دوشیزه سابق ایالات متحده آمریکا چسلی کریست مقاله ای دلخراش در سال ۲۰۲۱ نوشت


چسلی کریست، دوشیزه سابق ایالات متحده آمریکا، که صبح یکشنبه به طرز غم انگیزی از یک ساختمان بلند در میدتاون جان خود را از دست داد، سال گذشته مقاله ای دلخراش در مورد چالش های پیر شدن، تقریباً تا سر حد مرگ و فرستادن «اموجی های استفراغ» از طریق آنلاین نوشت. ترول ها

کریست، یک وکیل ۳۰ ساله که برنده مسابقه ۲۰۱۹ شد، از ساختمان مجلل ۶۰ طبقه Orion در خیابان ۴۲nd 350 W. پرید. منابع انتظامی به The Post گفتند که حدود ساعت ۷:۱۵ صبح جسد او در خیابان پایین پیدا شد.

خانم سابق کارولینای شمالی یادداشتی از خود به جای گذاشته بود که می‌گفت می‌خواست همه چیز را به مادرش بسپارد، که خودش یکی از رقبای سابق مسابقه بود که تاج خانم را به دست آورد. کارولینای شمالی در سال ۲۰۰۲، به گفته منابع، که گفت که این شامل انگیزه ای نیست.

اندکی قبل از پریدن، کریست پیامی رمزآلود در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد و نوشت: “امیدوارم این روز برای شما آرامش و آرامش به ارمغان بیاورد.”

اما در مارس ۲۰۲۱، او در یک مقاله طولانی در Allure بینشی از طرز فکر خود ارائه داد.

چسلی کریست مسن ترین زنی بود که در ۲۸ سالگی برنده مسابقه دوشیزه آمریکا شد.
چسلی کریست مسن ترین زنی بود که در ۲۸ سالگی برنده مسابقه دوشیزه آمریکا شد.
AP

هر بار که می گویم ۳۰ ساله می شوم، کمی دلم می گیرد. گاهی اوقات می توانم با موفقیت این پاسخ ناراحت کننده را با هیجان پنهان کنم. کریست نوشت.

«جامعه هرگز با پیران، به ویژه زنان، مهربان نبوده است. (گاهی استثناهایی برای برخی از ثروتمندان و تعدادی از افراد مشهور وجود دارد.)” او ادامه داد.

کریست خاطرنشان کرد که زمانی که در سن ۲۸ سالگی تاج دوشیزه ایالات متحده را به دست آورد، او مسن ترین زنی در تاریخ بود که این عنوان را به دست آورده است، “نامی که حتی تاج مروارید و الماس درخشان ۲۰۰۰۰۰ دلاری میکیموتو به سختی می تواند برای برخی از طرفداران سرسخت مسابقه که بلافاصله شروع به درخواست دادن کردند، جذاب باشد. تا محدودیت سنی کاهش یابد.

“یک نگاه خندان و با چشمان ریزش به دستاوردهای من تا کنون باعث می شود که من از ایجاد زمینه های بیشتر گیج شوم، اما ۳۰ سالگی مانند یک یادآوری سرد است که زمان زیادی برای اهمیت دادن به چشمان جامعه کم شده است – و این خشمگین است.” او نوشت.

ملکه زیبایی ادامه داد که “پس از یک سال مانند سال ۲۰۲۰، شما فکر می کنید که یاد گرفته ایم که پیر شدن یک گنج است و بلوغ هدیه ای است که همه نمی توانند از آن لذت ببرند.

کریست ادامه داد: «بسیاری از ما به خودمان اجازه می‌دهیم با معیاری سنجیده شویم که برخی به شدت از به چالش کشیدن آن امتناع می‌ورزند و برخی دیگر به سادگی از آن تبعیت می‌کنند، زیرا تطبیق و همراهی با جریان آسان‌تر از پارو زدن بر خلاف جریان است.

او نوشت: “من قبلاً در این مبارزه شرکت کردم و این نبردی است که در حال حاضر با ۳۰ نفر می‌جنگم.” «وقتی با تیک بی امان زمان مواجه می شوم، چگونه هنجارهای تزلزل ناپذیر جامعه را متزلزل کنم؟ این سوال قدیمی است: وقتی “غیرقابل حرکت” با “غیرقابل توقف” روبرو می شود چه اتفاقی می افتد؟

او سپس به دستاوردهای آکادمیک چشمگیر خود اشاره کرد – به ویژه دریافت مدرک حقوق و مدرک MBA در همان زمان در دانشگاه ویک فارست.

کریست همزمان در دانشگاه ویک فارست مدرک حقوق و MBA گرفت.
کریست همزمان در دانشگاه ویک فارست مدرک حقوق و MBA گرفت.
خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ

“من در مدرسه به یک تیم آزمایشی پیوستم و قهرمانی کشوری را کسب کردم. من در دادگاه مسابقه ای شرکت کردم. برنده مسابقات مقاله نویسی؛ کریست نوشت.

او نوشت: “من تقریباً تا حد مرگ کار کردم، به معنای واقعی کلمه، تا زمانی که یک دوره هشت روزه در یک بیمارستان محلی جرقه ایجاد یک دیدگاه جدید را داد.”

“کشف کردم که مهم ترین سوال جهان، به خصوص وقتی که مکرر پرسیده شود و صریح پاسخ داده شود، این است: چرا؟ چرا فقط برای جمع آوری یک برد دیگر، دستاوردهای بیشتری کسب کنید؟ چرا به دنبال لوح یا مدال یا آیتم دیگری در رزومه خود باشم، اگر به خاطر غرور باشد، نه از روی اشتیاق؟ چرا اینقدر سخت کار می کنم تا رویاهایی را که جامعه به آنها آموخته است بخواهم در حالی که همچنان به دنبال پوچی هستم، به تصویر بکشم؟» گزارشگر ExtraTV ادامه داد.

او همچنین خاطرنشان کرد که او عنوان خود را با “فریم پنج فوت-شش با شکم شش تکه” و “سر فرهای طبیعی” به دست آورد، در حالی که “دختران مسابقه ظاهراً باید قد بلند و لاغر مدل باشند، موهای پرپشت بزنند، و یک راه رفتن قاتل داشته باشید.»

چسلی کریست توسط سارا رز سامرز در سال 2019 تاج دوشیزه ایالات متحده آمریکا را دریافت کرد.
چسلی کریست توسط سارا رز سامرز در سال ۲۰۱۹ تاج دوشیزه ایالات متحده آمریکا را دریافت کرد.
AP

چالش من با وضعیت موجود مطمئناً توجه ترول ها را به خود جلب کرد و نمی توانم به شما بگویم که چند بار نظراتی را در صفحات رسانه های اجتماعی خود حذف کرده ام که دارای ایموجی های استفراغ و توهین هایی بودند که به من می گفتند به اندازه کافی زیبا نیستم. خانم ایالات متحده آمریکا یا اینکه هیکل عضلانی من در واقع “بدن مرد” بود.

و این فقط ظاهر من بود. از سوی دیگر، نظرات من برای وادار کردن یک طرفدار مراسم سنتی به مرواریدهای خود کافی بود.»

او نوشت: «زنانی که در مسابقات مسابقه شرکت می‌کنند، باید عقیده‌ای در حد وسط داشته باشند – در صورت وجود – تا توهین نکنند. من صادقانه در مورد دیدگاه‌هایم در مورد قانونی شدن ماری جوانا، سیاست‌های مهاجرتی دولت ترامپ، قوانین ضد سقط جنین، تایید عدالت امی کونی بارت، و موفقیت‌ها و شکست‌های اصلاحات عدالت کیفری صحبت کردم.

کریست مقاله متفکرانه خود را با این جمله به پایان رساند که تولد نقطه عطف خود را در آپارتمانش جشن گرفته است، «با یک تاپ ابریشمی مشکی، شورت همسان، و ردای بلندی تا زمین در حالی که پودینگ موز را روسری می‌پوشاند و تماس‌های تولد را نمایش می‌دهد.

استیو هاروی و دوشیزه ایالات متحده آمریکا چسلی کریست در طول مسابقه Miss Universe 2019 روی صحنه می ایستند.
استیو هاروی و دوشیزه ایالات متحده آمریکا چسلی کریست در طول مسابقه Miss Universe 2019 روی صحنه می ایستند.
خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ

من حتی تاج خود را بیشتر روز در اطراف آپارتمان می‌بستم، زیرا می‌دانستم که باید آن را در پایان سلطنتم به عنوان دوشیزه ایالات متحده پس بدهم. من آنچه را که می خواستم به جای آنچه انتظار داشتم انجام دادم.

کریست گفت: “اکنون، من اکنون وارد سال ۳۰ می شوم و به دنبال شادی و هدف بر اساس شرایط خودم هستم – و این مانند پیروزی شیرین خودم است.”

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر