حامد محمودی بازیگر سریال مستوران: می دانستم نقش «شهاب» نقش سختی است اما پذیرفتن آن برایم چالش بود – پایگاه خبری مدارا


این بازیگر جوان خوش آتیه در فیلم هایی چون «جنایت مرموز»، «تنگه ابوقریب»، «غلامرضا تختی»، سریال های «نهنگ آبی»، «مستوران» و «شهید زیستن» به عنوان بازیگر حضور داشته است.

حامد آل محمودی در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی مدارا نیوز وی با اشاره به سریال مستوران گفت: سریال مستوران اولین تجربه حرفه ای من به عنوان بازیگر اصلی بود اما در کارهای آقای توکلی و مک کری نیز نقش های کوتاهی داشتم.

وی ادامه داد: تجربه همکاری با تیم مستوران، گروهی جوان و پرشور، برای من لذت بخش بود. بسیاری از اساتید و پیشکسوتانی که در این سریال حضور داشتند باعث شدند من از تجربیات این عزیزان بیشتر استفاده کنم.

محمودی در خصوص استقبال مخاطبان از این سریال گفت: خوشبختانه پیام هایی که مخاطبان به من می دهند و صحبت هایی که می شنوم حاکی از رضایت مخاطبان از این سریال است.

وی با اشاره به تجربه بازی در نقش شهاب در این سریال گفت: تجربه این نقش برای من چالشی بود. من می خواستم توانایی خود را برای باور اندازه گیری کنم. تا چه حد می توانم با شخصیتی ارتباط برقرار کنم که از نظر احساسی و رفتاری از من خیلی دور بود.

حمید محمودی ادامه داد: نقش شهاب پیشنهاد من نبود. شخصیت شهاب نوشته شد و تجربیات زیادی برای این نقش تجربه شد و من با هماهنگی یک دستیار و با همان شخصیت شهاب وارد دفتر سریال شدم و به عنوان یک فرد معلول از فعالیت هایی که داشتم صحبت کردم. انجام داد، که باعث ثبات من شد.

گفت: می دانستم نقش شهاب سخت است و با کمی غفلت دیگر خسته کننده و بی اهمیت می شود. خوشحالم که با افرادی آشنا شدم که نقشی دارند که نشان دهنده توانایی بازیگری من باشد.

نماینده سریال مستوران گفت: پس از پخش سریال مستوران چندین پیشنهاد کار به من شد اما هنوز مشخص نیست. سعی می کنم انتخاب های درستی داشته باشم و از نقشم لذت ببرم.

گزارش کردن نابرابری؛ سریال ایرانی مستوران جدیدترین ساخته سید جمال سید حاتمی و مسعود آب پرور در سبک نمایشی و تاریخی است و در تیرماه ۱۴۰۱ از شبکه یک سیما پخش می شود. این سریال به تهیه کنندگی عطا پناهی ساخته شده است.

سریال مستوران روایتی از وقایع دوران صفویه و غزنوی است. این سریال بازیگران بزرگ و افراد مشهور را گرد هم می آورد و داستان آن برگرفته از اسطوره های کهن ایرانی است. به گفته سازندگان سریال مستوران، این سریال در بیش از ۱۳ لوکیشن مختلف تصویربرداری شده است.

در این سریال بازیگران زیادی از جمله حمیدرضا ازرق، الهام جعفر نژاد، بیژن بنفشاخا، رویا میرعلمی، علی داکردی، عیسی یوسف پور، رسول نقوی، حمید محمودی، سحر غمخوار، علی شجاع، اسدالله یقطاح، حسن همتی، میسم حضور دارند. شقینی. مهدی ابراهیمی، حمید ابراهیمی، علی ذهبان، آریا نرگ آبادی، گلبرگ محمدی و سلما قهرمانی به ایفای نقش می پردازند.

حمیدرضا آذرنگ در این سریال نقش لیث را بازی می کند. لیث به عنوان شخصیت اصلی سریال شناخته می شود. او یک فرد قابل اعتماد در شهر است که به عنوان عطاری کار می کند. حامد محمودی در این سریال در کنار او نقش شهاب را بازی می کند.