دولت مصمم به اجرای فرامین، بیانات و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب است


وزیر اطلاعات در بیست و پنجمین مجمع ائمه جمعه کشور:

سه شنبه ۴ مرداد ۱۴۰۱ – ۱۵:۱۷

اسماعیل خطیب

تهران (پانا) – وزیر اطلاعات تاکید کرد که دولت مردمی و انقلابی به ریاست آیت الله رئیسی تصمیم جدی برای اجرای فرامین، بیانات و رهنمودهای رهبر فرزانه و فرزانه انقلاب اسلامی گرفت.

مرکز اطلاع رسانی و ارتباطات سازمان نماز جمعه، حجت الاسلام والمسلمین سیداسماعیل الخطیب به نقل از وزیر اطلاعات در نخستین روز از بیست و پنجمین اجلاس سراسری ائمه جمعه کشور که برگزار شد، گفت: عصر روز دوشنبه ۱۲ مرداد در تهران: دولت مردمی و انقلابی حضرت آیت الله العظمی تصمیم جدی بگیرد و باید دستورات، بیانات و رهنمودهای رهبر فرزانه و عاقل انقلاب اسلامی را اجرا کند. با کمک ائمه جمعه و نمازگزاران و صبر و استقامت مردم امکان پذیر است.

وزیر اطلاعات گفت: با وجود سرمایه گذاری دشمن و جنگ های همه جانبه علیه امنیت کشور، شرایط امنیتی کشور مساعد است و در این دولت مردمی و انقلابی در هم افزایی، هماهنگی، سالم و کامل است. – همکاری دایره ای ارتش، نیروی انتظامی، قوه قضائیه و اطلاعات … این است که اقتدار امنیتی مطلوبی را در کشور شاهد هستیم.

حجت الاسلام والمسلمین خطیب همچنین به اقدامات و اقدامات رژیم صهیونیستی در جهت ایجاد ناامنی و خرابکاری در کشور اشاره کرد و توضیح داد: سربازان گمنام امام زمان (عج) موفق شد یکی از آنها را بکشد. تیم‌های عملیاتی وابسته به رژیم صهیونیستی برخلاف آنچه یکی از رسانه‌های داخلی اعلام کرده بود، قبل از اینکه موفق به انفجار بمب، دستگیری و خنثی کردن توطئه آن‌ها شوند، شدند.

وزیر اطلاعات با اشاره به اقدامات اطلاعاتی جمهوری اسلامی ایران برای تامین امنیت ملی کشور گفت: هر کشوری که در مقابل امنیت کشور ما لانه دارد باید بداند که از اقدامات ما در امان نخواهد بود.

وی افزود: اکنون رژیم صهیونیستی هر روز یک حادثه را پشت سر می گذارد و این یکی از موفقیت های جبهه مقاومت و برکاتی است که مکتب سردار شهید حاج قاسم سلیمانی بر جای گذاشته است.

وزیر اطلاعات افزود: دولت برای ساماندهی معیشت مردم گام های بزرگ و قابل تقدیری برداشته و انشالله شرایط اقتصادی کشور بهتر خواهد شد.

حجت الاسلام والمسلمین خطیب در خصوص تعامل با همسایگان گفت: دولت تمام توان خود را برای گسترش ارتباطات و تعامل با کشورهای همسایه به کار گرفته است.

وی همچنین به سفرهای دولت به استان ها اشاره کرد و گفت: یکی از عواملی که مردم را به ارتباط خوب با دولت پیوند می دهد، رویکرد مردم به این دولت است که حضور رئیس جمهور محترم در میدان یکی از آن هاست. جلوه های آن