دادگاه عالی جوی بهار لمینتس درباره «نما»اکنون که استفان بریر قاضی دیوان عالی بازنشستگی خود را اعلام کرده است، کاخ سفید بر تعهد رئیس جمهور جو بایدن به انتصاب اولین قاضی زن سیاه پوست تاکید کرده است. اما در قسمت امروز از منظرهجوی بهار مجری برنامه از محدودیت های دیوان عالی به طور کلی ابراز تاسف کرد و آن را یک شاخه حکومتی “دیکتاتوری” خواند.

اینها افرادی هستند که توسط دولت منصوب می شوند. جواب کشور را نمی دهند. او گفت: «آنها یک عمر آنجا بوده اند. تنها راه خلاص شدن از شر آنها شارژ کردن آنهاست که یک پروسه طولانی است. من همیشه احساس می کنم که این شاخه خاص از حکومت ضد دمکراتیک است.»

بهار ادامه داد: “این واقعیت که هیچ محدودیتی برای مدت وجود ندارد، این واقعیت است که شما می توانید کارمندان خود را به دلیل اینکه آنها با شما موافق هستند. و سپس آنها برای همیشه آنجا هستند و شاید سه یا چهار نسل از آمریکایی ها را تحت تاثیر قرار دهند. به نظر می رسد که این کار را می کند. یک نهاد دموکراتیک». [like] تضاد لفظی “

در همین حال، سانی هیوستون خاطرنشان کرد، بایدن گام های بزرگی در تنوع بخشیدن به دولت فدرال برداشته است. او گفت: «زمانی که دونالد ترامپ در قدرت بود، فکر می‌کنم ۸۵ درصد از منصوبان فدرال را مردان سفیدپوست تشکیل می‌دادند. بایدن برعکس عمل کرده است.

با این حال، میانجی ووپی گلدبرگ خاطرنشان کرد که منتقدان، که استدلال می کنند انتصاب یک قاضی آفریقایی-آمریکایی صرفاً یک اقدام مثبت است، فراموش کرده اند که ۹۴ درصد از قضات تا این مرحله سفیدپوست بودند.

او با اشاره به قاضی فقید دادگاه عالی تورگود مارشال گفت: «اولین سیاهپوستی که به دادگاه عالی پیوست در سال ۱۹۶۷ بود. من نمی گویم چیزی جز زمان بود.»

منظره روزهای هفته ساعت ۱۱/۱۰c از شبکه ABC پخش می شود. برای دیدن کلیپی از قسمت امروز به بالا ورق بزنید.

کجا تماشا میکنی منظره

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر