رامز می‌تواند با کسب عنوان NFC تسلط ۴۹ بازیکن را پشت سر بگذارد


هیچ فرمولی وجود ندارد که پاسخ دقیقی ارائه دهد که تعیین کند تعداد بردهای پلی آف در مقایسه با بردهای فصل عادی چقدر بیشتر است.

اما، اگر رام ها در روز یکشنبه ۴۹ را شکست دهند، پاسخ به صورت جهانی شناخته می شود: حداقل شش برابر معنی دارتر. زیرا ۶ برد متوالی ۴۹ers در رقابت به معنای چمباتمه زدن است اگر آنها نتوانند این تعداد را به ۷ برسانند، بنابراین از پیروزی Rams در بازی NFC Championship جلوگیری می شود.

آرون دونالد رامز در حالت دفاعی گفت: «آنها چند بار گذشته شماره ما را داشتند. احساس می کنم هیچ مرحله ای بهتر از این وجود ندارد.»

۴۹ers در هر یک از سه فصل گذشته، از جمله ۴ برد تک گلی بین شش بازی، فصل عادی را پشت سر گذاشته اند. آخرین مورد، در هفته ۱۸ اوایل این ماه، شامل بازگشت ۱۷ امتیازی و وقت اضافه بود. بدون این رالی، ۴۹ers با Saints در پلی آف جایگزین می شدند و سفر جادویی آنها به آشفتگی جاده ها بر سر بازیکنان رتبه بندی شده Cowboys و NFC رخ نمی داد.

جورج کایتل گفت: “تمام این فصل واقعاً هیچ معنایی ندارد مگر اینکه ما آن پیروزی را کسب کنیم.”

جورج کایتل و آرون دونالد
جورج کایتل و آرون دونالد
Getty Images AP

این بازی بیست و چهارمین بار در دوره سوپربول خواهد بود که تیم دیگری پس از جاروب کردن آن تیم در دو دیدار فصل عادی، با یک بازی پلی آف روبرو می شود. تاریخ به نفع ۴۹ers است – برنده در دو راند اول ۱۴-۹ در سوم است – اما فقط فصل گذشته بود که Buccaneers در راه رسیدن به سوپربول شانس خود را به Saints تغییر داد. تنها بار (در سه مورد) که یک تیم با حداقل ۶ برد به موفقیت خود در پلی آف ادامه داد، زمانی بود که جاینتز در سال ۲۰۰۰ ایگلز را شکست داد.

به ندرت پیش می آید که یک برنده دو بار مشمول بازی جاده ای شود، زیرا ۴۹ بازیکن در استادیوم SoFi حضور دارند. Rams (فصل ۲۰۱۸) و ۴۹ers (2019) هر دو اخیراً در Super Bowl شکست خوردند و به دنبال فرصتی دوباره هستند.

دونالد گفت: «گذشته، صادقانه بگویم، گذشته است. “این یک نوع متفاوت از فوتبال است که این هفته در اینجا اتفاق می افتد. این یک بازی تا سوپربول مقابل حریفی است که ما به آن عادت کرده ایم. آنها به گونه ای به ما ضربه زدند که من نمی توانستم اینجا بنشینم و درباره آن صحبت کنم، اما این کار را کردند. ذهنیت این است که هیچ راهی برای شکست دادن این بازی وجود ندارد.

آشنایی بین رقبای NFC West به گذشته برمی گردد. مربی رمز، شان مک وی، زیر نظر کایل شاناهان، مربی تیم ۴۹رز، زمانی که هر دو زیر نظر پدر کایل، مایک، دستیاران تهاجمی بودند، از سال ۲۰۱۰ تا ۱۳ در واشنگتن کار می کرد. پس از اخراج شاناهان، مک وی مسئولیت تماس گیرنده را بر عهده گرفت.

مک وی از این ایده که شاناهان ممکن است در سرش باشد – یا شاید مهمتر از آن، در کتاب بازی باشد، شانه خالی کرد. از طرف دیگر؟

شاناهان در پاسخ به سوالی درباره بازی های فکری گفت: «به نظر من این یک جور مضحک است. “فکر می‌کنم چنین سوالی به من و شاون اعتبار زیادی می‌دهد. تماشا کنید که در زمین چه اتفاقی می‌افتد و برخی از بازیکنان بیرون و افرادی که در حال رقابت هستند. می‌دانم که او چنین احساسی ندارد و او می‌داند. من چنین احساسی ندارم، من برای مربیان اعتبار زیادی قائل نیستم.”

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر