حمله انتقامی در راه استپس از حمله‌ای که از آسمان اردن و منطقه التنف که تحت اشغال آمریکایی‌هاست شروع شد، فرماندهی اتاق عملیات تصمیم گرفته است انتقام شهدا و خون مجروحان را بگیرد.

 به گزارش خبرگزاری قدس(قدسنا)، پایگاه خبری یونیوز، امروز پنجشنبه، خبر داد که اتاق عملیات مشترک متحدان سوریه تصمیم گرفته است به تجاوز بامدادی رژیم صهیونیستی پاسخ دهد.

بر اساس این گزارش، اتاق عملیات مشترک متحدان سوریه  طی بیانیه ای اعلام کرد: «جنگنده‌های اسرائیلی و آمریکایی دیشب به تعدادی از مقرهای نیروهای متحد در منطقه تدمر تعرض کردند. اهدافی که هدف حمله قرار گرفتند، عبارت بودند از چند مرکز گردهمایی جوانان و مراکز خدمات‌رسانی».

اتاق عملیات مشترک متحدان سوریه اضافه کرد:‌ «در پی این تجاوز، تعدادی از برادران مجاهد شهید و مجروح شدند. این بیانیه می افزاید: «مأموریت و حضور مشروع ما در سوریه همواره برای کمک به کشور سوریه و تحت نظارت این کشور برای مقابله با تروریست‌ها و طرح تکفیری به‌ویژه داعش بوده است. طی چند سال گذشته ما از جانب دشمن اسرائیلی و آمریکایی در معرض تعرض‌هایی قرار گرفتیم و آن‌ها تلاش داشتند ما را به نبردهای حاشیه‌‌ای بکشانند که این جزء اولویت حضور ما در سوریه نبود».

 

اتاق عملیات مشترک متحدان سوریه در این بیانیه همچنین افزود:‌ «بهانه صهیونیست‌ها این بود که آن‌ها با تسلیحات نقطه‌زن و تجهیزاتی که برای رژیم غاصبشان خطرناک بود، مقابله می‌کنند. با توجه به آنچه گفته شد و پس از حمله‌ای که از آسمان اردن و منطقه التنف که تحت اشغال آمریکایی‌هاست شروع شد، فرماندهی اتاق عملیات تصمیم گرفته است انتقام شهدا و خون مجروحان را بگیرد».

اتاق عملیات مشترک متحدان سوریه در پایان تأکید کرد: «واکنش بسیار سخت خواهد بود».

همزمان با این اعلام، رسانه‌های رژیم صهیونیستی گزارش دادند که تل‌آویو حریم هوایی جولان اشغالی را به روی هواپیماهای غیرنظامی بسته است.


دیدگاهتان را بنویسید