دختر گابریل یونیون و دواین وید یک خط لباس می گیرد


آنها خیلی سریع بزرگ می شوند.

کااویا جیمز، دختر ۳ ساله دواین وید و گابریل یونیون، با خط تولید لباس جدید با همکاری جنی و جک، مسیر خود را در مد پیش می‌برد.

در حالی که کااویا ممکن است در طول فرآیند طراحی از والدین مشهورش کمک گرفته باشد، یونیون به Vanity Fair گفت که کودک نوپایش «از آنجایی که می‌توانست راه برود» به مد علاقه‌مند است.

زمانی که ما این خط را طراحی می‌کردیم، مردم می‌گفتند، یک کودک چگونه در فرآیند مد شرکت می‌کند؟ اما وقتی ایده هایمان را بین تیم طراحی جانی و جک و من و شوهرم کم کردیم، نشان دادیم [Kaavia] تری فرانسوی [styles]این هنرپیشه ۴۹ ساله گفت، ما رفل‌های سه‌طبقه و طرح‌های چاپی را به او نشان دادیم.

چیزهایی بود که ما دوست داشتیم که او مثل «نه» بود. و ما هیچ کدام از آن را به او تحمیل نکردیم. اگر او آن را دوست نداشت، همین بود.»

راه اندازی فوریه ۲ در وب سایت Janie and Jack و همچنین در فروشگاه های منتخب، مجموعه Kaavia Union-Wade x Janie and Jack دارای هزاران رنگ روشن است و به چاپ های سنتی آفریقایی ادای احترام می کند. قیمت آن از ۱۰.۵۰ دلار تا ۷۴ دلار است و سایزهای مختلف از شش ماه تا ۱۸ سال را ارائه می دهد.

گابریل یونیون، دواین وید، کااویا وید و کراسبی اسپارو
این کودک نوپا با والدینش و همچنین BFF Crosby Sparrow در کمپین با لباس‌های بی‌نظیر جنسیتی بازی می‌کند.
جانی و جک

علاوه بر الهام بخشیدن و کمک به طراحی خط، کااویا همچنین در کنار پدر وید ۴۰ ساله در کمپین ایفای نقش می کند و با BFF کراسبی اسپارو، پسر بازیگر نیکول لین و بسکتبالیست چاد ایسترلینگ، ست های «بهترین دوست برای همیشه» بدون جنسیت را مدل می کند.

کااویا همیشه یک ستاره سبک بوده است، اغلب با مادرش دوقلوی می‌کرد و لباس‌های طراح را به تن می‌کرد.

او به کمدهای ما … کفش و کیف پول وسواس زیادی داشت. یونیون به Vanity Fair گفت: همه چیز در مورد لوازم جانبی در کمد من و در کمد Dwyane است. “او به معنای واقعی کلمه دوست دارد از قفسه های لباس او بالا برود.”

کااویا وید، گابریل یونیون، دواین وید
این کمپین به درستی “دنیای شادی” نام دارد.
جانی و جک

این اولین معامله تجاری Kaavia نیست. او نزدیک به ۲ میلیون دنبال کننده در اینستاگرام دارد و الهام بخش کتاب تصویری والدینش به نام Shady Baby بود که سال گذشته منتشر شد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر