خط خطی سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به رژیم صهیونیستی – پایگاه خبری مدیریت شده


گزارش کردن پایگاه خبری مدرا; سردار رمضان شریف ظهر امروز یاد و خاطره شهدای روستا خرها وی از الموت استان قزوین با بیان اینکه خانواده های شهدا سرمایه های گرانبها و مقدس ما برای ادامه راه شهدا هستند، گفت: امیدوارم خداوند به ما توفیق دهد تا گزارشی کوتاه از آنچه شهدا ارائه کنیم. از ما انتظار می رود در ازدحام شهدا باید تقدیم کنیم.

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: مهمترین و شاخص ترین بیشتر شهدا حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی و قدرت روزافزون این نظام مقدس و الهی را خواستار شدند که به همت امام راحل بنیان نهاده شده و با تلاش و کوشش همچون خورشید بر این کره خاکی می درخشد. حکمت رهبری.

شریف بیان کرد: شهدا از ما انتظار دارند که با اطاعت از ولایت، این نظام مقدس را حفظ کنیم و در همه وصیت نامه های شهدا عبارت «حامی مرجع باش» آمده است چرا که راه اصلی حفظ نظام، حمایت است. مرجع دینی، و آنها می دانند.

وی افزود: معیارهای فقیه چیزی جز متن آیات قرآن کریم، احادیث و سیره ائمه معصومین و مکتب رسول اکرم صلی الله علیه و آله نیست.

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: نظام ما در دفاع مقدس نه تنها پیروز و سربلند بود، بلکه در مبارزه با استکبار به سرکردگی آمریکایی‌ها و صهیونیست‌ها نیز موفق شد.

اشاره سردار شریف به آخرین سفر جو بایدن رئیس جمهور آمریکا در ادامه سخنان خود خطاب به اسرائیل و عربستان سعودی گفت: بایدن در سفرهایش حرف های بی ربطی می زد که دنیا به آن می خندید چون همه دنیا در این ۴۳ سال نقاط قوت این نظام و نقاط ضعف آمریکا را دیده بودند.

او گفت: بایدن در سفرهایش حرف های بی ربطی می زد که دنیا به آن می خندید چون همه دنیا در این ۴۳ سال نقاط قوت این نظام و نقاط ضعف آمریکا را دیده بودند.

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: رهبر انقلاب برای اولین بار از اظهارات رئیس جمهور روسیه علیه صهیونیست ها تشکر کردند.

سردار شریف گفت: جمهوری اسلامی به برکت خون شهدا از این اقتدار و نفوذ در چهل و سومین سالگرد تأسیس خود برخوردار است و تحولات را دنبال می کنند و اقتدار این نظام را می بینند.

وی گفت: امروز وقتی صهیونیست ها از وضعیت اسفبار خود صحبت می کنند می گویند ما گزینه نظامی روی میز داریم و باید به او بگوییم که آمریکا و شوروی از شما بزرگتر و قدرتمندتر هستند که از همه امکانات خود استفاده کردید. . من تسلیم رژیم بعث عراق شدم، اما همه شهدای ما حتی در بعد نظامی از آبرویشان محروم شدند.

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خطاب به دشمنان نظام گفت: امروز جرات بیرون آمدن از پوسته خود را ندارید پس چرا حرف بزنید؟ خود به خود آیا هواپیماهای شما جرات حضور در حریم هوایی امن جمهوری اسلامی را دارند؟

سردار شریف گفت: تو چالش ها و مسائل و سازمان القاعده را یکی پس از دیگری با تدبیر رهبری و تکریم خون شهدایی که حاج قاسم سلیمانی پرچم آن را بر دوش داشت تشکیل دادید.

وی گفت: صهیونیست ها تلاش زیادی برای تهدید جمهوری اسلامی ایران دارند، اما از همین جا به رژیم غاصب اسرائیل اعلام می کنیم که اگر اشتباه کنید، برای همیشه چنین درسی خواهید گرفت. یک هزار شما کیلومتری را که اشغال کرده اید از دست خواهید داد و به این تهدید مشکوک نباشید.

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خطاب به آمریکا گفت: من گفتم اسرائیل جای امنی است اما امروز شاهد ناامنی در اسرائیل هستیم و شما ادعا کردید که اگر همه کشورهای عربی متحد نمی شدند، نمی توانستند با ما بجنگند. اما اگر همه با هم متحد می شدند در یک نبرد نظامی آنها را شکست می دادیم، تاریخ، تحولات، پیام انقلاب و تدبیر الهی برای راندن آن بر این اساس بود که شما از تمام قلعه هایی که گفتم عقب نشینی کردید. ، یکی پس از دیگری

سردار شریف افزود: ایران اسلامی کانون بیداری جهان اسلام و احیای فرهنگ اهل بیت علیهم السلام است و هیچ نظامی قدرت مقابله با آن را ندارد.

وی افزود: با وجود همه توانمندی هایی که در عرصه های مختلف داریم نباید از توانمندی ها و توانمندی های داخلی کشور غافل شویم چرا که اراده ملت ایران همچون وصیت شهدا راهگشای دفاع مقدس است.

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: به کارآفرینان کمک کنید، به وحدت کمک کنید، به معیشت مردم کمک کنید و مطمئن باشید که شهدا زمانی از ما راضی خواهند بود که مانند امروز قدرت الهام بخش جهان اسلام باشیم.

سردار شریف گفت: از توان خود دریغ نکنیم و به هم کمک کنیم. ما برای امنیت داخلی است و ما به معیشت مردم هم توجه داریم.

یادآوری: دست هرکسی که برای رفع مشکلات معیشتی مردم تلاش می کند می بوسیم و اگر بحمدالله از این مجازات ها عبور کنیم این آخرین مرحله است.

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در خاتمه گفت: سپاه استان قزوین یکی از فعال ترین سپاه پاسداران در کشور است و در عرصه های فرهنگی تبیین جهاد، کمک خالصانه و محرومیت زدایی که امروز در حال انجام است. یکی از وظایف ذاتی سپاه پاسداران، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است آن بالا استاستان قزوین پیشتاز است.