زندانیان جزیره رایکرز در آستانه دیدار بایدن از نیویورک به دلیل شرایط نامناسب اعتصاب غذا می کنند


زندانیان خسته در جزیره Rikers در حال برنامه ریزی اعتصاب غذای دیگری به دلیل شرایط اسفناک زندان هستند – به این امید که توجه کافی را جلب کنند که “بعضی از ما بتوانیم به خانه برگردیم، زیرا زندگی در اینجا نیست!” پست یاد گرفته است.

دست نوشته ای مخفیانه در میان زندانیان پخش شد که از آنها خواسته بود تا قبل از سفر برنامه ریزی شده رئیس جمهور بایدن به سیب بزرگ در اواخر این هفته دست به اعتصاب غذا بزنند.

در این نامه آمده است: “همه گانگسترها، آقایان و افراد ایستاده، دادگاه ها و DOC هر روز ما را نقض می کنند و خانواده های ما نیز از این بابت رنج می برند.” مجتمع داوورن.

دادگاه ها حقوق دادرسی را نقض می کنند و به جای وثیقه به ما باج می دهند [sic]!» نامه به دست آمده توسط The Post آمده است. “چی شده [sic] اصلاحات وثیقه؟»

این فیلم که نویسنده آن مشخص نیست، مقامات اداره اصلاح و تربیت شهر را متهم می‌کند که «با نامه‌های ما، ویزیت‌ها، تفریحات، پزشکی، حقوقی، کمیساری، شرایط زندگی ما را خراب کرده‌اند» و همچنین از کپک زدن در قفل شکایت می‌کند.

به گفته مقامات زندان، اعتصاب غذا پس از اعلام سفر رئیس جمهور بایدن به نیویورک در اواخر این هفته آغاز شد.
به گفته مقامات زندان، این اعتصاب غذا پس از اعلام سفر رئیس جمهور بایدن به نیویورک در اواخر این هفته مطرح شد.
AP Photo/Seth Wenig، فایل

“مهم نیست که شما [sic] وابسته به باند یا بی طرف بودند [sic] در این با هم!» می گوید.

این نامه قول داده است که از اعتصاب غذا در RNDC در اوایل ماه جاری، زمانی که حدود ۲۰۰ زندانی از خوردن وعده‌های غذایی خودداری کردند – که بخشی از ناآرامی‌های اخیر در مجتمع زندان تحت محاصره شهری بود، پیشی بگیرد. با این حال، زندانیان در عوض، همچنان در حین اعتصاب تنقلات کمیسری می خوردند.

“این بار ما به همه نیاز داریم که این را حساب کنند!” نامه می گوید “وکلا در تلاش هستند تا بایدن را به جزیره برسانند، بیایید سهم خود را انجام دهیم! (اگر به طور مسالمت آمیز اعتراض کنیم) مانند مارتین لوتر کینگ یا گاندی [sic].

کارگران آشپزخانه زندانیان به انتشار این پیام کمک کردند که نشان می‌داد اعتصاب از 29 ژانویه 2022 آغاز خواهد شد.  مشخص نیست که آیا هرگز شروع شده است یا خیر.
به گفته منابع، کارگران آشپزخانه زندانی به پخش این پیام کمک کردند، که نشان می داد اعتصاب از ۲۹ ژانویه ۲۰۲۲ آغاز خواهد شد. مشخص نیست که آیا هرگز شروع شده است یا خیر.
گری هرشورن/گتی ایماژ

“از طریق اعتصاب غذا، ما می توانیم کمی توجه را به خود جلب کنیم، و امیدوارم برخی از ما بتوانیم به خانه برگردیم، زیرا زندگی در اینجا اینطور نیست! بنابراین با احترام (بدون خشونت) زیرا این حرف آنها را توجیه می کند. بیایید شروع به ایجاد تفاوت کنیم.»

کارگران آشپزخانه زندانی به پخش این پیام کمک کردند که نشان می داد اعتصاب از ژانویه آغاز خواهد شد. ۲۹، طبق منابع. مشخص نیست که آیا هرگز شروع شده است یا خیر.

بنابراین، کارگران زندانی یادداشت را در چرخ دستی های غذا گذاشتند و گذشتند [it] این منبع گفت. و سپس ما شروع به دیدن آنها کردیم که در اطراف دراز کشیده بودند. ما در تلاشیم تا بفهمیم کیست [wrote it]”

جزیره رایکرز، که دارای ۱۰ زندان است، با مشکلاتی از جمله کمبود کارکنان و افزایش خشونت در زندانیان مواجه شده است.

تظاهرات کنندگان در 13 ژانویه 2022 برای همبستگی با شرکت کنندگان در اعتصاب غذا، در ورودی مجتمع زندان Rikers Island در کوئینز، نیویورک تظاهرات کردند.
تظاهرات کنندگان در ۱۳ ژانویه ۲۰۲۲ برای همبستگی با شرکت کنندگان در اعتصاب غذا، در ورودی مجتمع زندان Rikers Island در کوئینز، نیویورک تظاهرات کردند.
ED Jones/AFP از طریق Getty Images
چندین زندانی در زندان رایکرز امیدوارند که اعتصاب غذا منجر به اقدام علیه بحران انسانی زندان شود.
چندین زندانی در Rikers امیدوارند که اعتصاب غذا منجر به اقدام شود.
ED Jones/AFP از طریق Getty Images

ویدئوهایی در رسانه‌های اجتماعی اخیرا نشان می‌دهد که زندانیان در یکی از مراکز در یک سلول مهمانی می‌کنند، در حالی که مقامات نسبت به افزایش حملات به کارکنان ابراز نگرانی کرده‌اند.

هفته گذشته، گروهی از مدافعان عمومی از بایدن درخواست کردند که وقتی رایکرز روز پنجشنبه به اپل بزرگ می‌آید، دیدار کند و از او خواستند که «بحران بشردوستانه غیرقابل کاهش» را در آنجا «شاهد» کند.

مشخص نیست دستور کار بایدن خارج از دیدار با شهردار اریک آدامز چیست.

DOC بلافاصله نظری نداد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر