زن جوان برای تنبیه شوهرش قاتل استخدام کرد – قانون مدارا نیوز


گزارش کردن پایگاه خبری مدرا; شامگاه ۳۰ تیرماه امسال، قاضی محمد وهابی، بازپرس جنایی تهران از مرگ مردی در پارکینگ منزلش در یکی از مناطق پایتخت مطلع شد. گزارشی از زمان اعلام این خبر می گذرد که تیم جنایی در محل حاضر شدند و با جسد مرد جوانی که با ضربات چاقو در پارکینگ منزلش کشته شده بود مواجه شدند.

تحقیقات با خانواده مقتول نشان داد صبح روز حادثه وی برای رفتن به محل کار از خانه خارج شده و پس از بازگشت خودروی خود را در نزدیکی منزل پارک کرده و با غافلگیری دو نفر وارد ساختمان شده و با ضربات چاقو به وی ضربه می زند. گرفته شده

عاملان پس از قتل متواری شده بودند و همانطور که بررسی صحنه جنایت نشان داد مقتول پس از کشتن وی چند قدمی برداشت اما در پارکینگ از هوش رفت و به زمین افتاد. سپس یکی از اهالی ساختمان با جسد وی مواجه شد و موضوع را به پلیس گزارش داد.

در ادامه تحقیقات، ماموران با بررسی دوربین های مداربسته متوجه شدند مقتول پس از پارک خودروی خود در حوالی منزل و حرکت به سمت منزل، دو مرد موتور سوار به تعقیب و گریز وی وارد ساختمان پشت سر وی و پس از کشتن وی شدند. با عجله به بیرون ساختمان رفتند و سوار موتور شدند و فرار کردند. در این پرونده تیم جنایی به بررسی شماره پلاک موتور پرداخته و با انجام تحقیقات ویژه، اطلاعاتی و پلیسی عامل اصلی جنایت را دستگیر کردند.

داستان سرایی

مظنون دستگیر شده در بازجویی ها به قتل اعتراف کرد و درباره انگیزه خود گفت: چند روز پیش قصد داشتم خودروی خود را پارک کنم که ناگهان مقتول با خودروی خود وارد پارکینگ شد. من به او اعتراض کردم که چرا وارد پارکینگ من شده است، او فریاد می زد که همیشه آنجا پارک می کند و در همان لحظه اهالی محل از او حمایت کردند و با دادن حق به مقتول درگیر شدند.

وی ادامه داد: به دلیل اینکه مقتول در آن روز به من فحاشی کرد از او رنجیدم اما چون او را نمی شناختم پس از پایان درگیری دنبال او رفتم و آدرس منزلش را گرفتم. سپس از دوستم کمک خواستم و شب حادثه به خانه مقتول رفتم و منتظر او نشستم تا آمد. سپس با دوستم وارد ساختمان پشت مقتول شدیم و به تلافی چند ضربه چاقو به او زدیم. در حالی که ما قصد کشتن او را نداشتیم و هدفمان تنبیه او بود، مرد جوان فوت کرد.

قاتلان اجیر شده

اظهارات متهم در حالی بیان شد که تحقیقات تکمیلی در خصوص تصاویر دوربین های مداربسته انجام شد که مشخص شد وی پس از تعقیب مقتول در شب حادثه، درب ساختمان را با کلید باز کرده و وارد آنجا شده است. این بدان معناست که گفته او مبنی بر عدم شناخت قربانی دروغ است. بنابراین تحقیقات با او ادامه یافت تا اینکه اسرار جنایت را فاش کرد و گفت همسر مقتول او را برای پوشش مقتول استخدام کرده است.

این بار متهم گفت: من راننده تاکسی اینترنتی هستم. چند ماه پیش خانمی به عنوان مسافر سوار ماشین من شد و شروع به صحبت از زندگی خود کرد و اینگونه بود که با هم آشنا شدیم. از آن به بعد شماره مرا گرفته و هر وقت ماشین می خواست با من تماس می گرفت. در این مدت کم کم دلش را به روی من باز کرد و از اختلافاتش با همسرش برایم گفت. او گفت که شوهرش حالش بد است و با او رفتار می کند و او را کتک می زند. بعد از من خواست که به او گوشواره بدهم. من که دلم غمگین بود قبول کردم و بعد از اینکه کلید ورودی ساختمان را از او گرفتم ساعت حرکات مقتول را گرفتم و شب حادثه با دوستم منتظرش نشستیم تا مقتول. رسید. به دوستم به دروغ گفتم مقتول همسرم را اذیت کرده و می خواهم او را راضی کنم اما بازی عجیب ما منجر به قتل شد.

با اعترافات این مرد شریک زندگی وی نیز دستگیر و به حضور در صحنه جنایت اعتراف کرد. در ادامه همسر مقتول دستگیر و در بازجویی به بکارگیری متهم اصلی و شریک زندگی اش برای تنبیه همسرش اعتراف کرد و انگیزه وی را اختلاف با همسرش و تخلف وی دانست.

بر اساس این گزارش، متهمان این پرونده با دستور بازپرس جنایی در تهران دستگیر شدند و تحقیقات از آنها توسط ماموران اداره دهم پلیس آگاهی تهران ادامه دارد.