رییس‌جمهور وزیر ملت را به مدیریت تردد مرزهای شرقی مکلف کرد – پایگاه خبری مدارا


به گزارش مدارا، سیدابراهیم رئیسی صبح شنبه در نشست ستاد سراسری مقابله همراه خود کرونا همراه خود سپاسگزاری به درگاه خداوند متعال برای کاهش دیدنی آمار ابتلا را انتخاب کنید و انتخاب کنید قربانیان ناشی اجتناب کرده اند همه‌گیری کرونا ذکر شد: شرایط مساعد تحمیل شده در تأثیر واکسیناسیون نهایی، این امکان را فراهم کرد کدام ممکن است راهپیمایی روز قدس امسال همراه خود شور را انتخاب کنید و انتخاب کنید عظمت زیادی نسبت به سال‌های قبلی برگزار شود.

رئیس جمهور علاوه بر این همراه خود احترام اجتناب کرده اند حضور شکوهمند افراد روزه‌دار کشورمان در راهپیمایی روز قدس، افزود: تعیین مقدار‌ها حکایت اجتناب کرده اند این دارند کدام ممکن است همراه خود افزایش وضعیت شیوع کرونا در ملت را انتخاب کنید و انتخاب کنید کاهش قابل ملاحظه شاخص‌های درمورد به ابتلا این بیماری، امسال هم آمار نمایندگی‌کنندگان در مراسم عصر‌های قدر را انتخاب کنید و انتخاب کنید هم گروه راهپیمایان روز قدس افزایش داشته است.

رئیسی در یکپارچه همراه خود تاکید بر اینکه رعایت از واقعی سبک‌نامه‌های بهداشتی همچنان حیاتی را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجباری است، گفت: افزایش شرایط بهداشتی نباید باعث شود رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی برابر شیوع کرونا کاهش یابد. رعایت این دستورالعمل‌ها در مدارس، وسایل حمل ونقل نهایی، امکانات کسب را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیز در مراسم را انتخاب کنید و انتخاب کنید مناسبات دینی را انتخاب کنید و انتخاب کنید سراسری را انتخاب کنید و انتخاب کنید هر محل تجمع عکس نیاز دارد.

رئیس جمهور مسوولان مربوطه به طور قابل توجهی در وزیر ملت را مکلف کرد کدام ممکن است نسبت به مدیریت تردد اشخاص حقیقی اجتناب کرده اند مرزها را انتخاب کنید و انتخاب کنید ویژه به ویژه مرزهای شرقی ملت نهایت دقت را انتخاب کنید و انتخاب کنید نظارت را به حرکت بیاورند به همان اندازه اجتناب کرده اند ورود اشخاص حقیقی تحت تأثیر کرونا هر دو نامشخص به ابتلا جلوگیری شود.

رئیسی علاوه بر این به وزارت بهداشت، معامله با را انتخاب کنید و انتخاب کنید آموزش پزشکی اصل داد همراه خود ملاحظه به تخصیص منصفانه میلیارد دلار پول خارجی واردات دارو را انتخاب کنید و انتخاب کنید انتخاب متعهد شدن شده برای تداوم تامین دارایی ها اجباری این بخش، نسبت به نظارت بر تامین اقلام دارویی مختلف را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیز مدیریت از واقعی قیمت‌ها اقدامات اجباری را به حرکت آورد.

در مونتاژ بلافاصله ستاد سراسری مقابله همراه خود کرونا مصوب شد کدام ممکن است همه اشخاص حقیقی بالای ۷۰ سال را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیز اشخاص حقیقی دارای خطاهای سیستم امنیت هر دو دارای بیماری‌های زمینه‌ای ۱ نوبت واکسن کرونا در سال ۱۴۰۱ بدست آمده کنند.