رامز برای رسیدن به بازی قهرمانی NFC همه کاره شد


INGLEWOOD، کالیفرنیا – آل-این اغلب تیم ها را از بین می برد.

موارد بی‌شماری در هر ورزش تیمی وجود داشته است که تیم‌ها به شکار بازی‌های بزرگ می‌روند، ستاره‌های گران‌قیمت را زمین می‌گیرند و وقتی آن ستاره‌ها ارائه نمی‌دهند، ناامید می‌شوند.

رام ها برای سال ۲۰۲۱ همه کاره شدند. آنها یک تیم رویایی ساختند، و احتیاط را به باد معمولی و عقلانی که می‌گویند تیم‌ها بهترین انتخاب‌ها در هر زمان هستند را ایجاد کردند.

قوچ ها گروهی را گرد هم آوردند که معتقد بودند آنها را به سرزمین موعود می برد: Super Bowl LVI در خانه خود، استادیوم SoFi.

و بازی یکشنبه شب قهرمانی NFC در برابر تیم ۴۹ers که قبلاً آنها را دو بار در این فصل شکست داده بود و در شش دیدار قبلی پیروز شده بود، قرار بود مانع دوم تا آخر رامز در مسیر رسیدن به این هدف باشد.

به نظر می‌رسید که All-In برای Rams که وارد بازی عنوان کنفرانس در برابر رقبای NFC West خود می‌شدند، بسیار خوب کار می‌کرد، زیرا ستاره‌های کسب‌شده‌ای که آنها برای ایجاد تفاوت، تقریباً برای یک مرد، وارد کردند، تفاوت ایجاد می‌کردند.

پس اگر رام ها از سال ۲۰۱۶ پیش نویس دور اول را نداشته باشند و تا سال ۲۰۲۴ نداشته باشند، چه؟ اگر قرار باشد این سفر با قوچ‌ها که در دو یکشنبه جام لومباردی را بالا می‌برند به پایان برسد، نابغه به نظر می‌رسند.

اگر نمی‌دانستید که جورج اشتاینبرنر بیش از ۱۱ سال است که از دنیا رفته است و به مانترای تهاجمی «برد-اکنون» قوچ‌ها نگاه می‌کردید، می‌توانستید متقاعد شوید که رئیس در حال کشیدن رشته‌ها است. مدیر کل Rams، Les Snead قطعا کمی از Steinbrenner در خود دارد.

Les Snead
Les Snead در افزودن استعدادهای ستاره به Rams به عنوان مدیر کل تهاجمی بوده است.
گتی ایماژ

رامز جرد گاف را کنار گذاشت، کوارتربکی که چهار سال پیش به آنها کمک کرد تا به سوپربول برسند و متیو استافورد را به جای او به دست آوردند. گاف به دیترویت تبعید شد، جایی که استافورد در ۱۲ سال گذشته زحمت کشیده بود.

معامله برای استافورد برای رامز دو انتخاب دور اول، یک نفر سوم و گاف تمام شد که اسنید در سال ۲۰۱۶ آنها را به درفت تبدیل کرده بود.

دیگر خریدهای کلیدی شامل اضافه کردن فون میلر، یکی از بهترین پاس‌کننده‌های دهه گذشته، به خط مقدم ترسناکی است که آرون دونالد، سه بار برترین بازیکن دفاعی سال NFL، عنوان آن را برعهده داشت.

فون میلر
فون میلر
گتی ایماژ

کرنربک جالن رمزی در معامله ای با جکسونویل خریداری شد که به قیمت دو انتخاب دور اول رامز تمام شد.

آخرین ستاره ای که به گروه پیوست، اودل بکهام جونیور بود که به گروه دریافت کننده ای اضافه شد که قبلاً کوپر کوپ، رابرت وودز (که مجروح شده است) و ون جفرسون بود. عقب نشینی سونی میشل، که از پاتریوت ها بیرون آمده است، میدان عقب را تقویت کرده است.

رامز انتخاب های دور اول زیادی را در فهرست خود دارد، آنها فقط نفر اول خودشان نبودند.

“نکته تمیز در مورد انجام این کار این است که شما حدس نمی زنید، بازیکن [you’re acquiring] اسنید در اوایل این فصل در مصاحبه ای با نیویورک تایمز گفت.

در واقع، بسیاری از این خریدهای خیمه شب بازی به صورت حساب خود عمل کرده اند.

استافورد ۶۷.۲ درصد از پاس های خود را برای ۴۸۸۶ یارد، ۴۱ تاچ داون و ۱۷ قطع توپ انجام داد. میشل برای ۸۴۵ یارد و چهار تاچ داون عجله کرد. بکهام از زمان خریدش در روز یکشنبه در جایگاه دوم تیم قرار گرفت (۳۷). رمزی در فصل عادی ۴ توپ قطع کرد. میلر در هشت بازی فصل عادی که انجام داد، پنج اخراج، ۱۲ تکل برای باخت و ۸ ضربه کوارتربک داشت.

اودل بکهام (راست) هنگام امضای قرارداد با رامز، اسلحه دیگری به متیو استافورد (سمت چپ) داد.
اودل بکهام (راست) هنگام امضای قرارداد با رامز، اسلحه دیگری به متیو استافورد (سمت چپ) داد.
گتی ایماژ

پس از اینکه رامز در ماه نوامبر یک انتخاب دور دوم و سوم را به دنور فرستاد تا میلر را به دست آورد، مربی شان مک‌وی از “چابکی” اسنید برای انجام این نوع خریدها در پرواز تمجید کرد.

مک وی در آن زمان گفت: “من عاشق نترس هستم، من عاشق پرخاشگری هستم، و این رویکرد و فلسفه به نوعی ادامه دارد و در حال تکامل است.” ما از این عواقب هر چه که باشد نمی ترسیم، زیرا به فرصت برای موفقیت حمله خواهیم کرد.»

مک وی با این تصور که رام ها ارزش بالایی برای انتخاب های پیش نویس قائل نمی شوند، به تمسخر گرفت.

او گفت: «این اصلاً درست نیست. ما برای انتخاب ها ارزش قائل هستیم، اما برای بسیاری از کارهایی که در پشت صحنه انجام می دهیم، فرمولی وجود دارد. یک چشم انداز در جای خود وجود دارد، و ما احساس می کنیم که برای ما مناسب است. ممکن است برای همه نباشد.»

بحث در مورد نتایج دشوار است. قوچ ها در پنج فصل گذشته ترکیبی ۵۵-۲۶ بوده اند.

اسنید در سال ۲۰۱۹ به خبرنگاران گفت: “ما فقط یک بار زندگی می کنیم، بنابراین زندگی خود را با ترس زندگی نکنید.” “شما برای تساوی بازی نمی کنید. شما سعی می کنید برنده شوید.»

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر