دوست دارم سال ۱۴۰۱ بهترین سال فوتبال برای من باشد


سیامک نعمت

تهران (پانا) – سیامک نعمتی بازیکن پرسپولیس در گفتگو با خبروزچی گفت: امسال نه تنها او بلکه همه فوتبالیست ها انگیزه ها و شرایط متفاوتی دارند. همه دوست دارند مسافر جام جهانی باشند و سعی کنند بهترین عملکرد خود را داشته باشند.

به گزارش خبرروزشی، یکی از مطرح ترین چهره ها و ستاره های پرسپولیس در سال های اخیر که در پست های مختلف برای این تیم بازی کرد و حتی گل صعود برانکوها به فینال لیگ قهرمانان آسیا را مقابل ژاوی (السد) به ثمر رساند. مقدار کمی. سالها پیش. آچارفرانس یا یاشوا کیمیش (یک مرد چند ماهه و چند بازیکن بایرن مونیخ) از پرسپولیس فصل گذشته بدشانسی آورد و به دلیل مصدومیت پشت سر هم تیم ملی را از دست داد و کمتر در تیمش بازی کرد. با این حال سیامک نعمتی در شروع فصل جدید با انگیزه های مختلف در تمرین پرسپولیس شرکت کرد تا فصلی فراموش نشدنی را برای او و هواداران رقم بزند. آخرین مصاحبه شماره ۸۸ پرسپولیس را بخوانید که خواندن آن خالی از لطف نیست:

ابتدا از آغاز تمرینات باشگاه پرسپولیس برای فصل جدید بگویید؟

ما خیلی خوب شروع کردیم و هیجان زده هستیم. بچه ها با تلاش زیاد به تمرین آمدند و قصد دارند با کمک مربیان دل هواداران را به دست آورند و با انجام مسابقات خوب و کسب نتایج خوب تلاش زیادی کنند.

خریدهای جدید چطوره؟

همگی خوب و شایسته انتخاب آقای گل محمدی هستند. امیدواریم با کمک به هم پرسپولیس را دوباره موفق کنیم.

برنامه سیامک نعمتی برای فصل جدید چیست؟

من هم انگیزه های خاصی دارم و می خواهم بهترین سال فوتبالم را ۱۴۰۱ بدهم. متأسفانه پارسال خیلی خوش شانس بودم و…

ما این را قبول داریم. سال ۱۴۰۰ اصلا سال خوبی برای سیامک نبود و شما حتی از تیم ملی کنار گذاشته شدید؟

به خاطر مصدومیت و بدشانسی بود. می خواهم در سال جدید جبران کنم و دوباره توجه آقای اسکوچیچ را جلب کنم.

به نظر می رسد در جام جهانی انگیزه زیادی دارید؟

این فقط من نیستم، بلکه همه فوتبالیست ها امسال انگیزه ها و شرایط متفاوتی دارند. همه دوست دارند مسافر جام جهانی باشند و سعی کنند بهترین عملکرد خود را داشته باشند. البته اول باید در تیم پرسپولیس موفق باشم و بعد انشاالله به تیم ملی برسم.

سیامک نعمتی بازیکن چند پسته یا به قول فوتبالی ها کلید فرانسوی است. شما می توانید دفاع راست، هافبک راست، هافبک هجومی و حتی فوروارد بازی کنید. آیا این تغییر پست ها برای شما خوب است یا بد؟ جاشوا کیمیچ هم در بایرن مونیخ شرایط مشابهی دارد و در پست های مختلف بازی کرده است!

برای من مشخص است که دوست دارم در کدام پست بیشتر بازی کنم اما در نهایت قهرمانی پرسپولیس برایم مهم است. برای این منظور مهم نیست که در پست هافبک بازی کنم یا در کنار خط دفاع. این شعار نیست و من در عمل نشان داده ام که موفقیت تیم برایم مهم است و در هر پستی که آقای یحیی تصمیم بگیرد بازی می کنم.

مسلما در فصل جدید رقابت در ترکیب اصلی سخت خواهد بود. مگه نه؟

من شخصا از رقابت لذت می برم. من همیشه رقبای قوی می خواستم و این نقطه قوت پرسپولیس از نظر من است.

و در این فصل از ابتدا در مقابل هواداران بازی می کنید. نظری در این مورد دارید؟

همیشه می گویند هواداران دوازدهمین هوادار هستند اما به نظر من پرسپولیسی ها هواداران اصلی هستند. در فصول اخیر جای خالی آنها را در استادیوم ها حس کرده ایم و در این فصل امیدواریم از هفته اول انرژی مثبت و تشویق های تشویق کننده آنها را بشنویم. من بی صبرانه منتظر لحظات بازی در مقابل هوادارانی هستم که پرسپولیس را دوست دارند و می شناسند.