حمله تند روزنامه دولت به علی شکوری راد فعال سیاسی اصلاح طلب / اینکه وی از بیماری زوال عقل رنج می برد – پایگاه خبری مضارع


گزارش کردن پایگاه خبری مدرا; و این روزنامه نوشت: علی شکوریراد از متهمان فتنه ۸۸ و از کادر حزب اتحادیه ملت با حمله به نیروهای امنیتی در اظهاراتی بر خلاف منافع ملی اتهامات متعددی را به آنان وارد کرد که البته سابقه

وی در مصاحبه ای تمام خشونت هایی که کشور در روزهای گذشته شاهد آن بوده را به نیروهای امنیتی نسبت داد و مدعی شد که تام و همه اغتشاشگران عامل آن هستند: «لباس شخصی وارد جمعیت تظاهرکنندگان می شود، شعارهای زشت می دهد، تصادف، تصادف می کند. زنان را می کشند و قرآن و مسجد را به آتش می کشند و گاهی به اشتباه در میان تظاهرکنندگان کشته می شوند.»، اما شهید محسوب می شوند و تشییع جنازه آنها در رسانه ملی پخش می شود و مورد تجلیل قرار می گیرند.»

این اظهارات توهین آمیز در نگاه اول به نظر می رسد که این یک عنصر سیاسی محلی نبوده، بلکه یک عنصر تجزیه طلب بوده که در شبکه بین المللی عربستان بیان شده است.

شکوری راد بدون توجه به این موضوع، ضمن نادیده گرفتن خون مدافعان امنیت کشور که توسط اغتشاشگران بر زمین ریخته شده است، صحنه اغتشاشات اخیر را به جز آن دسته از نیروهای عادی که می آیند و شعار می دهند و آشوب می دهند، ترسیم می کند. به خودی خود، دیگر کسی در خیابان نیست! شکوری راد در چه صورت باید پاسخگوی نگرانی هایش باشد و چرا از ناآرامی ها و آشوب ها حمایت می کند؟

این اظهارات، اگر نشانه جنون نباشد، آن طور که این جریان ها ادعا می کنند، هیچ نشانه ای از عقلانیت ندارند.