داستان پشت گوشواره های تست کووید کیتی پری


او آن را Omicron Couture نامید.

قبل از اینکه کیتی پری در آخر هفته روی صحنه “Saturday Night Live” اجرا کند، ستاره پاپ ظاهر اینستاگرام خود را در یک جفت گوشواره زیبا که با آزمایش کووید-۱۹ ساخته شده بود، مسخره کرد.

او در حالی که لوازم جانبی خیره کننده را نشان می داد، گفت: “او پاک شده است.”

اما در حالی که لحظات سبک اردو برای “When I Go” کرونر، که همه چیز را از ضدعفونی کننده دست گرفته تا دستمال توالت در طول همه گیری همه گیر لباس می پوشاند، تازگی ندارد، گوشواره های طراحی شده برای کووید او توسط کارولینا گارسیا، دانشجوی ۲۱ ساله ارائه شد. سال از مالاگا، اسپانیا.

گارسیا به Page Six Style of the inspiration گفت: «در شب سال نو، من چیزی قرمز برای پوشیدن نداشتم، بنابراین یک سری آزمایش آنتی ژن از کریسمس دیدم و بلافاصله به این فکر افتادم که آنها را به گوشواره تبدیل کنم. پشت طرح

کارولینا گارسیا نمونه ای از طراحی خلاقانه خود را ارائه می دهد.
با حسن نیت از کارولینا گارسیا

هنگامی که او عکسی از خلاقیت عجیب خود را در اینستاگرام منتشر کرد، جایی که به راکاتا رفت، به سرعت بیش از ۱۵۰۰۰ لایک جمع کرد – و توجه طراح قدیمی پری، جانی ووجک، که چندین جفت را برای مشتری فوق ستاره خود سفارش داده است، جلب کرد.

اما گارسیا که با کمک چند دوست این گوشواره ها را تزئین کرده است، گفت که “انتظار نداشت” بری هنگام نشان دادن گوشواره ها آنها را در شبکه های اجتماعی برچسب گذاری کند و با دریافت این اعلان شروع به “پریدن از خوشحالی” کرد.

او گفت: “من از این موضوع بسیار قدردانی می کنم.” داستان او را به دوستانم نشان دادم و دهانمان را گرفتیم!

گوشواره تست کووید
گارسیا و دوستانش گوشواره های بری را به روشی مورد تایید همه گیر بسته بندی کردند.
با حسن نیت از کارولینا گارسیا

اکنون، طراح ماهر با درخواست طرفداران سرسخت برای خرید جفت خود غرق شده است.

ما در حال کار هستیم [make a] گارسیا گفت: “تیم دوستانم و من در حال حاضر سخت کار می کنیم تا همه چیز را کنار هم بگذاریم.”

اگرچه گارسیا هنوز در مورد قیمت تصمیم نگرفته است، اما امیدوار است که لوازم جانبی فریبنده همراه با یک بیانیه سبک بر پایداری تأثیر بگذارد، “از آنجایی که اکنون وجود دارد [recycling] امتیاز برای تست های مورد استفاده

گوشواره تست کووید
گارسیا یک جفت آزمایش آنتی ژن باستانی را با استفاده از کریستال ها و جادو به او نشان داد، اما او هرگز حدس نمی زد که طرحش ویروسی شود.
با حسن نیت از کارولینا گارسیا

با این حال، مانند موسیقی بری، گوشواره ها در نهایت برای لبخند زدن مردم هستند.

“[They’re about] گارسیا به طعنه به ما گفت: “تنها منفی که در سال ۲۰۲۲ قبول خواهیم کرد آنتی ژن ما است. آزمایشات.”رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر