دموکرات ها را به خاطر افزایش جنایت، پلیس های سقوط کرده سرزنش کنید


تماشای یک خانواده دیگر از یک قهرمان کشته شده نیویورک پی دی در سن پترزبورگ بسیار دلخراش بود. کلیسای جامع پاتریک دیروز مادر مقتول، ویلبرت مورا ۲۷ ساله – که پس از مرگش به عنوان کارآگاه ارتقاء یافت – به نظر می رسید که ممکن است از غم و اندوه فرو برود، زیرا در کنار تابوت “خرس عروسکی غول پیکر” کوچکترین فرزند خود ایستاده بود.

پسر بزرگ او، ویلسون، که زنده مانده بود، درباره این صحبت کرد که چگونه، وقتی کوچک بود، برادر کوچکش هر روز صبح از رختخواب بیرون می پرید و با در آغوش گرفتن و بوسیدن «مامان» با عجله بیرون می رفت.

مادر جِیسون ریورای ۲۲ ساله، شریک کشته شده مورا، که چند روز پیش با اقیانوسی به همان اندازه مهیب از ۱۰ بلوک آبی در اعماق خیابان پنجم خداحافظی کرد، عادت داشت منتظر باشد تا کوچکترینش از یک شیفت کاری دیر به خانه برگردد. او نمی‌توانست بخوابد مگر اینکه بداند که او امن است، زیرا او شهر نیویورک را ایمن نگه داشته بود.

این فرزندان دوست داشتنی خانواده های مهاجری که جان خود را برای این شهر دادند، دو تن از شش افسر پلیس نیویورک بودند که در پنج هفته اول امسال تیرباران شدند، فاجعه ای که پیامد اجتناب ناپذیر شورش های سازمان دهی شده سراسری ضد پلیس در سال ۲۰۲۰ است.

“چند ویلبرت؟ چند تا جیسون؟” خواهر مورا، کارینا، در مداحی به زبان اسپانیایی از جماعت پرسید.

«چند افسر باید جان خود را از دست بدهند تا این سیستم تغییر کند؟ وی ادامه داد: «زندگی چند نفر دیگر از کسانی که از ما محافظت می کنند توسط خشونت و جنایت گرفته خواهد شد؟ چند تا مادر؟ چند مادر، چند پسر باید خانواده‌های خود را از دست بدهند، تا این مصیبت و این نوع تراژدی را پشت سر بگذارند؟»

بله، چند؟

اتفاقات تصادفی نیست

این حملات به پلیس فقط رویدادهای تصادفی خارج از کنترل کسی نیستند و به خودی خود از بین نخواهند رفت.

بحران نظم و قانون در این شهر کاملاً تقصیر دموکرات ها است.

همسر جیسون ریورا، دومینیک لوزوریاگا، در مراسم تشییع جنازه همسرش در کلیسای جامع سنت پاتریک در ژانویه صحبت می‌کند.  28، 2022.
دومینیک لوزوریاگا، بیوه جیسون ریورا، به درستی از سیاست‌های نرم‌افزاری آلوین براگ، آلوین براگ برای به خطر انداختن جان شوهرش، انتقاد کرد.
رویترز

ترقی خواهان نگرانی جامعه را در مورد مرگ جورج فلوید در سال ۲۰۲۰ به دست یک پلیس مینیاپولیس درک کردند تا برنامه شوم نژادپرستانه و ضد اجرای قانون خود را تحت فشار قرار دهند. دموکرات‌ها، درست تا پرزیدنت بایدن و معاون رئیس‌جمهور کامالا هریس، از آنها برای برتری سیاسی پایه در انتخابات ۲۰۲۰ حمایت کردند.

شاید بایدن در حال پرواز به نیویورک باشد تا راه حل هایی را برای شهردار آدامز برای بحران نظم و قانون ارائه دهد، اما او به ایجاد آن کمک کرد. او با اغراق از حواشی قلدر-پلیس/الغای-زندان/مرزهای باز حزبش، به ایجاد فضایی خصمانه با پلیس کمک کرد، که در آن جنایتکاران بدون مجازات بیداد می کنند، پلیس های شجاعی مانند مورا و ریورا قربانی می شوند و فقیرترین محله ها قربانی می شوند. بدون محافظت رها می شوند.

همانطور که آدامز کنجکاوانه خود را می نامد، نمی توانید با عکس گرفتن با “بایدن بروکلین” جن را در بطری برگردانید. این یک تمرین روابط عمومی بیهوده است اگر تمام آنچه این دو مرد در مورد آن صحبت می کنند «خط لوله آهنی» است، که سیاستمداران دموکرات زمانی که می خواهند توجه را از سیاست های شکست خورده خود به موضوع مورد علاقه خود یعنی کنترل اسلحه منحرف کنند از آن استفاده می کنند.

مردم در جشنواره جشن زندگی به افتخار جورج فلوید شرکت می کنند.
دموکرات ها از مرگ جورج فلوید برای توجیه کاهش بودجه ادارات پلیس و بی احترامی به پلیس استفاده کردند.
رویترز
هزاران افسر پلیس نیویورک برای احترام به برادر کشته شده خود، جیسون ریورا، در جریان تشییع جنازه او در ژانویه، خیابان پنجم را سیل کردند.  28، 2022.
هزاران افسر پلیس نیویورک برای احترام به برادر کشته شده خود، جیسون ریورا، در جریان تشییع جنازه او در ژانویه، خیابان پنجم را سیل کردند. ۲۸، ۲۰۲۲.
جی ان میلر

مانند این است که هریس به «دلایل ریشه ای» مبهم برای مهاجرت غیرقانونی متوسل می شود. اگر آنها نتوانند جلوی ۲ میلیون مهاجر غیرقانونی را بگیرند که از مرز عبور می کنند، چگونه می توانند امنیت مرزهای جنوبی را از طریق خطوط ایالتی به سمت اسلحه های غیرقانونی متوقف کنند؟

جن ساکی، دبیر مطبوعاتی کاخ سفید، نگرش تند دولت نسبت به آمریکایی‌هایی را که نگران افزایش سرسام‌آور جنایت هستند، خلاصه کرد – نظرسنجی‌ها نشان می‌دهند که حدود ۸۰ درصد از ما.

«نرم نسبت به جنایت. . . اصلاً این به چه معناست؟» او در مصاحبه ای خندید و فاکس نیوز را به دلیل گزارش جنایی مورد تمسخر قرار داد، برخلاف سی ان ان و ام اس ان بی سی که بر روایت های مورد علاقه دولت متمرکز هستند.

“یک جهان جایگزین وجود دارد”. . . چیزی که در مورد آن ترسناک است این است که بسیاری از مردم آن را تماشا می کنند.

خواهر ویلبرت مورا، کارینا مورا، در هنگام تشییع جنازه وی در کلیسای جامع سنت پاتریک در فوریه سخنرانی می کند.  2، 2022.
خواهر دلشکسته ویلبرت مورا، کارینا مورا، می پرسد تا زمانی که “این سیستم تغییر کند؟” چند افسر، مادر و خانواده باید رنج ببرند؟
رویترز

این را به خانواده مورا و ریورا بگویید.

دومینیک لوزوریاگا، بیوه ریورا، جمعه گذشته در مراسم تجلیل از وی در مراسم تشییع جنازه وی گفت: «ما دیگر در امان نیستیم، حتی اعضای سرویس.

او با خطاب به همسر فقیدش و با اشاره به دادستان منطقه منهتن، آلوین براگ، گفت: «می‌دانم که شما از این قوانین، به‌ویژه از قوانین DA جدید خسته شده‌اید». “امیدوارم او همین الان تماشای صحبت شما از طریق من باشد.”

از بین تمام مقامات عالی که تماشا می‌کنند، تنها کسی که در این شهر به اندازه کافی شجاع است که براگ را صدا کند، یک بیوه پلیس جوان است که گریه می‌کرد.

کلمات او در خون حک شده است. ما نمی‌توانیم بگذاریم هدر برود.

مادر ویلبرت مورا، افسر فقید اداره پلیس شهر نیویورک (NYPD) که در حین انجام وظیفه در حین پاسخ به تماس خشونت خانگی کشته شد، پس از تشییع جنازه وی در سن پترزبورگ واکنش نشان داد.  کلیسای جامع پاتریک در محله منهتن شهر نیویورک، نیویورک، ایالات متحده، 2 فوریه 2022.
مادر ویلبرت مورا با گریه تابوت پسرش را در هنگام تشییع جنازه افسر کشته شده تماشا می کند.
رویترز

سخنان خوب و تسکین دهنده ای از سوی شهردار جدید ما و کمیسر پلیس نیویورک، کیچانت سیول، وجود داشت، اما هیچ اقدامی انجام نشد. آنها امید و دعای ما را دارند که از دستورات و اقتدار اخلاقی خود برای خنثی کردن سیاست های رقت انگیزی که قدرت پلیس را سلب کرده و ما را به لبه پرتگاه کشانده است، استفاده کنند.

جولیانی وزنه می زند

اما یک اسب جنگی پیر در مورد آدامز تردید دارد. رودی جولیانی، شهردار نیویورک که نیویورک را از آخرین دوران جنایت افسارگسیخته نجات داد، می‌گوید که در ابتدا تردید دوستان درباره شهردار فعلی را رد کرد.

رودی گفت: «امید داشتم چون او یک پلیس بود، یک شهردار واقعی شود.

جن ساکی، سخنگوی کاخ سفید
جن ساکی، سخنگوی کاخ سفید، افزایش جنایات در سراسر آمریکا را به عنوان “جهان جایگزین” رد کرد.
AP

جولیانی می گوید، اما اشتباه آدامز این بود که براگ را در لحظه ای که DA اعلامیه مترقی خود را صادر کرد، دو روز پس از ادای سوگند، هجوم نیاورد. براگ به دنبال طرحی از سازمان های مترقی DA در سراسر کشور، به دادستان ها دستور داد که برای مجرمان زندانی نشوند و اتهامات جنایت را در مورد انواع جرایم از جمله سرقت مسلحانه و خرید و فروش مواد مخدر کاهش دهند.

جولیانی می‌گوید: «هر مجرمی این را به عنوان یک دعوت می‌خواند، درست مثل زمانی که شهردار پسر مینیاپولیس از اداره پلیس دست کشید. . . که منجر به تابستانی شد [riots and looting] با پلیس در حال تماشا . . .

ما از پلیس به عنوان گروه کر یونانی برای نمایش تسلط چپ‌ها بر آمریکا استفاده می‌کنیم.»

الوین براگ، دادستان منطقه منهتن
دولت کتی هوچول از بیرون راندن آلوین براگ، آلوین براگ، دی ای مترقی منهتن امتناع می ورزد.
استفان ارمیا

جولیانی اگر هنوز جای آدامز بود این کار را انجام می داد:

از براگ دعوت می‌کنم که بیاید و من را ببیند. در را می‌بستم و به او می‌گفتم، “می‌خواهم همین الان یادداشتی بنویسی و تمام حرف‌هایت را پس بگیری.” ”

اگر براگ امتناع می کرد، شهردار به فرمانداری می رفت. هوچول.

“او برای انتخابات است. این تمام چیزی است که او به آن اهمیت می دهد. بنابراین، در را می بستم و به او پیشنهادی می دادم که نمی تواند رد کند.

من می گویم، اگر براگ را اخراج نکنی، من تمام جنایت ها را تماشا خواهم کرد. اولین کسی که می میرد، من تو را به قتل متهم می کنم. ”

رودی جولیانی، شهردار سابق نیویورک
شهردار سابق رودی گویلیانی به شهردار اریک آدامز توصیه می کند که فوراً آلوین براگ را حذف کند.
AP

در هر شهری با DA مترقی، جولیانی می‌تواند به ده‌ها قتل اشاره کند که مستقیماً به شکست در تعقیب و زندانی نکردن جنایتکاران تکرارکننده جرم نسبت داده می‌شود.

“چه شانسی دارد؟ [Bragg’s policies] در شش ماه آینده که یکی از اینها اینجا اتفاق می‌افتد؟» خیلی خوبه متاسفانه

نیویورکی ها در حال حاضر در نقطه ای هستند که با اشتیاق از آدامز حمایت می کنند تا هر کاری که لازم است برای مقابله با جرم و جنایت انجام دهد. بالاخره به همین دلیل انتخاب شد.

توصیه های پایه برای GOP

خواننده جوآن، از کانکتیکات، ناامیدی را از جمهوری‌خواهان ابراز می‌کند که بسیاری از رای‌دهندگان محافظه‌کار احساس می‌کنند که از مهاجرت غیرقانونی کنترل‌نشده ناامید شده‌اند.

به عنوان یک جمهوری خواه مادام العمر، من از اینکه آنها همه کارها را انجام نمی دهند، از جمله همکاری نکردن با کنگره، خسته شده ام. [the Biden administration] مرزها را می بندد و از تردد غیرقانونی ها در سراسر کشور جلوگیری می کند.

«برای وادار کردن مالیات دهندگان برای آوردن [migrant] خانواده ها اینجا هستند و به آنها خدمات درمانی و یارانه رایگان می دهند. . . یک مزیت برای همه آمریکایی های طبقه کارگر است.»

اگر جمهوری خواهان گام نبرند، «پایگاه خود را از دست خواهند داد، چیزی که احمقانه تر از آن هستند که متوجه شوند».

این هشداری است که جمهوری‌خواهان باید آن را جدی بگیرند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر