زمان خوبی برای خرید ایالت کلرادو استاز آنجایی که ایالت کلرادو قرار است امشب میزبان ایالت سن دیگو در کنفرانس کوهستان غرب باشد، چارلی دی استورکو، تحلیلگر شبکه اکشن اینجاست تا بهترین شرط بندی خود را به شما ارائه دهد.

رام ها فقط یک ماه پیش در ایالت سن دیگو تسلط داشتند و با ۳۰ شکست شکست خوردند. و اگرچه استیت کلرادو در یک سری دو بازی شکست خورده است، دی استورکو معتقد است که این زمان خوبی برای خرید است.

دی استورکو می‌گوید: «این تیمی است که هم در حمله سه امتیازی و هم دو امتیازی در رتبه ۲۰ برتر قرار دارد. آنها به ندرت توپ را برگردانده و در خط پرتاب آزاد تمام می کنند.”

علاوه بر این، حتی اگر دفاع ایالت سن دیگو “شوخی نیست” – آزتک ها فقط یک بار در بازی کنفرانس بیش از ۵۵ امتیاز را از دست دادند – دی استورکو به حمله آنها بدبین است.

“[San Diego State] DiSturco توضیح می دهد که فقط در بین ۳۰۰ برتر در حمله دو امتیازی قرار می گیرد. بدتر از آن، آنها فقط ۶۶ درصد از خط پرتاب آزاد شوت می زنند.

برای DiSturco، او معتقد است که Rams هنوز هم بهترین تیم در کنفرانس Mountain West هستند و بازگشت به زمین اصلی آن برای آنها بسیار مفید خواهد بود. به همین دلیل است که DiSturco خوشحال است که با Rams دو و نیم امتیاز می گیرد و آن را تا -۳.۵ بازی می کند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر