دوون مارش، مرد دیترویتی که دوست دختر باردار خود را به آتش کشیده بود، آزاد شدمردی که متهم به ریختن بنزین روی دوست دختر باردارش و آتش زدن او شد، اعلام کرد دیترویت، میشیگان

دوون مارش ۵۰۰۰ دلار وثیقه بست و روز جمعه از زندان در شهرستان وین، میشیگان آزاد شد، پس از اینکه دو روز قبل به اتهام آتش زدن دوست دخترش، دوقلوهای ۶ و نیم ماهه اش، و سوزاندن بیش از بیش از ۲ روز قبل دستگیر شد. ۶۰ درصد آنها. بدن، به گزارش فاکس ۲ دیترویت.

مارش ۴۱ ساله با قید وثیقه با چندین شرط از جمله ممنوعیت مصرف مواد مخدر یا بازگشت به صحنه جرم آزاد شد. در حالی که او از زندان در شهرستان وین آزاد شده بود، فاکس ۲ دیترویت گزارش می دهد که مارش در حال بررسی اتهامات در یک شهرستان دیگر است که به این معنی است که او در این زمان آزاد نیست که در خیابان ها راه برود.

اوراق قرضه مارش ۵۰۰۰۰ دلار تعیین شده بود، به این معنی که او فقط باید ۱۰ درصد را برای آزادی پرداخت می کرد.

دوست دختر مارش، ۲۶ ساله، در شرایط وخیم در بیمارستان به سر می برد و مشخص نیست که آیا بچه ها زنده می مانند یا خیر. گزارش شده است که او خیلی ترسیده بود که جلو بیاید و جنایت را گزارش کند، اما یک نکته مقامات را به محل حادثه هدایت کرد و آنها در حال حاضر با تحقیقات همکاری می کنند.

مایکل مک گینس، رئیس پلیس دیترویت به خبرنگاران گفت: “چگونه این کار را با یک انسان دیگر انجام می دهید؟ من نمی توانم – غیرقابل تصور است.” من عکس‌ها را دیده‌ام و فقط من… دردی که او باید تجربه کند، حتی نمی‌توانم تصور کنم.»

مارش دارای سابقه کیفری طولانی با اتهامات قبلی از جمله مواد مخدر، اسلحه و حمله است.

سوابق زندان شهرستان مکمب، میشیگان نشان دادن آن مارش روز جمعه ۱ ژانویه در آنجا زندانی شد.

پلیس دیترویت درخواستی را برای اظهار نظر از فاکس نیوز به دفتر دادستانی منطقه وین ارائه کرد. این دفتر بلافاصله به درخواست برای اظهار نظر پاسخ نداد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر