جسد زنان مسن مینه‌سوتا در یک قتل و خودکشی در خانه پیدا شد


مقامات گفتند که دو زن در یک خانه در مینه سوتا در یک قتل و خودکشی جسد پیدا شدند.

به گفته این اداره، ماموران اداره پلیس کریستال پس از پاسخ به گزارش دو نفر فوت شده در حوالی ساعت ۲۳:۴۱ پنجشنبه شب، این دو زن ۶۲ و ۷۳ ساله را پیدا کردند.

مقامات گفتند که مرگ آنها به عنوان یک قتل-خودکشی در حال بررسی است. علت مرگ فوراً در دسترس نبود و در انتظار بررسی از سوی آزمایشگاه جنایی دفتر کلانتر شهرستان هنپین و معاینه پزشکی شهرستان هنپین بود.

برایان هابارد، رئیس پلیس کریستال، به WCCO گفت که پلیس گفت که این دو زن با هم ارتباطی ندارند، اما هم اتاقی هستند که مدتی با هم دوست بوده اند.

هابارد گفت که گمان می رود آنها روزها قبل از کشف در خانه مرده بودند.

مقامات گفتند که دو زن 62 و 73 ساله که گفته می شود با هم دوست هستند، در خانه ای در مینه سوتا در یک قتل و خودکشی جسد پیدا شدند.
مقامات گفتند که دو زن ۶۲ و ۷۳ ساله که گفته می شود با هم دوست هستند، در خانه ای در مینه سوتا در یک قتل و خودکشی جسد پیدا شدند.
WCCO-TV

این زنان پس از آن پیدا شدند که یکی از بستگان یکی از بستگان این زنان پس از چند روز بی خبری از وی درخواست چک رفاهی کرد. همسایه‌ها به WCOO گفتند که زنان معمولاً خودشان را نگه می‌دارند و اغلب آنها را نمی‌بینند.

“شما زندگی هایی دارید که تحت تاثیر قرار می گیرند. هابارد به این رسانه گفت: دوستان و خانواده افراد درگیر هستند. «افسران و بازرسان و معاونان آزمایشگاه جنایی که پاسخ می دهند. هر دوی آنها مدتی آنجا بودند و بنابراین دیدن آن برای اولین پاسخ دهندگان و محققینی که پاسخ می دهند دشوار است.

پلیس اطمینان داد که این یک حادثه منفرد است و هیچ خطری برای مردم وجود ندارد. هیچ مظنون دیگری تحت تعقیب نیست.

برایان هابارد، رئیس پلیس کریستال گفت که پلیس گفت که این دو زن هم اتاقی بودند که برای مدتی با هم دوست بودند.
برایان هابارد، رئیس پلیس کریستال گفت که پلیس گفت که این دو زن هم اتاقی بودند که برای مدتی با هم دوست بودند.
WCCO-TV

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر