جیسون ریورا با قهرمان در St. کلیسای جامع پاتریک


پلیس قهرمان نیویورک، جیسون ریورا، آخرین وداع در مراسم تشییع جنازه‌اش در St. صبح جمعه کلیسای جامع پاتریک – یک هفته پس از قتل تازه کار در حین انجام وظیفه.

مراسم تشییع جنازه افسر ۲۲ ساله کشته شده از ساعت ۹ صبح در کلیسای تاریخی منهتن آغاز می شود.

این سرویس فقط برای مهمانان دعوت شده آزاد است، اما به صورت مستقیم برای عموم پخش خواهد شد. مراسم تشییع جنازه با یک مراسم سوزاندن خصوصی در گورستان فرنکلیف در شهرستان وستچستر دنبال خواهد شد.

اعضای عمومی هستند دعوت به جمع آوری در چندین روگذر که از ساعت ۱۱ صبح به مسیر عبوری در یونکرز مشرف است در حالی که جسد افسر به سمت قبرستان اسکورت می شود.

هزاران نفر از عزاداران در یک بیداری عمومی در روز پنجشنبه هنگامی که تابوت ریورا که در پرچم پلیس نیویورک پیچیده شده بود، به داخل کلیسای جامع بدرقه شد، ادای احترام کردند.

اریک آدامز شهردار و کیچانت سیول، کمیسر پلیس نیویورک، از جمله کسانی بودند که در آن شرکت کردند.

بیوه ریورا، دومینیک ریورا، پس از بیداری او پیامی تکان دهنده نوشت و در اینستاگرام نوشت: «این احتمالاً سنگین ترین چیزی است که قلب من تا به حال احساس کرده است.

بیوه پلیس کشته شده پلیس نیویورک، جیسون ریورا
ریورا در ماه اکتبر با همسرش دومینیک ازدواج کرد.
دومینیک ریورا/اینستاگرام

«می مدیا نارانجا (نیمه نارنجی من)، همانطور که مادر شوهرم او را صدا می‌کرد، احساس پوچی در من ایجاد کرد. من تو بهشت ​​خیلی دوستت دارم. بعدا میبینمت.”

ریورا، که در ماه اکتبر با همسرش ازدواج کرد، زمانی کشته شد که لاشون مک نیل در جریان یک تماس خشونت خانگی در هارلم روز جمعه به او و شریک زندگی‌اش، افسر ویلبرت مورا، کمین کرد.

مورا که روز سه شنبه بر اثر جراحات جان خود را از دست داد، قرار است در مراسم تدفین در سن پترزبورگ عزاداری شود. هفته آینده پاتریک

افسران پلیس، روحانیون و اعضای جامعه در 24 ژانویه 2022 در محله هارلم شهر نیویورک در منطقه 32 NYPD شمع روشنی برگزار می کنند.  افسر بیست و دو ساله جیسون ریورا
افسران پلیس، روحانیون و اعضای جامعه در بخش ۳۲ NYPD در هارلم برای ریورا شمع روشنی برگزار می کنند.
دیوید دی دلگادو/گتی ایماژ

مظنون در جریان حمله به ریورا و مورا توسط افسر سوم به نام سومیت سولان تازه کار مورد اصابت گلوله قرار گرفت و در اوایل این هفته بر اثر جراحات جان باخت.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر