سردار قاآنی: حداقل ۱۵ عملیات روزانه علیه اماکن رژیم قدس اشغالی – پایگاه خبری مدیریت شده


گزارش کردن پایگاه خبری مدرا; سردار اسماعیل قاآنی در مراسم وداع شب عاشورا با پیکرهای مطهر سه شهید کربلا «شهید حاج رحیم کابلی»، «شهید مصطفی تاش موسی» و «شهید محمد امین کریمیان» افزود: فلسطینی. جنگنده ها آخرین ضربه ها را بر پیکر رژیم صهیونیستی وارد خواهند کرد.» موجودیت صهیونیستی در حال فروپاشی است و هر روز می بینیم که ضریب امنیتی موجودیت صهیونیستی در حال کاهش است.

و فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران تصریح کرد: رزمندگان فلسطینی در نظر دارند آخرین ضربات را در فرصتی مناسب به بدنه پوسیده رژیم صهیونیستی برسانند.

سردار قاآنی با اشاره به اینکه نظام اسلامی همچون گذشته از مظلوم فلسطین حمایت و پشتیبانی می کند، خاطرنشان کرد: فرزندان اسلام در سرزمین های اشغالی، غزه و لبنان در مکتب ائمه انقلاب، آمریکا و صهیونیسم درس می آموزند. نظام نمی تواند در مقابل این قهرمانان مقاومت کند.

فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تاکید کرد: فرزندان اسلام در سرزمین های اشغالی به این توانایی رسیده اند که خودشان نیازهای خود را برآورده کنند و فرزندان تحصیلکرده مکتب شهدا تا پیروزی کامل در مقابل رژیم اشغالگر مقاومت خواهند کرد.

سردار قاآنی با بیان اینکه دشمنان بدانند هرگز از گناهان و جنایات آنان در حق مظلومان منطقه و هیچ نقطه جغرافیایی غافل نخواهیم شد، تصریح کرد: هر چند دشمن در بسیاری از موارد در مدت زمان کوتاهی پاسخ دشمنی های خود را داد، اما هر چه باقی می ماند. ما برای آن برنامه داریم.