راهکار روزنامه سلجارا برای «نمک‌سازی» سلبریتی‌ها/ نظام باید آنها را به «نماز جمعه»، «قرارگاه راهیان نور» و «روضه» ببرد – پایگاه خبری مدرس


گزارش کردن پایگاه خبری مدرا; روزنامه رسالت نوشت: آزادی استخدام سلبریتی ها و عقد قراردادهای میلیاردی با آنها کافی نیست. علاوه بر این، باید نمک زده شود. به عنوان مثال روز ۳۱ بهمن ماه، مسئولان را ملزم می کند که با یک پیام رسمی از برخی از مشاهیر مهم دعوت کنند… در مجالس ختم امام (رضوان الله تعالی علیه) عموماً جای مشاهیر خالی است، هیئت های مذهبی، خطبه ها، مراسم رسمی مانند. نماز جمعه و خیلی جاهای دیگر.

هر جا که انقلاب ما شاهکار بیافریند، خدمت بزرگی کرد، آنجا که علمای ما قله های علم را فتح کردند، آنجا که نیروهای مسلح ما تمرینات و حتی عملیات های باشکوهی را انجام می دهند، هر جا که عرصه های ایثار، فداکاری، شجاعت و خلاقیت حماسی جوانان انقلابی وجود دارد. این مملکت باید از سلبریتی ها نیز دعوت شود تا از نزدیک حضور داشته باشند و شاهد و طعم انقلاب باشند.

سیستمی که میلیاردها خرج این سلبریتی ها می کند. این راه است! به هر حال، این از بین نمی رود. رژیمی که می خواهد سلبریتی ها را به یک تور انقلابی ببرد. یکی راه نور و دیگری چهل. هزاران دور دیگر را می توان انتخاب کرد.