دستگیری اعضای یک شبکه تروریستی در شمال غرب کشور


چهارشنبه ۲۲ تیر ۱۴۰۱-۱۴۳۸ ق

من از انفورماتیک بازدید کردم

تهران (پانا) – وزارت اطلاعات از دستگیری تمامی اعضای یک شبکه تروریستی در شمال غرب کشور خبر داد.

وزارت اطلاعات در اطلاعیه ای اعلام کرد: الحمدلله شب زنده داری سربازان گمنام امام زمان (عج) و با حمایت و همکاری قرارگاه حمزه سیدالشهدا (علیه السلام) و قوه قضاییه آذربایجان غربی. شهرستان، تمامی اعضای یک شبکه تروریستی وابسته به جدایی طلبان در شمال غرب کشور شناسایی و دستگیر شدند.

این شبکه ده نفره تروریستی در قالب چند هسته ماموریت های متنوع و متعددی برای تخریب، انفجار و حمله به مراکز و تأسیسات حیاتی و اقتصادی کشور، ایجاد سد معبر و اخاذی از مردم به ویژه کارآفرینان موفق داخلی داشت.

این شبکه که از طریق مناطق مرزی آذربایجان غربی و بر اساس محل سکونت مرکزی تروریست ها در اقلیم کردستان عراق وارد کشور می شد. در روزهای گذشته توسط سربازان گمنام وابسته به امام زمان (عج) مورد عملیات هوشمندانه قرار گرفت و در حالی که هر ده نفر دستگیر شدند، تمامی عناصر فنی و ارتباطات پیشرفته سلاح های هسته ای و کالاهای جنگی از جمله همه انواع اسلحه دستگیر شدند. سلاح های انفرادی، آر پی جی، نارنجک، تی ان تی و مهمات مربوطه کشف و ضبط شد.

وزارت اطلاعات ضمن تقدیر و تشکر از همراهی و همکاری حمزه سیدالشهدا (علیه السلام) و قوه قضائیه در استان آذربایجان غربی اعلام می دارد: امنیت ملت بزرگ ایران را خط قرمز خود می داند. و پیش از این بارها به مقامات اقلیم کردستان عراق هشدار داده است و اکنون نیز بار دیگر نسبت به تخلیه و نفی مزدوران تروریست، اشرار و دشمنان امنیت مردم هشدار می دهد. صلح از آن منطقه، اقدامات لازم را انجام دهید.