رای روسیه به خروج اجتناب کرده اند شورای حقوق بشر گروه ملل متحد خوشایند به نظر می رسد مانند است، با این حال باطن پوسیده است – خبرگزاری مادارا


بر مقدمه بررسی ها نابرابری، آیت الله سید حسن عاملی مشاور ولی فقیه در استان را انتخاب کنید و انتخاب کنید امام جمعه اردبیل در خطبه های این هفته شخصی همراه خود دقیق اینکه نماز جمعه به رویداد روز نظامی برگزار شد، تصدیق شد: همراه خود ملاحظه به اینکه روز نظامی در جاری برگزاری است، در جاری برگزاری است.

وی افزود: نظامی ما ترس، سلطان، مظهر نگرانی را انتخاب کنید و انتخاب کنید شجاعت ملت ما را انتخاب کنید و انتخاب کنید مسئله بی نظیر دلسرد کردن دشمنان خائن، خونخوار را انتخاب کنید و انتخاب کنید سخت است. نظامی جمهوری اسلامی یکی اجتناب کرده اند قوی ترین، مسلح‌ترین را انتخاب کنید و انتخاب کنید مؤمن‌ترین نظامی‌های جهان همراه خود سابقه‌ای فوق العاده خوب است.

مشاور ولی فقیه در استان اردبیل ذکر شد: نظامی ما در هر ماموریتی سربلند را انتخاب کنید و انتخاب کنید توانمندی شخصی را ملایم کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید در کل سال های حفاظت مقدس حماسه های فراموش نشدنی خلق کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید چشمان دشمنان گران ایرانی را به حیرت واداشته است. انقلاب اسلامی برای جلوگیری اجتناب کرده اند ناهموار شدن نظامی خدمت بزرگی به نظامی کرده است. یکی اجتناب کرده اند بهترین شاهکارهای امام خمینی (ره) جلوگیری اجتناب کرده اند ناهموار شدن نظامی را انتخاب کنید و انتخاب کنید پشتیبانی درست اجتناب کرده اند نظامی در آن نقطه خاص بود.

امام جمعه اردبیل ذکر شد: ایشان همراه خود خدمت خونین شخصی اجتناب کرده اند ایران گران برای انقلاب اسلامی حفاظت کردند را انتخاب کنید و انتخاب کنید بیش اجتناب کرده اند ۵۴ هزار شهید تقدیم کردند را انتخاب کنید و انتخاب کنید بهترین خوشحال از برای نظامی ما در برابر این نظامی های دنیا اینجا است کدام ممکن است فرماندهی ما نظامی مشاور خوب ای است.» اجتناب کرده اند ولیعهد احترام. درمورد به سپاه صاحب الزمان هستند.

آیت الله عاملی شکسته نشده داد: ۲۷ فروردین روز وفات عارف امل فصیل، پدر غیر سکولار امام جمعه را انتخاب کنید و انتخاب کنید مشاور مجلس خبرگان مدیریت آیت الله مروج است کدام ممکن است به آگاه رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه {بوده است}. ائمه جمعه صغیر. در گذشته تاریخی ملت ما جایگاه ویژه ای دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید به هیچ وجه فراموش نخواهد شد.

مشاور ولی فقیه در استانداری اردبیل ذکر شد: به همین رویداد اجتناب کرده اند بچه ها نخبه را انتخاب کنید و انتخاب کنید تمایل را انتخاب کنید و انتخاب کنید تمایل آرزو می کنم کدام ممکن است در محدوده آینده را انتخاب کنید و انتخاب کنید محدوده موضوع خدمت اجتناب کرده اند بخش علمیه غافل نباشند. هیچ مسئولیتی به قداست را انتخاب کنید و انتخاب کنید برکت وظیفه عالم سرزنده را انتخاب کنید و انتخاب کنید در کنترل تربیت افراد نمی رسد را انتخاب کنید و انتخاب کنید خداوند با اشاره به راهنمایان فرموده است: {اخلاقی است}.

وی تصریح کرد: در قرآن هیچ ثواب را انتخاب کنید و انتخاب کنید مقامی {وجود ندارد} کدام ممکن است به این مقام برسد را انتخاب کنید و انتخاب کنید به معنای واقعی کلمه هستند در عالم ابدیت در نامه کار انسان، اطلاعات ثواب رنسانس همه افراد را می نویسد.

امام جمعه اردبیل همراه خود ردیابی به ریختن روسیه اجتناب کرده اند شورای حقوق بشر گروه ملل ذکر شد: محله به اصطلاح در سراسر جهان به خروج روسیه اجتناب کرده اند برجام {به دلیل} درگیری در اوکراین رای خوش بینانه داد را انتخاب کنید و انتخاب کنید آن را حیاتی است خوشایند به نظر می رسد مانند است. با این حال درونش شریر است.”

مشاور ولی فقیه در استان اردبیل شکسته نشده داد: به نظر می رسد آن ماشین جنگی را در اوکراین متوقف کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید جان انسان ها را نجات داد، ما هم این را می خواهیم با این حال آنچه نیست احترام را انتخاب کنید و انتخاب کنید دلسوزی برای انسانیت است. هیچ دولتی {نمی تواند} اعلام کردن تدریجی کدام ممکن است همراه خود استانداردهای دوگانه اجتناب کرده اند بشریت را انتخاب کنید و انتخاب کنید ستمدیدگان حمایت می تدریجی.

آیت‌الله عاملی تصریح کرد: «تبعیض بین افراد، طبقه‌بندی آنها را انتخاب کنید و انتخاب کنید به نظر می رسید نژادپرستانه به انسان‌ها بدترین هدف ریختن خون انسان است را انتخاب کنید و انتخاب کنید اگر ملاک خروج روسیه اجتناب کرده اند شورای حقوق بشر جرم است، همه جنایتکاران باید آنجا را توقف کنند. شورای حقوق بشر گروه ملل متحد.” {در این} صورت اکثریت قریب به اتفاق اعضا به طور قابل توجهی آمریکا را انتخاب کنید و انتخاب کنید متحدانش در دهه های قبلی کدام ممکن است هیچ تمایلی به جنایت ندارند باید بروند.

اردبیل جمعه الخطیب در تشریح جنایات مستکبران ذکر شد: آمریکا همراه خود بمب هسته ای فنی ۲ میلیون عراقی را در نزدیکی مرزهای عربستان در موجود در عراق کشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید هشت هزار سرباز عراقی را به هلاکت رساند را انتخاب کنید و انتخاب کنید هشت هزار نفر را به مبایعه نامه رساند. انداختند را انتخاب کنید و انتخاب کنید دفن کردند.”

وی شکسته نشده داد: بمب شیمیایی ۱۵۰ هزار نفر را در ژاپن کشته است. آمریکا، انگلیس را انتخاب کنید و انتخاب کنید عربستان سعودی در هفت سال قبلی صدها کودک، زن را انتخاب کنید و انتخاب کنید افراد بی ضرر را در یمن کشته اند را انتخاب کنید و انتخاب کنید اسرائیل رویای کشتار را هم در سر نمی پروراند. به آگاه خانم کلینتون در کتابش را انتخاب کنید و انتخاب کنید به آگاه ترامپ، داعش مخلوق آمریکاست را انتخاب کنید و انتخاب کنید باعث کشته شدن ۴۰۰ هزار نفر در سوریه شده است.

مشاور ولی فقیه در استان اردبیل تصریح کرد: کلیپی فوق العاده شگفت آور برای آمریکایی ها آشکار شد کدام ممکن است آرم می دهد در زمان اشغال سوریه توسط داعش را انتخاب کنید و انتخاب کنید جنایت هولناک آنها، آمریکا کوچکترین اقدامات آنها را اجتناب کرده اند طریق تلویزیون ماهواره ای برای کامپیوتر رصد می تدریجی، حتی سر خرد کردن بیگناهان. در میادین شهر، با این حال هیچ اقدامی انجام نداد.

وی ذکر شد: در جریان اشغال افغانستان توسط آمریکا را انتخاب کنید و انتخاب کنید افراط گرایان اسلامی کدام ممکن است آمریکا برای جلوگیری اجتناب کرده اند تأثیر می گذارد شوروی به قلمرو تحمیل کرد، بیش از پنجاه هزار نفر کشته شدند را انتخاب کنید و انتخاب کنید در پایان آمریکا را انتخاب کنید و انتخاب کنید متحدانش کشته شدند. بی پاسخ ماند .

این مشاور مجلس خبرگان مدیریت افزود: اکنون این پرس و جو مطرح تبدیل می شود کدام ممکن است اگر جنایتی در نتیجه خروج کشوری اجتناب کرده اند شورای حقوق بشر گروه ملل تبدیل می شود، چرا این جنایتکاران ریختن نمی شوند؟ متعاقباً ۹ اجتناب کرده اند حقوق {در این} شورا خبری است را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۹ اجتناب کرده اند انسان های تحمل آزار را انتخاب کنید و انتخاب کنید تشدید را انتخاب کنید و انتخاب کنید امیدواریم سریع حقوق دقیق بشر به بازو امام زمان (عج) تثبیت شود.

مشاور ولی فقیه در استانداری اردبیل ذکر شد: حاکمیت معیارهای دوگانه صدای اعتراض را در متعدد اجتناب کرده اند ملت ها بلند کرد. رئیس جمهور صربستان می گوید ما نقض تمامیت ارضی اوکراین را محکوم می کنیم، با این حال تمامیت ارضی ما در سال ۱۹۹۹ نقض شد. چرا ممکن است در آنجا صحبت نکردید؟ آنها این کار را کردند را انتخاب کنید و انتخاب کنید اکنون همه عامل در افکار افراد ما کدام ممکن است مبتلا هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید اصول در سراسر جهان را نقض کرده اند، کدام ممکن است با بیرون تصمیم شورای ایمنی گروه ملل علیه صربستان این انتخاب ظالمانه را گرفته اند در هم ریخته است.

خطیب جمعه اردبیل: گروه ملل نیز {در این} زمینه خوب موضوع سیاه دارد. فراموش نمی کنیم کدام ممکن است در ابتدای درگیری یمن، گروه ملل متحد عربستان را {به دلیل} کشتار کودکان بی ضرر یمنی محکوم کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید سپس همراه خود رسوایی رای شخصی را پس گرفت را انتخاب کنید و انتخاب کنید ذکر شد کدام ممکن است تا حد زیادی پول گروه ملل توسط عربستان تامین تبدیل می شود.

آیت الله عاملی ذکر شد: بشریت به روز نیازمند گروه ملل عادل، عادل، مؤثر را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجرایی است را انتخاب کنید و انتخاب کنید این امر جز همراه خود دستان مبارک امام زمان محقق نمی شود. عضو آن