ستاره پورن برتر افغانستان در یک مصاحبه صمیمی همه چیز را آشکار می کندستاره برتر پورن افغانستان به راحتی نمی ترسد.

یاسمینا علی، ۲۸ ساله، می‌گوید که به دلیل شغل نامتعارف خود احساس قدرت می‌کند – علیرغم اینکه پدرش ظاهراً سعی می‌کرد او را به خاطر این شغل بکشد.

در مصاحبه ای با The Post، این ستاره پورن در مورد خطراتی که پس از پشت سر گذاشتن مذهب و خانواده خود برای دنبال کردن کار جنسی متحمل شده است، صحبت کرد. اما برای زنانی مانند او، که فرهنگ‌های تحت ستم جنسی را محکوم کرده‌اند تا بدن خود را بازپس بگیرند، این کار ارزشش را دارد – هم برای آزادی شهوانی. و چک حقوق

علی به The Post گفت: «وقتی برای اولین بار در این صنعت شروع به کار کردم از اینکه زنان در مقایسه با همبازی های مردشان چقدر حقوق می گیرند شگفت زده شدم. “بسیاری از اوقات زنان در صنایع دیگر با صلاحیت ها و تجربیات بالاتر حقوق و یا احترامی برابر با همکاران مرد خود دریافت نمی کنند.”

علی اکنون بیش از ۹ میلیون بازدید از ویدئو در پورن هاب دارد. اما برای مسلمان سابق که اکنون در اروپای شرقی زندگی می کند، همه چیز راحت نبوده است. از صحبت در مورد طالبان گرفته تا قطع رابطه با خانواده‌اش، این زیبایی سبزه معنای شجاعانه پشت صحنه‌های رتبه‌بندی X خود را آشکار کرد.

از اسلام تا شهوانی

علی در سال ۱۹۹۳ در کابل به دنیا آمد. پس از سالها زندگی تحت حکومت مطیع طالبان، او در اوایل دهه ۲۰۰۰ با خانواده خود به بریتانیا مهاجرت کرد. به گفته روزنامه تورنتو سان، پدر علی “به دلیل ارائه خدمات ترجمه به سربازان بریتانیایی و آمریکایی در طول جنگ در خاورمیانه، در بریتانیا پناهندگی اعطا شد.”

اما علی زندگی در انگلیس را آسان‌تر ندید و گفت که از بزرگ شدن در یک خانواده مسلمان خفه شده است.

او در نوجوانی از خانواده اش «فرار» کرد و با عکاس یهودی دیوید کوهن ازدواج کرد. او مذهب خود را رها کرد، جنبه جنسی خود را “باز کرد” و به عنوان یک بازیگر بزرگسال وارد یک حرفه نامرتب شد.

در سال ۲۰۲۰، علی پس از دستگیری پدرش و پسر عمویش به دلیل توطئه‌ای برای داشتن او دستگیر شدند، زیرا او با ورود به فیلم‌های مستهجن «خانواده را رسوا کرده بود» در سرفصل اخبار قرار گرفت.

گفته می شود که پدر محمد پتمن و پسر عموی دریا خان صفی نیز از ازدواج او با یک یهودی خشمگین بودند.

گفته می شود که در آگوست ۲۰۱۸، پتمن به اسلواکی پرواز کرد و به طور فعال در جستجوی علی بود. گفته می شود یک قاتل اعلام کرده است که ستاره فیلم های پورن را در ازای ۷۰۰۰۰ دلار خواهد کشت. پتمن و صافی اکنون در مرحله استرداد به اسلواکی هستند.

علی به The Post گفت: «من هیچ تماسی با خانواده‌ام ندارم و آنها رودررو به من نگفته‌اند که در مورد حرفه‌ام چه احساسی دارند. پدر و مادرم همیشه ترس را در من القا می کردند – خدا، جهنم، مجازات.

این ستاره – که اکنون یک ملحد شناخته شده است – ادامه داد: “اگر اسلام را ترک کنم، پدرم مرا تهدید کرد که به خاطر لکه دار کردن اسلام، فرهنگ افغانستان و شرافت خانواده، مرا خواهد کشت.”

“در پایان روز، این زندگی من است و من به واکنش مردم نسبت به حرفه ام اهمیت نمی دهم. من از قلبم پیروی می کنم و هر کاری که می خواهم انجام می دهم زیرا این زندگی، بدن و حق من است.»

“طالبان منافق هستند”

اوایل این ماه، علی با تامی مک‌دونالد برای مصاحبه در پادکست «من از پورنو متنفرم» نشست.

در آنجا، این ستاره خشمگین طالبان را به شدت مورد انتقاد قرار داد و گفت که معتقد است اعضای ریاکار آنها عاشق مخفی پورن هستند – و در برخی موارد، نه چندان مخفی. پس از مرگ اسامه بن لادن، رهبر القاعده در سال ۲۰۱۱، یک حافظه پنهان “قابل توجه” از پورن های مستهجن در رایانه های او پیدا شد.

من تعجب نمی کنم [if they watch porn]او در مورد طالبان گفت.

علی افزود، با این حال، آنها حقوق زنان را محدود می کنند و جنسیت آنها را کنترل می کنند.

«جوامع سرکوب شده جنسی نوعی وسواس دارند. وقتی نگاه می کنید که بیشتر بینندگان از کجا آمده اند. . . بیشتر آنها از کشورهای خاورمیانه و به عنوان مثال هند هستند.

در همین حال، علی به پادکست گفت که در افغانستان احساس مظلومیت می‌کند و به دلیل امتناع از پیروی از دستورات طالبان، «دید که مردم را مورد ضرب و شتم قرار می‌دهند».

او گفت که موارد مکرر “خشونت خانگی” وجود دارد و افزود که مردان همجنس گرا در افغانستان از ترس قتل نمی توانند تمایلات جنسی واقعی خود را تصدیق کنند.

این سرگرم کننده وابسته به عشق شهوانی معتقد است که در رادار طالبان قرار دارد، اما می گوید که آنها مطمئنا تنها افغان هایی نیستند که با شغل غیرمتعارف او مشکل دارند.

علی نه تنها “برترین ستاره پورن افغانستان” لقب گرفته است، بلکه او به عنوان “استار” کشور نیز توصیف شده است.فقط او گفت که ستاره پورن» که بر نیاز به آزادی جنسی بیشتر تأکید می کند.

او به مک‌دونالد درباره افغان‌ها گفت: «آن‌ها نمی‌خواهند افغانستان به‌خاطر پورنو شناخته شود. آنها فکر می کنند مالک بدن من هستند و آنچه می توانم با بدنم انجام دهم و من حق ندارم آن را نشان دهم.

“باز کردن قفل” ارگاسم: چگونه یاسمینا یاد گرفت که عاشق رابطه جنسی باشد

علی در مصاحبه خود با پادکست “I Hate Porn” اعتراف کرد که مدتی طول کشید تا احساس شرمندگی خود را از تمایلات جنسی خود دور کند.

علی می‌گوید که پس از فرار از خانواده‌اش در نوجوانی، باید همه چیزهایی را که می‌دانست، از غذاهایی که معمولاً به لباس‌هایش می‌پوشید، بیاموزد. سپس به کاوش جنسی او رسید.

“من نمی توانستم خودارضایی کنم. من نمی توانستم به ارگاسم برسم.» او در مورد تلاش های ناموفق خود گفت.

پس از ماه ها تمرین، ستاره پورن سرانجام به اوج خود رسید و گفت که اولین ارگاسم او “محرک بسیاری از چیزها” بود.

علی گفت: «این به من کمک کرد تا راحت باشم و چیزها را کشف کنم.

در واقع، علی در حال کاوش چیزهای جدید زیادی است – اغلب جلوی دوربین. او در ویدیوهای سه نفری و دختر به دختر متعددی که در اینترنت موجود است دیده می شود. در یک کلیپ رتبه بندی ایکس، علی در حال انجام یک عمل جنسی روی یک به اصطلاح “پدربزرگ” دیده می شود.

فشار دادن پاکت حاوی محتوای او فقط برای ارائه خدمات به خیالات بینندگان او نیست. برای علی شخصی است.

علی در مصاحبه پادکست خود گفت: “من همیشه یک فرد سرکش بودم.” او گفت که اکنون احساس آزادی می کند. “غریزه من به من می گوید که با هر چیزی که می خواهد مرا تحت سلطه خود درآورد مخالف باشم.”

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر