راتگرز توسط Northwestern در OT شکست خورد زیرا بازگشت کوتاهی داشت


اوانستون، بیمار – بو بوئی شش امتیاز از ۱۸ امتیاز خود را در وقت اضافه به دست آورد و نورث وسترن با ۲۴ امتیاز برتری در نیمه دوم ناپدید شد قبل از اینکه سه شنبه شب راتگرز را ۷۹-۷۸ شکست داد.

بوئی دومین و آخرین گل میدانی نورث وسترن را در وقت اضافه زد، یک پرتاب ۳ امتیازی با ۲:۰۱ باقی مانده برای برتری ۷۷-۷۲. او دو پرتاب آزاد را در فاصله ۲۱.۲ ثانیه ای انجام داد تا سه امتیاز پیش بیفتد تا اینکه پل مولکاهی در انتهای دیگر راتگرز را در ۷۹-۷۸ بکشاند. Buie دوباره خطا شد و در ۱۰.۴ ثانیه مانده به پایان بازی یک و یک را از دست داد.

ران هارپر جونیور ریباند را گرفت و برای یک پرش باز از جناحین زمین را دریبل زد اما کوتاه بود. چیس اج در یک ثانیه مونده خطا شد. او اولین را از دست داد و عمداً دومی را از دست داد زیرا راتگرز بدون تایم اوت بود.

آئودیج با ۱۵ امتیاز برای نورث وسترن (۱۰-۱۰، ۳-۸ ده بزرگ) به پایان رسید، که به یک بازی چهار بازی پایان داد.

مولکاهی در شوت ۱۰ از ۱۳ امتیاز ۳۱ را به دست آورد و ۷ پاس گل برای راتگرز به دست آورد (۱۲-۹، ۶-۵). کلیفورد اومورویی ۲۲ امتیاز و هارپر ۱۶ امتیاز به دست آوردند.

پاول مولکاهی، گارد راتگرز، در سمت راست، در نیمه اول بازی بسکتبال کالج در اوانستون، ایالت ایالت، سه شنبه، فوریه، در مقابل گارد نورث وسترن، رایان گریر، برای یک ریباند رقابت می کند.  1، 2022.
گارد راتگرز، پل مولکای، سمت راست، برای یک ریباند در برابر گارد شمال غربی رایان گریر رقابت می کند.
AP

مولکاهی اولین پرتاب از دو پرتاب آزاد را در ۴۲.۴ ثانیه باقی مانده به پایان بازی انجام داد و هارپر دو بار تلاش کرد تا در نهایت نورث وسترن را مهار کند. گربه‌های وحشی برای گرفتن یک شوت خوب در انتهای دیگر به سختی تلاش می‌کردند، در حالی که صدای بلند آئودیج در زنگ ساعت شات به لبه نمی‌خورد.

مولکاهی طول زمین را گرفت و اومورویی را در زیر سبد برای یک دانک پیدا کرد تا در فاصله ۲.۱ ثانیه باقیمانده آن را در ۷۰ مساوی کند. پس از یک تایم اوت، شوت بوئی از میانه زمین خارج از خط بود تا وقت های اضافه را مجبور کند.

مولکاهی اولین برتری خود را در بازی در سبد ابتدایی وقت اضافه به راتگرز داد.

راتگرز که ۳ مورد از ۴ بازی آخر خود را شکست داده است میزبان شماره ۲ است. ۱۳ ایالت میشیگان در روز شنبه. نورث وسترن شنبه در نبراسکا بازی می کند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر