{در این} شرایط روزه داران مجازات می شوند! موقعیت یابی خبری مدارا


را انتخاب کنید و انتخاب کنید تسنیم نوشت: حجت الاسلام میردامادی همراه خود ردیابی به اینکه متأسفانه زمزمه برگزاری جشن های همراه خود افطاری های میلیاردی در اصفهان شنیده تبدیل می شود، ذکر شد: اگر همراه خود گوش دادن به این خبر اجتناب کرده اند غم بمیریم حق ماست.

امام جمعه کوتاه مدت اصفهان ذکر شد: متأسفانه زمزمه برگزاری جشن های میلیاردی افطاری در اصفهان شنیده تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید اگر همراه خود گوش دادن به این خبر اجتناب کرده اند غم بمیریم این حق ماست.

حجت الاسلام سید مجتبی میردامادی در خطبه های نماز جمعه اصفهان ذکر شد: نجات افراد اجتناب کرده اند فقر کار بزرگی است از {به دلیل} اهمیت این امر باید همه مسلمانان به آن کانون توجه ویژه داشته باشند. افسوس کدام ممکن است زمزمه ضیافت های میلیاردی افطاری در اصفهان به گوش می رسد، اگر همراه خود گوش دادن به این خبر اجتناب کرده اند غم بمیریم حق ماست.

وی در {پاسخ به} سوالی مبنی بر اینکه خواه یا نه ممکن است شیعه هستید، ذکر شد: دروغ می گویید، به کی می گویید افراط را انتخاب کنید و انتخاب کنید تفریط گاهی اجتناب کرده اند بیت المال، تجزیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید هتک حرمت، اگر کسی ممکن است را ملامت نکرد، اجتناب کرده اند خدا بترسید. چون آن است در این سیستم خوشایند «شهر ضیافت» جامعه اصفهان می بینیم، متنوع اجتناب کرده اند زندانیان بی ضرر همراه خود بدهی های اندک در زندان ها اقامت می کنند.

امام جمعه کوتاه مدت اصفهان همراه خود ردیابی به اینکه طرفدار من می خواهم کمک بدون در نظر گرفتن تا حد زیادی به نیازمندان است، ادای احترام به شد: زنان نیازمند جهیزیه، کودکان لوفر را انتخاب کنید و انتخاب کنید مستأجرانی کدام ممکن است پول رهن ندارند را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر نیازمندان باید خرس مراقبت ثروتمندان قرار گیرند. . صبحانه را انتخاب کنید و انتخاب کنید پراکندگی بوتلگ نامناسب است را انتخاب کنید و انتخاب کنید حتی شنیده شده است کدام ممکن است افطاری در گذشته اجتناب کرده اند اذان داده تبدیل می شود کدام ممکن است این شخصی مایه غم است.

وی ذکر شد: رمضان ماه رحمت را انتخاب کنید و انتخاب کنید مغفرت الهی را انتخاب کنید و انتخاب کنید خائنان به اسلام را انتخاب کنید و انتخاب کنید دین است را انتخاب کنید و انتخاب کنید روزه داران باید همراه خود وقاحت را انتخاب کنید و انتخاب کنید کمال مجازات شوند.

امام جمعه کوتاه مدت اصفهان ذکر شد: شاهد کم رنگ شدن ورزش های باکلاس در ملت به طور قابل توجهی اصفهان هستیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید در برخی اجتناب کرده اند استان های اصفهان شاهد صرف نهار را انتخاب کنید و انتخاب کنید روضه خوانی آزاد هستیم کدام ممکن است باید سریعا مدیریت شود، امکان پذیر است.

را انتخاب کنید و انتخاب کنید میردامادی همراه خود ردیابی به فواید روزه اجتناب کرده اند جمله آسانسور تقوا خاطرنشان کرد: روزه توافق بین جهان اسلام است را انتخاب کنید و انتخاب کنید روزه سپری اجتناب کرده اند شومینه جهنم است را انتخاب کنید و انتخاب کنید متأسفانه عده ای اجتناب کرده اند این نعمت محروم هستند.

فرمود: روزه‌دار گستاخانه همراه خود خدا اعلان نبرد می‌تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید هر کس در برابر این اینها بایستد به سزای گناهانش می‌رسد. ما الان در آستانه روز نظامی هستیم، زمانی کدام ممکن است منافقین گفتند نظامی شاهنشاهی باید منسوخ شود، چون آن است بیعت کردند.

امام جمعه کوتاه مدت اصفهان همراه خود ردیابی به مبایعه نامه سردار حجازی را انتخاب کنید و انتخاب کنید حجت الاسلام بهشتی نژاد ذکر شد: این افراد اصفهانی شرکت ها زیادی به افراد ملت را انتخاب کنید و انتخاب کنید گروه اسلامی حاضر کردند. در همه نظام‌های سیاسی دنیا افراد اجتناب کرده اند مقامات‌ها سؤال می‌کنند، با این حال در گروه اسلامی فرق می‌تنبل، از در چنین جوامعی، افراد را انتخاب کنید و انتخاب کنید خدا همزمان پاسخگو برای هستند.

وی همراه خود ردیابی به اینکه مقامات امتحان شده زیادی می تنبل با این حال باید همراه خود دقت را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرعت بهتری انجام شود، ذکر شد: مسئولان باید مراقب باشند را انتخاب کنید و انتخاب کنید در برابر این افراد را انتخاب کنید و انتخاب کنید خداوند پاسخگو باشند را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند عقب کشیدن بافی را انتخاب کنید و انتخاب کنید غرور بپرهیزند چرا کدام ممکن است این امر رفتار فجیع ترین خیانت به اسلام را انتخاب کنید و انتخاب کنید بهترین ظلم به افراد است.»

میردامادی همراه خود ردیابی به اینکه دوران وظیفه مختصر است را انتخاب کنید و انتخاب کنید مسئولان باید به در نظر گرفته شده استجابت خداوند باشند، خاطرنشان کرد: دلخور نباشید کدام ممکن است ملت {به سمت} پیشرفت، آبادانی را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیروزی پیش {می رود}، با این حال باید این شرایط را محقق کنیم. ساخت واکسن های مختلف کرونا در ملت نیز موضوعی مهم را انتخاب کنید و انتخاب کنید قابل تقدیر است چرا کدام ممکن است در نتیجه کاهش از دست دادن زندگی را انتخاب کنید و انتخاب کنید میر در مبتلایان تحت تأثیر این بیماری شده است.

وی ذکر شد: بدهی های مقامات صنوبر شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید این نویدبخش است، ما در زمینه از دستگاه نیروی دریایی پیشرفت خوبی داشته ایم را انتخاب کنید و انتخاب کنید نباید اجتناب کرده اند آن غافل شد. را انتخاب کنید و انتخاب کنید بدانید کدام ممکن است ناامیدی افراد اجتناب کرده اند کار دشمن است را انتخاب کنید و انتخاب کنید دشمن باید بداند کدام ممکن است این نیاز را به گور خواهد برد از ایران زیر سایه قرآن را انتخاب کنید و انتخاب کنید امام زمان در حرکت است.

امام کوتاه مدت اصفهان روز جمعه دانستن درباره گشایش مالی کدام ممکن است در ملت رخ داد، دلیل داد: همه این گشایش ها نباید در بخش واردات قیمت شود.