سردار فدوی: شیاطین خواهی عده ای به صلاح مردم کشورمان نیست – پایگاه خبری مدرس


گزارش کردن پایگاه خبری مدآرا; سردار سرتیپ علی فدوی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران در مراسم خاکسپاری شهید گمنام دفاع مقدس که امروز (چهارشنبه) توسط وزارت ورزش و جوانان در نمایشگاه انقلاب فرهنگی ورزشی برگزار شد. مجمع گفت: جبهه متحد یک فرقه باطل علیه جبهه حق ایجاد کرد و هشت سال با انقلاب اسلامی مبارزه کرد اما ناکام ماند.

سردار فدوی با بیان اینکه شهدای کربلا الگوی شهدای ما هستند، افزود: شهدا کسانی هستند که خداوند به آنها اجازه داده و به کسی تحویل نداده اند و این «شفاعت» است.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نسبت به تأثیر فرهنگی دشمن بر مردم هشدار داد و گفت: یکی از اهداف دشمنان مسئله زن ضد انقلاب است. می خواهند از تبلیغات و فضای مجازی علیه ما استفاده کنند. زنان خط مقدم در این جبهه هستند و آنها هستند که باید وارد این عرصه شوند و با شکست در مقابل دشمن قرار گیرند. مردان نمی توانند وارد این جبهه شوند.

سردار فدوی افزود: پس از گذشت ۴۳ سال از پیروزی انقلاب و به برکت شهدا، اسلام و انقلاب اسلامی، دشمنان انقلاب و یاران آنها را شکست دادیم. ما می توانیم در این جبهه پیروز شویم. همه ما روزی می میریم و وقتی می میریم خود و اعمالمان در پیشگاه خداوند می ایستیم.

او افزود: «شیاطین با انسان‌ها به شیوه‌هایی برخورد می‌کنند که امیدوار بودند. پیروان عده ای از شیاطین از شأن مردم ۲۰۰ هزار شهید نیستند. وقتی انسان در پیشگاه خدا ناامید است. پس اجازه ندهیم بدی های دنیا بر ذهن و اعمال ما تأثیر بگذارد.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران در پایان گفت: توصیه به حجاب وصیت اکثریت قریب به اتفاق شهداست. حجاب دیگر تنها یک تعهد نیست بلکه نماد اسلام و انقلاب اسلامی است. شهدا می توانند به ما کمک کنند. خداوند به شهدا عنایت فرماید.