روزنامه سپه خواستار برخورد با مادر کیان بیرفلیک شد – پایگاه خبری مدآرا


گزارش کردن پایگاه خبری مدرا; روزنامه جوان وابسته به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، مادر کیان برفلیک را «دروغگوی سیاسی» توصیف کرد و خواستار برخورد با وی شد.

از قربانیان حوادث ایزه، کیان باید بیشتر از همه غمگین باشد. علاوه بر این، به نظر می رسد که او هیچ عزاداری واقعی ندارد و عزاداران ظاهراً فقط به دلیل فشار بر جمهوری اسلامی برای او عزاداری کردند. مادرش هم بر سر مزارش نمایش سیاسی می دهد و لالایی پر از فحش را با ریتمی نامتعادل می خواند و تماشاگران کف می زنند. پدر کیان هم مجروح شد و به بیمارستان منتقل شد اما مادرش می گوید جمهوری اسلامی او را گروگان گرفته است! کما اینکه باید مجروح در حال خونریزی را رها می کردند و به بیمارستان نمی بردند؟

این گزارش ادامه می‌دهد: معلوم نیست مادرش از کجا می‌دانست تیراندازی از چه زمانی آغاز می‌شود، چرا با فرزندشان در میان آشوب بودند یا چرا نیروهای پلیس مجبور شدند به جای آن به سراغ خانواده بی‌گناه داخل خودرویشان بروند. هولیگان هایی که ۲۰۰ متر جلوتر بودند. شلیک؟

سپس نویسنده گزارش روزنامه جوان تهدید کرد: فیلم ها منتشر می شود، شهادت شاهدان و قاتلان دستگیر می شود و همه چیز مشخص می شود. تنها چیزی که باقی می ماند این است که آیا دروغ سیاسی در این کشور جرم نیست؟ چرا که دروغ های پدر مهسا امینی یا علی دایی هیچ هزینه ای برای آنها نداشت و هیچکس با آنها برخورد نکرد.