روزنامه حکومتی نهادهای دیده بان را به تخریب پایگاه خبری استانداری تهران – مدارا متهم کرد


عصر دیروز نیز همین شبکه ها با انتشار کلیپی از برخورد سر المنصوری در مناطق سیل زده خبر المنصوری را اعلام کردند. این در حالی است که عکس ضربه به سر المنصوری تنها توسط نیروهای امدادی در صفحه شخصی وی منتشر شده بود و این رسانه با انتشار تصویری از صفحه نیروی امدادی مدعی شد که این عکس نمایشی بوده است. . توسط استاندار تهران!

اما ماجرای نابودی حاکم تهران از کجا آغاز شد؟ چند روز پیش منصوری که نفر اول مدیریت بحران استان خود و حتی به عنوان شاهد برای همکارانش شد، پس از گذشت حدود یک هفته از آغاز بحران سیل در مناطق مختلف تهران، دیگر به خانه خود بازنگشت. در صفحه توئیتر خود با گلایه از قهرمان بازی قبل از پایان بحران نوشت: طی دو روز گذشته در بحبوحه یک بحران، چندین گروه نظارتی با تعدادی از مدیران شهرستان تماس گرفتند (بخوانید: احضار) و به دنبال یافتن مقصر. به این جدول زمانی خوش آمدید! بیایید چند روز کارمان را انجام دهیم. زمان زیادی برای قهرمان بازی وجود دارد.”

ممکن است برخی از این افراد از این توییت خوششان نیاید و اکنون با پرتاب پول سعی در نابودی المنصوری دارند. موردی که اوج بی عدالتی و منفعت شخصی را در دوران بحران ملی نشان می دهد.