دریک رز در حال برنامه ریزی برای بازگشت پس از آل استار نیکس است


دریک رز فاش کرد که قصد دارد مدت کوتاهی پس از استراحت آل استار بازگردد. ممکن است برای نیکس در حال چرخش دیر باشد یا نه، که به شدت از پوینت گارد آسیب دیده غافل شده است.

اولین بازی بعد از استراحت آل استار، فوریه است. ۲۵ در باغ در برابر گرما. این تقریباً دو ماه از عمل جراحی مچ پا می گذرد.

در اولین اظهارنظر عمومی خود از زمان تعطیل شدن در هیوستون به دلیل درد مچ پا در دسامبر. ۱۶، رز دسامبر را فاش کرد. ۲۲ عمل جراحی، یک خار استخوانی را از رباط دلتوئید او برداشت و شامل یک “محدوده” معمولی شد.

وقتی مستقیماً از رز پرسیده شد که آیا تاریخ بازگشت را در ذهن دارد یا خیر، رز گفت: «کمی بعد از آل استار. هنوز وقتم را می گیرم در حال حاضر بد است. باید ذهنم را برای این کار درست می کردم. من بارها اینجا بوده ام.»

نیکز که روز دوشنبه میزبان ساکرامنتو است، با رکورد ۲۳-۲۷ و یک سفر شرورانه ۵ بازی وسترن که از شنبه آغاز می شود، به رده دوازدهم سقوط کرده است.

دریک رز (4) گارد نیویورک نیکس به سمت سبد می‌رود
دریک رز قصد دارد پس از اتمام بازی های آل استار پس از جراحی مچ پا به نیکس بازگردد.
کوری سیپکین

بازی پوینت گارد آنها کمتر از حد متوسط ​​بوده است و باشگاه در بازی هایی که کمبا واکر شروع کرده از زمان بازگشت از آخرین مصدومیت خود، ۰-۵ است. فصل گذشته، نیکز ۶۹ درصد از بازی‌های رز را برد.

رز گفت: “در حال حاضر – ما در تمام سال این را گفته ایم – فوریت دارد.” “فقط با احساس فوریت بازی می کنم. نمی‌دانم چه زمانی می‌خواهیم آن را بدست آوریم، اما این اطمینان حاصل می‌کند که با هم می‌مانیم.»

رز گفت که در بازی های متعددی که به مسابقه هیوستون منتهی شد، وقتی در نیمه دوم بیرون نشست، درد زیادی داشت. به گفته رز، درد شدید بعد از بازی در شیکاگو در نوامبر شروع شد. ۲۱، یعنی نزدیک به یک ماه با ناراحتی بازی کرد.

رز گفت: «من بلافاصله پس از جراحی احساس آرامش کردم. “من احساس آرامش کردم. من فقط بسیار بسیار قدردان جایی هستم که در آن هستم و چقدر انجام دادم تا به جایی که الان هستم برسم.”

پس از جراحی، نیکس اعلام کرد که رز حداقل ۸ هفته از میادین دور خواهد بود و هیچ برنامه ای برای شکست دادن جدول زمانی وجود ندارد.

01/17/22 نیویورک نیکس مقابل.  شارلوت هورنتس در مدیسون اسکوئر گاردن - کم ردیش شماره 22 از نیویورک نیکس و دریک رز شماره 4 از نیویورک نیکس روی نیمکت نشسته اند.
دریک رز قبل از اینکه در دسامبر تحت عمل جراحی قرار گیرد تا ماه نوامبر با درد بازی می کرد. ۲۲.
چارلز ونزلبرگ/نیویورک پست

رز در مورد بازی در مضیقه گفت: “من سعی می کردم از آن عبور کنم.” اما درست زمانی که در زمین بازی بودم و بیش از حد به همه چیز فکر می کردم، آن موقع بود که فهمیدم باید بازی را متوقف کنم. هر وقت بیرون هستم و بیش از حد فکر می کنم و واکنشی نشان نمی دهم، وقتش رسیده بود. من همه چیز را امتحان کردم، از چسباندن مچ پا. حتی بعد از بازی‌ها، مچ پایم را چسب زدم چون خیلی درد می‌کردم. فقط سعی کردم هر کاری که می توانستی انجام بدهی و باز هم دردناک بود. آن زمان بود که به دنبال جراحی بودم.

“من قبلاً هرگز آن درد را احساس نکرده بودم.”

رز گفت که او چند روز پیش مجوز پرش را صادر کرد اما هنوز حداقل یک هفته از تمرین فاصله دارد.

او گفت: «این یک پیشرفت کند است. من هنوز بافت زخم دارم. هر زمان که به آن پیشرفت رسیدید، در چند هفته آینده، من می‌توانم اکنون بپرم. من از چکمه ام بیرون آمده ام. من به این موضوع برای خودم هیجان‌انگیز نگاه می‌کنم – مجبور نیستم با چکمه بخوابم.

بد است، اما در عین حال خودم را برای این کار آماده می کردم. بعد از این که فهمیدم، مجبور شدم طرز فکرم را تغییر دهم تا درستش کنم. این پنجمین، ششمین دوره توانبخشی من است. من نمی توانم شکایت کنم، نمی توانم در مورد آن شکایت کنم. من فقط باید آن را انجام دهم.»

تام تیبودو، مربی نیکز، گفت که نیکز «رهبری کهنه‌کار» او را از دست داده است.

رز گفت: “من هرگز نمی خواستم آن شخصیتی باشم که بازی نمی کرد و حرف های زیادی می زد.” “تو نمی خواهی آن رفیق باشی. شما زیاد می گویید، همه چیز را صدا می کنید اما در بازی نیستید. من در مواقعی چیزی را که باید بگویم می‌گویم، اما هرگز با دستورالعمل‌های خاصی سرشان را نمی‌زنم.»

رز مربی نیکز اشاره می کند که می تواند به نقش پشتیبان خود بازگردد، زیرا او اشاره کرد که “گروه دوم” چقدر با او خوب کار می کند و چگونه رز اوبی تاپین را با “سرعت سریع” که به ارمغان می آورد به پیش می برد.

با این حال، نیکس باید تا فوریه حرکت کند. ۱۰ مهلت معامله با واکر به وضوح یک نامزد است. در حال حاضر هیچ جایی برای تازه وارد Cam Reddish وجود ندارد.

رز گفت: «نبودن در آنجا بسیار سخت است. ما چهار بازی کمتر داریم. می تواند بلافاصله تغییر کند. در شرق، همه جمع شده اند، سه، چهار تیم جمع شده اند. یک شانس وجود دارد، اما این در مورد کلیک کردن در زمان مناسب، کشف مسائل در زمین، تطبیق در حین بازی به جای تلاش برای انجام این تنظیمات بعد از بازی است.”

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر