جعفرزاده ایمن آبادی: لیدری که با ۱۰۰ نفر نیروی امنیتی/فرمانده به منطقه سیل زده رفته بود با همان دست پیش می رود و مطمئناً دور چهاردهم را می بازد – پایگاه خبری مدآرا


گزارش کردن پایگاه خبری مدرا; غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی نماینده دوره نهم و دهم شورای اسلامی گفت: اگر این دولت نکته مثبتی دارد، حضورش در میان مردم است. خیلی ها فکر می کنند این کار خروجی ندارد اما یکی از خروجی ها این است که مردم احساس مهجوریت نمی کنند اما مشکل اینجاست که واقعیت ها در این هستی به مردم گفته نمی شود و برخی اطرافیان رئیس جمهور اغراق می کنند و مخالفت می کنند. آنها می گویند این تلاش ها این حضور را آشکار می کند.

خیانت در تنظیم بودجه به رئیسم چه بود؟

وی ادامه داد: به نظر من خروج دولت از ریل از ابتدا اشتباه بود و برکناری حدود ۴۰۰۰ مدیر این کشور که جزو سرمایه های کشور هستند، دست دولت را خالی کرد و به سراغ مردم صفر کیلومتر رفت. حالا تصور کنید حکومتی با این همه وعده و وعید و انتظاری که در بین مردم ایجاد کرده است، از طرفی داستان صفر کیلومتر مردم ناتوان از انجام کار را دارد و ظاهراً این هفت هزار صفحه هم داستان است. ، ما هیچ کدام از این هفت هزار صفحه را ندیده ایم.

این نماینده سابق گفت: تصویب برجام خیانت بزرگی به دولت آقای دکتر است. رئیس جمهور من بودم. سازمان برنامه و بودجه با تهیه لایحه بودجه ۱۴۰۱، ارز مورد نظر رئیس جمهور را به چاهی برد که به راحتی قابل حذف نبود و دلیل کاهش محبوبیت آقای رئیسی، مسیر و برنامه ریزی غلطی بود که پیرامون ایشان برای ایشان انجام شد. حداقل آقای رئیس جمهور او نباید در سال اول وارد این بازی خطرناک شود. بازی که منجر به کاهش محبوبیت آن شد.

اصولگرایان به زودی یک پشت بزرگ را خالی خواهند کرد

جعفرزاده ایمن العبادی با اشاره به اینکه اگر الف رئیس جمهور اگر به همین منوال ادامه دهد، نمی تواند در دوره دوم ریاست جمهوری پیروز شود. آقای رئیسی باید در همه چیز تجدید نظر کند. ابتدا باید در اطراف خود تجدید نظر کند و این افراط گرایان را از بین ببرد. مقصود آقای رئیسی مردم است اما باید بروید ببینید نظر اکثریت مردم در مورد دولت سیزدهم چیست. همه می گویند ما اشتباه کردیم و اصولگرایان قبولی خود را با یک نفر (آقای رئیسی) کوتاه نمی کنند و موقعیت خود را فدای وضعیت ایشان نمی کنند و ماه عسل رئیسی و اصولگرایان به زودی تمام می شود و این اتفاقی است که الان می افتد. او هست. شکی نیست که اصولگرایان به زودی کمر آقای رئیسی را پاک می کنند. متأسفانه بخشی از تیم احمدی نژاد دور هم نشسته اند و می خواهند بگویند احمدی نژاد یکی بوده است و راه را برای آقای رئیسی هموار می کنند که این راه به جایی نمی رسد.

وی گفت: تیم احمدی نژاد مستقر در آنجا آقای رئیسی را به یک طرف می کشاند و محبوبیت آقای را. رئیس جمهور کم اهمیت جلوه دادن و وانمود کردن به آقای رئیسی که هرکس از بیرون چیزی بگوید تعجب آور است. آقای رئیسی به حرف دلسوزان نظام و انقلاب گوش دهد. متأسفانه لندینگی که برای مستر مین انجام دادند اشتباه است. اگر این اقدام در همان دستان رهبری ادامه پیدا کند، ناراضیان از نظام و انقلاب را تشدید می کند و به کاهش محبوبیت آقای رئیسی نیز منجر می شود.

تندروها رئیس خود را اداره می کنند

وی افزود: متأسفانه دایره آقای رئیسی و اطرافیانش تنگ شده و محدود به تندروهای جبهه پایداری شده است. در حال حاضر آقای رئیس جمهور آقای رئیسی را به تنهایی به این سختی می گیرند. ارباب رئیس جمهور او باید به حرف این مردم گوش کند، چه وضعیت اسف باری است که با ۱۰۰ نیروی امنیتی به منطقه سیل زده رفته و همه به مردم خیره شده و آن را کار مردمی می دانند؟ مردم کجا کار می کنند؟ کجا این اتفاق برای مردم می افتد؟ بعد گفت نمی‌خواهم از دفترم ادامه دهم. اگر به این منطقه رفتید آنجا در میان مردم بنشینید و به صحبت های مردم گوش دهید، اما آنها در فاصله ۵ متری ایستادند و به چشمان مردم خیره شدند تا هرکس با آنها صحبت کرد بعداً با آنها برخورد کند. این چه رفتاری است – متأسفانه اینها نصیحت های اشتباهی هستند که به استاد من می دهند.