حمله کائنات به مسیح مهاجر/ چرا می گویید بهشت ​​اگر زنده بود الان محصور بود؟ پایگاه خبری مدیریت شده


گزارش کردن پایگاه خبری مدرا; مسیح مهاجری در جلسه ای به مناسبت سالروز شهادت آیت الله د. بهشتی در کانون توحید: موضوعات مختلفی در رابطه با شخصیت شهید بهشتی در محافل مختلف مطرح شد، اما نمی دانم درباره برخی از شهید بهشتی چیزی گفته شده باشد. رویه های عملی بنابراین بحث امروز با موضوعات معمول متفاوت است و توجه به آنها کمی حوصله می خواهد و گفت: شهید بهشتی شهید انقلاب اسلامی ایران بود. در زمینه ویژگی های بارز شخصیت شهید مظلوم بهشتی، همواره بر جفای ایشان به دو دلیل تاکید می کنم: اول اینکه امام بر این موضوع تاکید داشتند و دوم اینکه هر که شهید شد بزرگترین ظلم تاریخ را انجام داد.

مهگیری خاطرنشان کرد: صداقت زیربنای شخصیت معنوی آیت الله بهشتی است. هیچ چیز بهتر از صداقت در نظر گرفته نمی شد. آقای بهشتی در هر زمینه و اندازه ای دروغ نمی گوید. وی اظهار نظر کرد: حالا که دروغ را یک اصل می بینیم، می فهمم که چرا آقای بهشتی اینقدر روی صداقت تاکید کرده است.

وی افزود: تدوین قانون اساسی یکی از اقدامات آقای بهشتی برای تبلیغ اسلام در سطح جهانی بود. او معتقد بود که قانون اساسی باید به گونه ای باشد که سایر کشورها نیز بتوانند همین کار را انجام دهند.

مسیح مهاجیری می گوید: اگر شهید بهشتی امروز در جمع ما بود، دستگیر می شد چون مسائل کشور را روشن نمی کرد.

در مورد این سخنان آقای مهاجری باید به این نکته اشاره کرد که شهید بهشتی به اسلام و انقلاب و نظام جمهوری اسلامی و اصل ولایت اعتقاد داشت و جان گرانبهای خود را در راه دفاع از این ارزش ها تقدیم کرد، لذا مصادیق محدود بود. .

و فتنه سبز در سال ۱۳۸۷ که توسط سران فتنه اداره می شد تا جایی پیش رفت که به امام و رهبری و مرجع و نظام جمهوری اسلامی توهین کردند و سپس مردم امام حسین (علیه السلام) را توسط مردم خطاب کردند. خداوند.

در همان زمان آقای مهگیری به سمت میرحسین موسوی سنگ پرتاب کرد که کار خیر موسوی باعث شد حمایت های ضد انقلاب، منافقین و گروهک های تروریستی و آمریکا، انگلیس و اسرائیل علناً از او حمایت کنند. شرم بیشتر از این است که دشمنان اسلام و انقلاب از موسوی حمایت کردند و اکنون دستور و انجام دو ترور شخصی و ترور فیزیکی شهید بهشتی را به عهده داشتند.

آقای مهاجری به درستی از تمامیت شهید بهشتی یاد می کند، اما متوجه نیست که سران نزاع، سنگ بنای نزاع و هرج و مرج را بر دروغ تقلب در انتخابات گذاشته اند. او دروغی را که خاتمی بارها در نشریاتش تایید کرده است، باور نمی کند، اما اعلام علنی آن را فایده ای نمی بیند، زیرا در این صورت برخی از حامیان او عقب نشینی خواهند کرد!

در نهایت آقای مهاجری باید تحقیق کند و بفهمد که رویکرد ایشان به کجا کشیده شده و رسانه های ضدانقلاب و دشمنان آرمان ها و شخصیت شهید بهشتی از برخی مواضع آقای مهگیری و روزنامه ایشان ابراز ناراحتی می کنند. شعار می دهند؟!