رئیس جمهور به بررسی علل مرگ مهسا امینی می پردازد


یکشنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۱ – ۲۲:۳۲

ماموستا عبدالسلام کریمی

تهران (پانا) – مشاور رئیس‌جمهور در امور اقوام و اقلیت‌های مذهبی در گفت‌وگوی تلفنی با پدر مرحوم محصی امینی تاکید کرد: رئیس‌جمهور از این حادثه به شدت ناراحت است و در حال بررسی علل آن است.

خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران روز یکشنبه گزارش داد که ماموستا عبدالسلام کریمی مشاور رئیس جمهور در امور اقوام و اقلیت های دینی و مذهبی روز یکشنبه در تماس با پدر مرحوم محصی امینی این ضایعه دردناک را بیان کرد. به نمایندگی از رئیس جمهور و اعضای دولت به خانواده محترم امینی تسلیت گفت.

ماموستا کریمی در این تماس تلفنی با پدر مرحوم امینی گفت: رئیس جمهور از این اتفاق بسیار ناراحت است و در حال بررسی علل آن است.

وی به خانواده محترم امینی اطمینان داد که بررسی علل حادثه با قاطعیت انجام خواهد شد.

علل و عوامل فوت مرحوم امینی را از مجاری قانونی پیگیری می کنم

همانطور که ماموستا کریمی در نامه امروز خود در پی درگذشت دلخراش مرحوم مسی امینی نوشت: درگذشت دلخراش دختر عزیزمان مسی امینی قلب مردم شریف ایران را متاثر کرد. تلخی برخی حوادث ذائقه هر ملت ایرانی را تلخ می کند و به راحتی فراموش نمی شود.

مشاور رئیس جمهور در امور اقوام و اقلیت های دینی و مذهبی خاطرنشان کرد: ضمن عرض تسلیت از جانب خود و ریاست محترم جمهوری، از خداوند منان برای بازماندگان و این دختر والای کرد صبر جمیل مسئلت می نمایم. علل و عوامل فوت متوفی را از طریق مجاری قانونی پیگیری و به خانواده ایشان اطلاع خواهم داد.