خانواده المپیک ۲۰۲۲ پکن خانواده ساخته شده از مقوا توکیو را شرمنده می کنند


حقیقت “راحت” آشکار شد.

بدون شک، پرتچر، ورزشکار آمریکایی باب سورتمه تابستانی، پس از فاش کرد که خانواده در بازی‌های المپیک زمستانی ۲۰۲۲ ظاهراً برای یک ملکه مناسب هستند، به بازی‌های المپیک تابستانی ۲۰۲۰ – که روی یک کارتون در توکیو خوابیده بود – حسادت کرد. این مدعی ۲۷ ساله جزئیات اتاق خواب مجلل را در یک ویدیوی TikTok با بیش از ۱۸۱۲۰۰ لایک ارائه کرد.

برچر در پاسخ به سوال یکی از طرفداران در مورد تانک های دهکده المپیک پکن گفت: “من واقعاً هیجان زده هستم که شما این سوال را پرسیدید زیرا من چیز عالی برای به اشتراک گذاشتن دارم.

“از آنجایی که ما نه تنها اینجا تخت های مقوایی داریم، بلکه انگار کمیته سازماندهی در پکن می گوید: “چطور می توانیم فقط با یک تخت در توکیو زندگی کنیم؟” “

سپس، برای نشان دادن سخاوتمندی پد خواب، بریچر به اسکرین شات کنترل از راه دور تخت روی آورد که نشان می داد می توان زاویه آن را تنظیم کرد تا نهایت راحتی صندلی هواپیما را فراهم کند.

اگر این برای پاشیدن نمک به زخم‌های بازی‌های المپیک تابستانی کافی نبود، ارابه‌ای که در حال لم دادن بود از خود زیر پوشش کیسه خواب مخمل‌شکلش فیلم گرفت.

“من در جاذبه صفر هستم [neutral sleep position] همین الان. این یک پدیده است.”

بریچر کنترل از راه دور تشک را نشان می دهد.
بریچر کنترل از راه دور تشک را نشان می دهد.
با حسن نیت از @summerbritcher

نیازی به گفتن نیست که نمایش پریچر موجی از حسادت را از طریق OlympicTok ارسال کرد.

اما شیک، قهرمان پارالمپیک که در بازی‌های ۲۰۲۰ در والیبال نشسته به مدال طلا دست یافت، گفت: «من به‌عنوان ورزشکاری از توکیو که به یاد می‌آورد تخت‌های مقوایی چقدر ناراحت کننده بودند، این را تماشا می‌کنم.

متی راجرز وزنه بردار تیم ایالات متحده که در تابستان نیز در توکیو مسابقه داده است، گفت: “من دارم گریه می کنم.”

همچنین با دسته رسمی TikTok تیم ایالات متحده همزمان شد و اظهار داشت: “اوه، این زیباست.”

حتی ایلونا ماهر، بازیکن راگبی حسادت آمریکایی، واکنش خنده‌دار خود را به نمایش پریچر به اشتراک گذاشت.

“تخت شما… تخت شما یک کنترل کامل از راه دور دارد؟ آیا حالت هایی دارد؟” دختر مبهوت دوربین گیج می رفت، در حالی که با هر کلمه بیشتر و بیشتر حسادت می کرد. “چقدر بزرگ است؟ خیلی بزرگ به نظر می رسد.”

یکی از پدهای خواب مجلل در دهکده المپیک پکن.
یکی از پدهای خواب مجلل در دهکده المپیک پکن.
زویا روسنوا / TASS

این قهرمان المپیک همچنین درباره اینکه تشک های کوچکش آنقدر کوچک و “بسیار قابل اشتعال” و آنقدر سفت بودند که “یک هفته پس از شروع به دراز کشیدن روی آنها کمرم درد می کند” شوخی کرد.

ماهیر در حالی که اشک هایش را خفه می کرد، افزود: “اما خوش بگذران! این عالی به نظر می رسد.”

اشاره او به اقامتگاه‌های مقوایی ساده در توکیو در سال ۲۰۲۰ بود، که طبق گزارش‌ها برای جلوگیری از گسترش کووید-۱۹ با جلوگیری از ورزشکاران مشهور المپیک از ایجاد هووپی اجرا شد.

بر اساس گزارش‌ها، برگزارکنندگان بر این باور بودند که لاستیک‌های شل و ول تنها می‌توانند وزن یک نفر را تحمل کنند و بنابراین برقراری رابطه جنسی با آنها غیرممکن است.

ورزشکار المپیک تابستانی ایلونا ماهر در یک ویدیوی خنده دار حسادت خود را ابراز کرد.
ورزشکار المپیک تابستانی ایلونا ماهر در یک ویدیوی خنده دار حسادت خود را ابراز کرد.
با حسن نیت از ilonamaher

با این حال، این استدلال توسط ژیمناستیک ایرلندی، ریس مک‌کلینگان مطرح شد، که از خود در حال بالا و پایین پریدن روی این کیسه‌خواب‌های «پرهیزکننده» بدون ساس فیلم گرفت.

در یک نمایش ویدیویی مشابه، اعضای تیم بیسبال المپیک اسرائیل نشان دادند که این مکان‌های سخت می‌توانند وزن ۹ بازیکن بیسبال را که آن‌ها را پوشیده‌اند، بدون فرو ریختن تحمل کنند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر