جیم هاربا از وایکینگ ها برای ماندن سرمربی میشیگان خودداری می کند


جیم هاربو همچنان مرد میشیگان است.

علی‌رغم گزارش‌هایی مبنی بر بازگشت هاربا به NFL برای مربیگری مینه‌سوتا وایکینگ‌ها، او در آن آربور باقی می‌ماند. مشخص نیست که آیا شغل وایکینگ ها به او پیشنهاد شده یا قرار است به او پیشنهاد شود.

ESPN اولین بار این خبر را گزارش کردوی افزود که برس میشیگان از شنیدن اینکه هاربا می‌ماند «شاد شد» و این مربی به وارد مانوئل، مدیر ورزشی گفت: «این موضوع تکرار نخواهد شد و تا زمانی که او بخواهد در میشیگان خواهد ماند.»

هاربا در فصل گذشته روی صندلی داغ وارد شد. ولورینز در پنج تلاش اول مربی اوهایو را شکست نداده بود و او برای حفظ این پست دستمزد خود را کاهش داد.

با این حال، ثروت او در فصل گذشته تغییر کرد. ولورینز در فصل عادی ۱۱-۱ پیش رفت، باکی ها را شکست داد، در بازی قهرمانی ده بزرگ مقابل آیووا پیروز شد و به پلی آف فوتبال کالج رسید (جایی که توسط جورجیا، قهرمان نهایی ملی، نابود شدند).

هاربا، ۵۸ ساله، چهار فصل را به عنوان مربی در تیم سان فرانسیسکو ۴۹رز از سال ۲۰۱۱-۲۰۱۴ گذراند، ۴۴-۱۹-۱ کرد و در سال ۲۰۱۲ به سوپر باول رسید.

جیم هاربا برای فصل 2022 به میشیگان بازمی گردد.
جیم هاربا برای فصل ۲۰۲۲ به میشیگان بازمی گردد.
گتی ایماژ

در مورد اینکه وایکینگ ها از اینجا به کجا می روند، باید دید. کوین اوکانل، هماهنگ کننده تهاجمی رامز، به عنوان بازیکن مورد علاقه ظاهر شده است، اما یک قرارداد تا پس از سوپربول نهایی نمی شود. به گزارش ESPN مینه سوتا دو بار با پت گراهام هماهنگ کننده دفاعی جاینتز و رحیم موریس هماهنگ کننده دفاعی رامز مصاحبه کرد.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر