ستاد تعاون حوزه علمیه و آموزش و پرورش تاکنون ۱۴ سفر به استان داشته است.


سه شنبه ۱ آذر ۱۴۰۱ – ۰۹:۴۱

افزایش توصیه های وزیر و مدیر ورزشگاه همکاری، حوزه، حوزه های علمیه و مطبوعات از خوبگذری پانا.

تهران (پانا) – مشاور وزیر و دبیر ستاد همکاری های روحانی و آموزشی با اشاره به سفرهای منطقه ای این ستاد برای انجام اقدامات لازم برای توسعه فعالیت ها و ارتقای کیفی آنها، در جریان سفر به ۱۴ استان قرار گرفت. تا به حال.

حجت الاسلام والمسلمین حمید نیکزاد در گفت و گو با خبرنگار پانا گفت: در راستای اجرای سیاست ها و برنامه های ستاد همیاری حوزه و وزارت آموزش و پرورش بیش از ۷۰۰ کمیته همکاری در استان ها و در رأس مناطق کشور نمایندگانی از علمای محترم، ائمه جمعه، معاونان رئیس جمهور، مدیران کل و مدیران مناطق آموزش و پرورش، مدیران مؤسسات خواهران، اخوان های استان و مناطق، عضویت مدیر کل و روسای مناطق، تبلیغات اسلامی می باشند. سازمان، اوقاف و امور خیریه و چند نفر دیگر تشکیل شد.

وی افزود: حضور در جلسات کمیته ها و دستگاه های استانی و پیگیری برخی مسائل در سطح کشور از وظایف دبیرخانه ستاد تعاون است و در جلسه جدید سفرهایی به ۱۳ استانداری و استانداری بعدی انجام شد. . (xiv) جایی که ما امروز هستیم، بوشهر است.»

مشاور وزیر آموزش و پرورش درباره سفر به استان بوشهر گفت: در این سفر ضمن حضور دانش آموزان و مبلغان طرح آموزش و پرورش امین به شناخت دقیق تری از توانمندی ها و نیازهای مدارس استان خواهیم رسید. حوزه های مدیریتی و آموزشی استان بوشهر همچنین به بررسی وضعیت اجرای برنامه های پنج ساله ستاد همکاری حوزه های علمیه آموزش و پرورش استان و میزان موفقیت این برنامه ها خواهیم پرداخت.

حجت الاسلام والمسلمین نیکزاد با بیان اینکه سفرهای منطقه ای به منظور اندیشیدن تدابیر لازم برای توسعه فعالیت ها و ارتقای کیفی آن انجام می شود، گفت: در جمع طلاب و روحانیون شاغل در آموزش و پرورش قرار بگیریم و به حرف های آنان گوش کنیم. گفت و گو از دیگر برنامه ها و سفر منطقه ای است؛ برگزاری نشست ها و نشست های گفت و گو با مربیان طرح امین که یکی از موفق ترین اقدامات برای ارتقای همکاری حوزه های علمیه و آموزش و پرورش است، در دستور کار ماست. دستور جلسه.