دوره مربیگری رشته فیوژن با همکاری شاخه ورزشی جمعیت دفاع از ملت فلسطین و فدراسیون ورزش های همگانی برگزار شودبه گفته پاشایی؛ شرکت کنندگان در این دوره، که در دفتر جمعیت دفاع از ملت فلسطین برگزار خواهد شد، در پایان کلاس ها مجوز مربیگری در این رشته را دریافت خواهند کرد.

به گزارش خبرگزاری قدس(قدسنا)،  دوره مربیگری رشته فیوژن با همکاری شاخه ورزشی جمعیت دفاع از ملت فلسطین و فدراسیون ورزش های همگانی برگزار شود

 

مهدی پاشایی دبیر شاخه ورزشی جمعیت دفاع از ملت فلسطین روز چهارشنبه دیداری با حمید معصومی رئیس کمیته فیوژن فیتنس کشور داشت که ضمن تاکید بر گسترش همکاری شاخه ورزشی جمعیت دفاع از ملت فلسطین با کمیته فیوژن فینتس کشوریک دوره مربیگری این رشته برگزار شود.

به گفته پاشایی؛ شرکت کنندگان در این دوره، که در دفتر جمعیت دفاع از ملت فلسطین برگزار خواهد شد، در پایان کلاس ها مجوز مربیگری در این رشته را دریافت خواهند کرد.

 

در این دیدار مهدی پاشایی دبیر شاخه ورزشی جمعیت دفاع از ملت فلسطین از سوی حمید معصومی بعنوان عضو کمیته بازرسی و دبیر کمیته مسابقات فیوژن فینتس در سطح کشور و خانم فاطمه هادیان از اعضاء شاخه ورزشی جمعیت دفاع از ملت فلسطین یکی ازمربیان وسرپرستان تیم های ورزشی جمعیت دفاع از ملت فلسطین نیزبعنوان مسؤل کمیته بازرسی  این رشته در کل کشور منصوب شدند.

 

گفتنی است؛ فدراسیون ورزشهای همگانی و رشته های متنوع آن از پر جمعیت ترین رشته های ورزشی کشور محسوب می شوند.

در این جلسه مهسا بهبودی دبیر بانوان فیوژن فیتنس کشور هم حضور داشتند.


دیدگاهتان را بنویسید