود است.”

غرب کجای این غرب است؟ الیوت را دنبال کنید “منظور من می خواهم اینجا است کدام ممکن است، [actor Benedict] کامبربچ به هیچ وجه اجتناب کرده اند گروه های کینگ خارج نشد.”

بندیکت کامبربچ، چپ، و جسی پلمونز در صحنه ای از "قدرت سگ"
بندیکت کامبربچ، چپ، را انتخاب کنید و انتخاب کنید جسی پلمونز در صحنه ای اجتناب کرده اند «توانایی منصفانه سگ».
کرستی گریفین

الیوت در عذرخواهی شخصی در روز یکشنبه افزود کدام ممکن است ایده ها او “خیلی صریح” نیستند.

او علاوه بر این اجتناب کرده اند گروه دگرباشان {به دلیل} اظهاراتی کدام ممکن است متعدد آن را ضد همجنس گرایان تفسیر کردند عذرخواهی کرد.

او ذکر شد: «من می خواهم چیزهایی گفتم کدام ممکن است به افراد صدمه زد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند این بابت بافت وحشتناکی دارم. “گروه همجنس گرایان در کل اقامت ماهر من می خواهم برای من می خواهم خارق العاده {بوده است}. را انتخاب کنید و انتخاب کنید منظورم تمام حرفه ام است، اجتناب کرده اند در گذشته اجتناب کرده اند آغاز {در این} شهر. دوستان در هر مرحله را انتخاب کنید و انتخاب کنید هر رئوس مطالب شغلی به همان اندازه در این زمان. متاسفم کدام ممکن است به هر منصفانه اجتناب کرده اند این دوستان صدمه زدم را انتخاب کنید و انتخاب کنید {کسی که} دوستش داشتم. هر کس عکس همراه خود کلماتی کدام ممکن است به کار بردی.”

انتقاد اولین الیوت همراه خود پاسخ پرخطر کمپیون گذراندن شد – کدام ممکن است ماه قبلی در جوایز اسکار بهتر از کارگردانی را برای این فیلم اکتسابی کرد.

کارگردان جین کمپیون
کارگردان جین کمپیون اعلام کردن کرد کدام ممکن است الیوت در موقعیتی نیست کدام ممکن است بخواهد چیزی «وسترن» است هر دو ۹.
رویترز

او اعلام کردن کرد کدام ممکن است الیوت در موقعیتی نیست کدام ممکن است به شما گزینه بدهد اجتناب کرده اند “غربی” بودن هر دو نبودن چیزی انتقاد تنبل.

“باید ذکر شد، من می خواهم در نظر گرفته شده می کنم او ساده منصفانه عوضی بود، از، از قبل می دانید، او منصفانه گاوچران هم نیست، او منصفانه بازیگر است – او در ساکرامنتو غول پیکر شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید در اورگان تحصیل کرده است… ما همراه خود منصفانه داستان تخیلی گذراندن هستیم. دنیا، ما همراه خود جهان وطنی وهم ای گذراندن هستیم.

کمپیون در شکسته نشده کسب اطلاعات در مورد فیلمش ذکر شد: “غرب منصفانه اسطوره است، {وجود ندارد} – آنی پرولکس – را انتخاب کنید و انتخاب کنید فضای زیادی برای تصور این اسطوره موجود است. را انتخاب کنید و انتخاب کنید این ساده مدل عکس اجتناب کرده اند .”

نامزد اسکار بعداً الیوت را به روش‌ای طنزآمیز در یک واحد «عکس گرفتن» به سبک وسترن اوج صحنه فیلم‌های برادران وارنر به مشکل کشید.