روسای دیمون آرنت را پس از دستگیری به اتهام اسلحه و مواد مخدر بریدند


بر اساس گزارش‌ها، چند ساعت پس از دستگیری دیمون آرنت، دیمون آرنت، چند ساعت پس از دستگیری وی به‌خاطر حمله با سلاح مرگبار و سایر اتهامات، The Chiefs را قطع کردند.

آرنت، انتخاب دور اول رایدرها در سال ۲۰۲۰، جمعه شب به دلیل دو مورد حمله با سلاح مرگبار، حمل یا مخفی کردن اسلحه بدون مجوز، داشتن ماری جوانا یا حشیش در بازداشتگاه شهرستان کلارک در لاس وگاس رزرو شد. لاس وگاس ریویو-ژورنال گزارش داد و در اختیار داشتن یک ماده کنترل شده درجه یک یا دو سطح.

روسای
دیمون آرنت
AP

Raiders در ماه نوامبر پس از انتشار ویدئویی از این جوان ۲۵ ساله که در حال دست زدن به اسلحه به مرگ تهدید می کند، آرنت را منتشر کرد. مایک مایوک، جنرال موتورز آن زمان، پس از اینکه رایدرز «زمان، تلاش و منابع قابل توجهی را صرف تلاش برای کمک به او در تمام جنبه‌های زندگیش کرد»، آن را «تصمیم بسیار دردناک» خواند. Mayock در این خارج از فصل توسط لاس وگاس اخراج شد.

سپس روسای آرنت هفته گذشته با تعهد به مشاوره و تحمل صفر، قرارداد ذخیره/آتی را با آرنت امضا کردند. با توجه به شبکه NFL. اما دوران تصدی او در کانزاس سیتی کوتاه مدت بود زیرا او دیگر فرصتی برای حضور در تیم در فصل آینده نخواهد داشت.

محصول ایالت اوهایو در ۱۳ بازی در دو فصل در NFL بازی کرده است.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر