رئیس جمهور اوکراین تصادف کرد – پایگاه خبری مدرا


گزارش کردن پایگاه خبری مدرا; مطابق با روزانه نامه، ولودیمیر زلنسکیرئیس جمهور اوکراین از یک تصادف رانندگی در کیف جان سالم به در برد.

گفته می شود رئیس جمهور اوکراین در این حادثه آسیب جدی ندیده است، هرچند خودروی وی با خودروی دیگری برخورد کرده و راننده خودروی دیگر نیاز به مداوا دارد.

سخنگوی رئیس جمهور اوکراین گفت که این حادثه در کیف و پس از آن رخ داده است زلنسکی او توسط پزشکانی که همراه او بودند معاینه شد.

در بیانیه کامل نیکفوروف، بلندگو زلنسکی در کیف یک خودرو با خودروی رئیس جمهور اوکراین و اسکورتان برخورد کرد. پزشکانی که رئیس دولت را همراهی می کردند به این راننده کمک اضطراری کردند. یک پزشک نیز رئیس جمهور را معاینه کرد و هیچ آسیب جدی مشاهده نشد. پلیس در حال بررسی شرایط این حادثه است.»

چند دقیقه پس از انتشار بیانیه نیکفوروف، نوت بوک زلنسکی وی ویدئویی از سخنرانی عصر خود را که هر شب انجام می دهد منتشر می کند.

این حادثه ساعاتی پس از بازدید رخ داد زلنسکی سربازان در شهر آزیوم که به تازگی از کنترل نیروهای روسیه آزاد شده است.

برخی رسانه های اوکراینی روز چهارشنبه گزارش دادند کهولودیمیر زلنسکیرئیس جمهور این کشور وارد شهر شده است آزیوم در منطقه خارکف بود

رسانه های اوکراینی از جمله Strana، Glavred و Klymenko Time در پیام هایی در حساب های تلگرامی خود عکس هایی از رئیس جمهور اوکراین که گفته می شود در منطقه حضور دارد منتشر کردند. آزیوم او هست. در تصاویر ارسال شده زلنسکی توسط نیروهای ارتش اوکراین محاصره شده است.

طبق عکس هایی که رسانه های اوکراینی منتشر کرده اند، «آندری شما را پرتاب کنید“رئیس دفتر رئیس جمهور اوکراین و”غرور مالیا “معاون وزیر دفاع این کشور، زلنسکی بازدید از آزیوم همراهی کردن