زنی با همنام بازیگر زن که به دلیل ناسزاگویی در نیویورک اخراج شد، درخواست داد


یک زن لانگ آیلند با همان نام بازیگری که به دلیل نارضایتی پلیس کشته شده در مراسم تشییع جنازه جیسون ریورا خشم را برانگیخت، می‌گوید که توسط مردمی که او را با زنی که این فحش‌های ناپسند را ساخته اشتباه می‌کنند مورد آزار و اذیت و تهدید قرار گرفته است.

“اسم من ژاکلین میشل گوزمن است. من یک مربی ۲۵ ساله ژیمناستیک و صاحب کسب و کار هستم.» GreaterLongIsland.com گزارش داد که فروشنده شکلات خانگی در یک ویدیوی TikTok که در حساب های فیس بوک و اینستاگرام خواهر سوئیتس کسب و کارش پست شده است، می گوید.

این ویدیو برای روشن شدن این موضوع است که من همان ژاکلین گوزمن در آن ویدیو نیستم – آن ویدیوی وحشتناک. من تماس‌ها و پیام‌های متعدد و تهدیدهای زیادی دریافت کرده‌ام.» ساکن هانتینگتون در شهرستان سافولک با گریه می‌گوید.

لطفاً از هدف قرار دادن من و حمله به من دست بردارید. من شخصاً نمی توانم با آن کنار بیایم.

این هنرپیشه که به‌خاطر حرف‌های شرم‌آور اینترنتی‌اش به طور گسترده محکوم شد، بعداً از شرکت تئاترش اخراج شد.

ما نیازی به تعطیل کردن بیشتر مناطق منهتن پایین نداریم، زیرا یک پلیس احتمالاً به دلیل انجام نادرست کارش جان خود را از دست داد. آنها هر روز افراد زیر ۲۲ سال را بدون هیچ دلیل موجهی می کشند و ما شهر را به خاطر آنها تعطیل نمی کنیم.”

ژاکلین گوزمن از هانتینگتون، نیویورک ویدئویی منتشر کرد که در آن توضیح داد که او زنی نیست که در مورد مراسم تدفین پلیس داد می‌زند.
ژاکلین گوزمن از هانتینگتون، نیویورک ویدئویی منتشر کرد که در آن توضیح داد که او زنی نیست که در مورد مراسم تدفین پلیس داد می‌زند.
فیس بوک / @SisterSweets_JC

“مثل اینکه این اف کینگ مسخره است. این اف کینگ مسخره است. اگر کسی در این ناحیه دچار حمله قلبی شود چه؟ هیچ کس نمی تواند به آنها برسد، زیرا همه چیز برای یک پلیس اف-شاه مسدود شده است.

شرکت بازیگری گوزمان، Face to Face Films، در میان واکنش‌ها اعلام کرد که او «دیگر عضوی از شرکت ما نیست».

ژاکلین گوزمن متفاوت پس از انتشار یک شعار ضد پلیس در شبکه های اجتماعی از گروه تئاتر خود اخراج شد.
ژاکلین گوزمن متفاوت پس از انتشار یک شعار ضد پلیس در شبکه های اجتماعی از گروه تئاتر خود اخراج شد.
@vinylboobs/تویتر

کریستال گوزمن، خواهر زن لانگ آیلند نیز ویدیویی را در مورد سیل پیام‌های نفرت نادرست و تهدیدها در TikTok منتشر کرد.

کریستال از خانواده، دوستان، مشتریان و صاحبان مشاغل همکارش که “از ما حمایت کردند” تشکر کرد و افزود: “این مقدار حمایت واقعاً ما را در طول روز سپری کرد.”

این خواهران همچنین پیامی در اینستاگرام منتشر کردند تا رکورد را ثابت کنند.

در این پست آمده است: “لطفا توجه داشته باشید که ما به اشتباه و به طور مخرب در یک پست نفرت انگیز برچسب گذاری شده ایم.” وی گفت: «برای اینکه واضح باشد که هیچ کدام از ما نیستیم و به آن پست وابسته نیستیم. ما از تمامی مجریان قانون در جامعه خود حمایت می کنیم. ما با پیام او همسو نیستیم، آن را نفرت انگیز می دانیم.

“لطفا به ارتباط ما با این شخص ادامه ندهید. ما شنیده ایم که نام و نام خانوادگی دختری که در ویدیو وجود دارد با خواهر ما شیرینی ژاکلین است. ما این دختر را نمی شناسیم و همان ژاکلین نیست.»

این پست اضافه می کند: “با احترام، ما کامنت گذاری را خاموش کرده ایم و صفحه خود را خصوصی کرده ایم تا موقتاً از سردرگمی بیشتر جلوگیری کنیم.”

این خواهران نیز در پیامی که یکشنبه در اینستاگرام منتشر کردند، قدردانی خود را اعلام کردند.

ژاکلین گوزمن از هانتینگتون صاحب شیرینی خواهر در لانگ آیلند است.
ژاکلین گوزمن از هانتینگتون صاحب شیرینی خواهر در لانگ آیلند است.
فیس بوک / @SisterSweets_JC

آنها نوشتند: «بسیاری از شما بودند که واقعاً در زمانی که ما احساس می‌کردیم همه چیزهایی که برای آن بسیار سخت کار کرده‌ایم به پایان رسیده بود، به ما نشان دادید». “ما خسته ایم و هنوز تمام نشده است، اما از آن عبور خواهیم کرد و برای همیشه از خانواده شگفت انگیز شیرینی خود سپاسگزاریم.”

ریورا ۲۲ ساله در ژانویه توسط لاشون مک نیل مورد اصابت گلوله قرار گرفت. ۲۱ در حالی که به یک تماس خشونت خانگی در هارلم پاسخ می دهد.

همکار ریورا، افسر ویلبرت مورا، نیز در ژانویه به شدت زخمی شد. ۲۱ تیراندازی کرد اما برای چند روز با کمک حیات زنده ماند تا اعضای بدنش اهدا شود.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر