دنیای الهادی: استکبار جهانی پشت فاحشه های شهوتران ضد دین در کشور است/ مردم دست از این انقلاب برنمی دارند – پایگاه خبری مدآرا


گزارش کردن پایگاه خبری مدآرا;سید احمد علم الهادی امام جمعه مشهد روز شنبه در مراسم تشییع ۲ شهید مدافع حرم و دو شهید دفاع مقدس در مشهد افزود: مسئله اسلام و حاکمیت دین در این کشور یک مسئله است. موضوع. او هرگز پیر نمی شود.

وی ادامه داد: مردمی که ۴۳ سال پیش پای انقلاب ایستادند و مردانه ایستادگی کردند، دست از این انقلاب، این انقلاب و اصول آن که حاکمیت دین و اعمال احکام در زندگی اجتماعی است، بر نمی دارند. آنها از هیچ تحمیلی رنج نمی برند و عقب نشینی نمی کنند.

نماینده فقیه در خراسان رضوی گفت: ۸۵ سال پیش مردانی دلیر و پرشور در مسجد کوهرشاد ایستادند تا عفاف و حجاب نوامیان را از دست مزدوری که آمیزه ای از استکبار، دیکتاتوری و ضد دین بود، حفظ کنند. رضاخان مظلومان و مظلومان مسجد کوهرشاد به شهادت رسیدند و پس از ۸۵ سال دو شهید آخرت به آنها پیوستند.

علم الهادی افزود: امروز حرکت ما در برابر چند مزدور ناپاک که با غریبه ها یا تعدادی از نوجوانان فریب خورده کنار می آیند شور و شوق ندارد، بلکه حرکت امروز ما علیه استکبار جهانی و کفر جهانی در این کره خاکی است.

وی ادامه داد: کسانی که می خواهند حاکمیت دین را از این مملکت حذف کنند، عده ای هوسباز نیستند که به دنبال فضای باز برای هوس و هوس و غربت در این کشور باشند و در واقع جریانات پشت سر آنها هستند. از تکبر و کفر کامل.

نماینده فقیه در خراسان رضوی گفت: برای براندازی حاکمیت دین در این کشور راهی جز توسل به مزدوران، بداخلاق و مفسدان و برخی نخبگانی که از دین گریخته و انقلاب را ترک کردند، ندارند.

علم الهادی افزود: مخالفت ما با کفر و استکبار در دنیاست که این عناصر ناپاک را مزدور گرفته است و با یک حرکت رسانه ملی با شور و شوق چند نوجوان ناآگاه این مردم تصور می کنند که بوده اند. آنها فریب ایستادگی و اراده هشت ساله جنگ تحمیلی را خوردند. آنها به سادگی ایستادند و از نتایج هشت سال دفاع مقدس دست کشیدند.

وی افزود: خوشبختانه اکنون شاهد حضور نسل چهارم انقلاب هستیم و انقلاب مقدس اسلامی خود و خون شهدای هشت سال دفاع مقدس را زنده، جاویدان و قویتر از روز اول می بینیم. این نسل پای محصول این دفاع مقدس و خون شهدا ایستاده است.»

امام جمعه مشهد با بیان اینکه ابتدا باید راه، محبت، صمیمیت و جاذبه را در برابر شیطان به کار گیریم، تصریح کرد: بی حجابی ابزار نرم استکبار جهانی است که به میدان نبرد رسیده و با انقلاب به مبارزه پرداخته است. انقلاب پدیده روسری نداشتن.

علم الهادی افزود: بی حجابی در جامعه ما ناهنجاری است که نهادهای مسئول باید در زمینه پیشگیری از وقوع جرم با آن مبارزه کنند و امیدواریم مبارزه با این پدیده در جامعه جهانی و فراگیر شود. همان گونه که دستگاه های اجرایی تذکر می گیرند و مسئول حفظ حجاب نیز باید به وظایف خود عمل کند.» مرجع قانونی در این زمینه.