دوباره آماده زندگی واقعی


روز کریسمس تقریباً به پایان رسیده است ، و من از این بابت خوشحالم. * نشانه موسیقی خنده *

کریسمس برای مدت طولانی تعطیلات سختی برای من بوده است ، و معلوم است که این برای شریک زندگی من نیز هست. مانند یک سال خاص ، این یک گند است ، بنابراین من تمایل دارم به نوعی … نادیده بگیرم آنچه در پیش است ، کم و بیش؟ ما هر دو ملحد هستیم و بنابراین این جشنواره هیچ اهمیت مذهبی خاصی ندارد ، اگر نه بیشتر فقط فرهنگی است. ما سنت های خودمان را داریم ، مثل همیشه با تماشای فیلم های انیمیشنی Rankin / Bass و فیلم هایی از این دست مورت دورو که فیلم های کریسمس هستند که همیشه فراموش خواهید کرد فیلم های کریسمس هستند. و البته ما همیشه یک غذای خوشمزه شامل ژامبون را برنامه ریزی می کنیم. اما اینجاست. بعضی از سالها درخت سفید مصنوعی خود را کاشتم ، بعضی سالها (مثل این) این کار را نکردم.

امسال احساس می کردم از همه چیز راحت شده ام و در کل قطعاً برای مدتی حجاب افسردگی بر سر ما آویزان بود. (بله ، علیرغم همه چیزهای خوبی که در مورد افسردگی صحبت کرده ام ، در طول سال مورد حمله قرار گرفته است.) در روز بزرگ ، متوجه شدم که ممکن است پیشنهادات تعطیلات ، از جمله هدایا ، خوب باشد ، که من انجام ندادم. این کار را انجام ندهید – هرگز مهم به نظر نمی رسید ، اما من فکر می کنم آنها این کار را کردند ، واقعاً حتی اندکی ، چیزی درخشان برای حدس و گمان و هیجان … سال آینده بهتر آماده می شوم.

علیرغم همه چیز ما یک روز خوب داشتیم ، خوب غذای باقی مانده از غذای خوشمزه ای را که دیروز با هم درست کرده بودم بخورم ، بعد از ظهر با هم چرت بزنیم و چیزهایی را تماشا کنیم داستان کریسمس و JFK لباس قتل و مسابقات تنیس قدیمی. من همچنین موفق شدم دسته ای از کوکی های کریسمس را جمع آوری کنم – کلوچه های گورخری کیک کوتاه از نوش جان – و زیبا و خوشمزه بودند. (اگر علاقه مند به دیدن امی جی هستید ، یک عکس در اینستاگرام من وجود دارد)

فردا به سر کار برمی گردم و احساس آرامش می کنم که فصل تعطیلات اکنون پشت سر ما است. بله ، شب سال نو است ، اما این برای من چندان گران نیست و مانند یک رویداد دیگر است. من مشتاقانه منتظر شروع جدیدی هستم و زندگی عادی خود را بدون فشارهایی که به نظر می رسد تعطیلات پایان سال به همراه دارد-و همچنین راهی برای انجام کارها ، یعنی عدم اشتراک در هیچ چیزی. به محض این که !

دیدگاهتان را بنویسید