رنجرز آدام فاکس را در IR قرار داد و او ممکن است بازی آل استار را از دست بدهد


رنجرز روز جمعه پس از اینکه مدافع ۲۳ ساله در بازی پنجشنبه شب مقابل بلوجکتز دچار آسیب دیدگی ناشناخته بالای بدن شد، آدام فاکس را در ذخیره مصدوم قرار داد.

فاکس که در ابتدا به عنوان یک “روزانه” توصیف شد، حداقل سه بازی بعدی را از دست خواهد داد و احتمالاً آخر هفته از مسابقات قهرمانی ستاره ها خارج خواهد شد. او به محض ۱۵ فوریه، زمانی که رنجرز میزبان بروینز بود، واجد شرایط بازگشت خواهد بود.

هرگز زمان خوبی برای بررسی مدافع شماره ۱ خود وجود ندارد، اما رنجرز پس از بازی اول فوریه خود با پانترز، دو هفته وقفه خواهد داشت، بنابراین فاکس زمان زیادی برای بازگشت به حالت ۱۰۰% و استراحت خواهد داشت. باقی مانده فصل

جرارد گالانت مربی قبل از باخت رنجرز مقابل وایلدرنس، جمعه شب با نتیجه ۳-۲، گفت: “بله، منظورم این است که اگر این اتفاق بیفتد، زمان بندی عالی است.” ما کاملاً انتظار داریم که او بلافاصله پس از استراحت بازگردد.”

آدام فاکس
رنجرز روز جمعه آدام فاکس را در ذخیره مصدوم قرار داد.
NHLI از طریق Getty Images

فاکس پس از جذب شرم آور ضربه ولادیسلاو گاوریکوف از کلمبوس در سومین بازی از باخت نهایی ۵-۳ رنجرز در روز پنجشنبه، پس از تنها یک شیفت به رختکن رفت و دیگر برنگشت. پس از بازی، گالانت نگران شدت مصدومیت فاکس نبود، اما رنجرز احتمالاً در مورد بازیکن دفاعی برنده جایزه نوریس، احتیاط خواهد کرد.

پست ورزش + اعضا، ثبت نام کنید از مولی واکر بخواهید آخرین کلمه در مورد رنجرز را به شما پیامک کند و با افکار و سوالات شما پاسخ دهد. هنوز عضو ورزش نیستید؟ الآن امتحانش کن.

با در دسترس نبودن فاکس، نیلز لوندکویست به لیست فعال دعوت شد، اما زک جونز به جای آن وارد ترکیب شد. جونز با لیبور هاجک جفت شده است، در حالی که برادن اشنایدر روز جمعه جایگزین فاکس در سمت راست رایان لیندگرن شد.

رنجرز همچنین مهاجم تیم گتینگر را به یاد آورد و مورگان بارون را به تیم تاکسی منصوب کرد.


ایگور شسترکین ۳۱ شوت از ۳۴ شوتی که در باخت با او روبرو شد را حذف کرد.


دوران حرفه ای اشنایدر در NHL تنها هشت بازی است، اما گالانت قبلاً این بازیکن ۲۰ ساله را به یک کهنه کار ۹ فصل تشبیه کرده بود.

و آن کهنه کار اتفاقاً همکار رنجرز، جیکوب تروپا است که موثرترین فصل خود را در نیویورک می گذراند. این شباهت قطعا وجود دارد، تروب یک اینچ بلندتر و چند پوند سنگین تر از اشنایدر ایستاده است. اما این سبک بازی ترکیبی آنها است که در درجه اول به مقایسه بین این دو منجر شده است.

به نظر می رسد برادن اشنایدر در جریان باخت رنجرز به وایلدرنس، بر تیم ها تسلط داشته باشد.
به نظر می رسد برادن اشنایدر در جریان باخت رنجرز به وایلدرنس، بر تیم ها تسلط داشته باشد.
USA Today Sports

اشنایدر در مورد گالانت، که او را خاک کوچک توصیف می‌کند، گفت: «فکر می‌کنم این روشی عالی برای بیان آن باشد. “من فکر می کنم ما شباهت های زیادی با بازی هایمان داریم و او مردی است که من دوست دارم قسمت هایی از بازی خود را بعد از آن طراحی کنم. تماشای و یادگیری هر بازی دست اول عالی است.”

حتی تروبا هم به این شباهت‌ها اعتراف کرد و همین امر باعث شد او در مورد احتمال تصاحب شغل اشنایدر در نهایت شوخی کند. در حال حاضر، رنجرز می تواند از مزایای مالکیت Tropa و Schneider بهره مند شود.

اشنایدر که در درفت ۲۰۲۰ پس از کسب سه رتبه توسط رنجرز در رده ۱۹ قرار گرفت، در نمونه کوچکی از بازی ها به طرز باورنکردنی ثابت به نظر می رسد.

اشنایدر در حال اسکیت کردن برای هشت بازی گذشته، از جمله بازی روز جمعه با وایلد، گفت که احساس می کند در حال آرام شدن است. او در کنار پاتریک نمث که در حال حاضر به دلایل شخصی غایب است و هایک بیشترین گل را به ثمر رساند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر