جکسون ماهومز در ویدیوی جدید پس از باخت چیفز در فضای مجازی پخش شد


جکسون ماهومز در حال سوار شدن به خارج از فصل است.

برادر کوچکتر پاتریک ماهومس، کوارتربک چیفز – که در این فصل درگیر چند بحث و جدل شده است – این هفته به لطف ویدیوی TikTok که او را در حال سوار شدن بر یک گاو نر مکانیکی با یک طرفدار زن کانزاس سیتی نشان می داد، بار دیگر به محل بحث اینترنتی تبدیل شد.

در کلیپی که روز چهارشنبه در صفحه TikTok خود به اشتراک گذاشته شد، جکسون در حال سوار شدن به گاو نر با همراهی که اتفاقاً پیراهن Mahomes را پوشیده بود، دیده می‌شود.

جکسون در توضیح ویدیو با کنایه گفت: «قسمت دوم چون شما بچه‌ها قسمت اول را خیلی دوست داشتید.

جکسون ماهومز در ویدیوی جدید TikTok در حال سوار شدن بر یک گاو نر مکانیکی ظاهر می شود
جکسون ماهومز در ویدیوی جدید TikTok در حال سوار شدن بر یک گاو نر مکانیکی ظاهر می شود
TikTok/Jackson Mahomes

اگرچه مشخص نیست که این ویدیو چه زمانی ضبط شده است، اما به نظر می رسد لباس جکسون بازتابی از گروه او در پیروزی دور بخش فرماندهان بر بوفالو در اواخر ژانویه است، زمانی که او یک هودی مشکی با شلوار جین تیره و کفش های کتانی بلند دیور به تن کرد.

جکسون همچنین در بازی یکشنبه قهرمانی AFC به همراه بریتنی متیوز، خواهر شوهرش که به زودی تبدیل می شود، حضور داشتند. پس از باخت چیفز به بنگال، جکسون و متیوز هر دو فصل درخشان دیگری را به کانزاس سیتی تبریک گفتند.

جکسون در چندین بازی چیفز در این فصل حضور داشته است، از جمله برد ماه گذشته کانزاس سیتی مقابل بوفالو.
جکسون در چندین بازی چیفز در این فصل حضور داشته است، از جمله برد ماه گذشته کانزاس سیتی مقابل بوفالو.
اینستاگرام/جکسون ماهومز

“#سران پادشاهی” جکسون توییت کرد یکشنبه، در حالی که متیوز پست کرد, “هنوز یک فصل شگفت انگیز و چیزهای بسیار برای افتخار کردن!”

فصل ۲۰۲۱ یک ترن هوایی برای چیفز بود که بازی‌های اولیه را در میان سایرین به Chargers و Bills واگذار کردند، قبل از اینکه در ۸ بازی پیروز شوند. خارج از زمین، برخی از بزرگترین هواداران تیم، از جمله جکسون و متیوز، در نتیجه اقدامات روز بازی خود با واکنش های منفی مواجه شدند.

جکسون به همراه بریتنی متیوز و برادرش پاتریک ماهومز
جکسون به همراه بریتنی متیوز و برادرش پاتریک ماهومز
اینستاگرام/جکسون ماهومز

در ماه سپتامبر، جکسون در جریان باخت چیفز در بالتیمور در حال ریختن آب روی طرفداران ریونز فیلم شد. یک ماه بعد، جکسون به خاطر رقصیدن در یادبود ستاره فقید NFL، شان تیلور در واشنگتن، خشم را برانگیخت. او در نهایت عذرخواهی کرد برای حادثه

در همین حال، متیوز در اواخر ژانویه به دلیل پاشیدن شامپاین به جمعیت در طول پیروزی چیفز در وقت اضافه مقابل بیل، خشم توییتر را برانگیخت. متیوز در پی انتقادات با ایجاد پیراهن‌های “تیم بریتنی” رویکرد مثبتی در پیش گرفت و قصد داشت درآمد حاصل از آن را به یک موسسه خیریه ضد قلدری مستقر در کانزاس سیتی اهدا کند.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر