جزئیات سوء قصد به “طباطبایی نژاد” امام جمعه اصفهان – پایگاه خبری مدارا نیوز


بر اساس گزارشات پایگاه خبری مدارا; الهاشمی درباره حادثه ظهر امروز در حاشیه پایان نماز جمعه اصفهان با اعلام وضعیت بهبودی و سلامتی آیت الله طباطبایی نژاد گفت: ایشان به بهانه سخنرانی به ایشان نزدیک شده و با چاقو دستگیر شدند. به او. یا دو خراش سطحی روی گردنش.

وی ادامه داد: آیت الله طباطبایی نژاد در حین انتقال به بیمارستان در درمانگاه سرپایی مداوا شد و حال عمومی ایشان مساعد است. این جوان متخلف که دارای خالکوبی و آثار گروه های جویای مسائل اخلاقی بود، دستگیر و تحویل نیروهای امنیتی شد.

رئیس مصلای جمعه اصفهان در پاسخ به این سوال که آیا این حادثه ارتباطی با محتوای نماز جمعه اصفهان دارد یا خیر، گفت: آیا این اتفاق با محتوای نماز جمعه اصفهان ارتباط دارد؟ وی گفت: این موضوع ربطی به محتوای نماز جمعه اصفهان ندارد، اما این فرد نیز در تاریخ ۲۵/۲/۲۵ به دفتر ما مراجعه کرد و با من ملاقات کرد و این فرد در آن زمان قصد داشت به حاجی آقا نزدیک شود که ایشان موفقیت آمیز بود.

الهاشمی ادامه داد: این فرد نیز مانند سایر افراد امروز از مانع عبور کرد و در میان جمعیت نشست و با کلیدی که چاقو را در آن فرو کرده بود، این کار را انجام داد.