سردار فدوی: سپاه پاسداران دست فلسطینیان را پر خواهد کرد – پایگاه خبری مدیریت شده


گزارش کردن پایگاه خبری مدرا; سردار علی فدوی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران در تجمع ضدصهیونیستی مردم عاشورای تهران که عصر امروز (سه شنبه) در میدان فلسطین برگزار شد، گفت: در اسارت اهل بیت(ع) و در چنین مواقعی سخت ترین مصیبت ها و دردها برای اهل بیت بود و پیامبر وارد شد.

فرمود: یقیناً وقتی این مصیبت ها بر خاندان رسول خدا صلی الله علیه و آله وارد شد، خداوند آنها را مژده داد که روزی همه مردم جهان طعم حکومت اسلامی را خواهند چشید. امام خمینی (ره) از اولین روز نهضت اسلامی در سال ۴۲، فلسطین را مهمترین مسئله اسلام اعلام کرد و حمله خود را به سمت رژیم صهیونیستی و شیطان بزرگ هدایت کرد.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: جبهه حق انقلاب اسلامی به دلیل اینکه فرامین الهی را انجام داده در حال پیشرفت است. آیا خداوند در این سالهای طولانی به وعده خود عمل نکرده است؟ آیا ملت فلسطین امروز همان ده سال پیش است؟

سردار فدوی توضیح داد: جبهه باطل مجبور است شرایط جبهه حق را بپذیرد. در سه روز گذشته شیاطین رژیم صهیونیستی بار دیگر با اقدام احمقانه خود شکست خوردند. آنها نتوانستند در مقابل جهاد اسلامی مقاومت کنند، شکست خوردند و شرایط جهاد را پذیرفتند. آیا برای عموم مردم روشن نیست که وعده خدا حق است و تخلف از وعده خدا نیست؟

وی افزود: وقتی شما جزو جبهه الحق و حزب الله هستید، جبهه الحق پیروز میدان است. هر روز باید ظرفیت و توانایی خود را با توجه به وظیفه ای که داریم افزایش دهیم. امروز صلابت جبهه حق در قلب انقلاب اسلامی، یعنی ایران، بر همه دوستداران انقلاب اسلامی ثابت شده است. در فلسطین، لبنان، یمن و سوریه راه در جبهه باطل باز شد و این همیشگی است.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: همانطور که حضرت امام خامنه ای فرمودند و شهید سلیمانی دست فلسطینی ها را پر کرد، این یک روند دائمی است و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همیشه دست خود را انجام خواهد داد و این کار ماست. وظیفه طبق معمول تکالیف خود را انجام خواهیم داد. ما وظیفه خود را انجام می دهیم و خداوند به جبهه حق پیروزی عطا خواهد کرد.

وی افزود: نتیجه بر عهده خداوند است و ما فقط باید به وظیفه خود عمل کنیم و انجام خواهیم داد. تعجب آور است که برخی از کشورهایی که خداوند عقل محاسبه را از آنها گرفته است، این قاعده قرآنی را درک نمی کنند.

سردار فدوی گفت: سران کشورهایی که عنوان اسلام را یدک می کشند چون شکم شما پر از تابو است و از جبهه باطل حمایت می کنید، بدانید که سرنوشت شما به شاه شیاطین گره خورده و نابود خواهید شد. بدانید که جبهه حق انقلاب اسلامی می تواند کار درست را انجام دهد. ما نباید به دنبال جبهه اشتباه باشیم، این آنها هستند که باید به دنبال قدرت و عمل باشند.

و ادامه داد: خداوند بر عهد خود وفادار است و برای ما نیروی دائمی قرار داده تا جایی که مجبور به بازدارندگی در مقابل جبهه حق هستند. خداوند راه توبه را باز کرده است و چون مسلمان هستند نباید به جنایتکاران بپیوندند و کودکان را بکشند. باید در شهرک ها دورشان دیوارهای سیمانی بسازند.

جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش تاکید کرد: خداوند متعال در قرآن فرموده است که دو حزب بیشتر نیست، حزب خدا و حزب شیطان و آیه قرآن به صراحت می گوید پیروز ابدی حزب الله است. حرکت جلو راست به جلو پیوسته است و با سرعت زیاد ادامه خواهد داشت و مانعی برای توقف آن وجود ندارد.