جزئیات تجمعات اعتراضی در تهران و برخی شهرستان ها – پایگاه خبری مدیریت شده


گزارش کردن پایگاه خبری مدرا; در این گزارش آمده است:

پس از تجمعات شب های گذشته، امشب برخی شهرهای کشورمان شاهد تجمع و اعتراض بود.

اعتراضات پس از مرگ دختر تلخ مهسا سقزی آغاز شد.

این در حالی است که اینترنت موبایل در برخی شهرهای کشورمان با محدودیت و قطعی مواجه است و اینستاگرام و واتس اپ در برخی شبکه های اجتماعی از دسترس خارج شده اند.

عصر امروز در تهران و پس از فراخوان مردم در اطراف میدان و خیابان ولیصر تجمع کردند.

تعدادی از تظاهرکنندگان در میدان الولصر تجمع کردند که برخی از آنها در چهارراه تئاتر المدینه شعارهای بلند سر دادند و پلیس چندین بار از آنها خواست محل را ترک کنند و سپس برای متفرق کردن تظاهرکنندگان از گاز اشک آور استفاده کرد. و گاز اشک آور باعث متفرق کردن تظاهرکنندگان شد.

در خراسان شمالی و شهر بجنورد حد فاصل تقاطع مخابرات تا چهارراه هفدهم شهرور به عنوان شریان اصلی و مرکزی شهر تجمعاتی برپا می شد که عموم مردم در رده سنی نوجوانان و دهه هشتاد بودند.

و در خراسان جنوبی و شهر برجند نیز در اطراف خیابان معلم تجمع کنندگان بودند.

در استان زنجان شعارهای بلند سر داده شد و افراد ۱۵ تا ۲۵ ساله توسط پلیس متفرق شدند. گذرگاه سبزه، میدان عابر پیاده، تقاطع الخبر، تقاطع السعدی و زینبیه الغربیه از جمله مناطقی بود که تظاهرکنندگان در آن تجمع کردند.

۱۵۰ نفر امشب در خیابان نوبهار کرمانشاه تجمع کردند که متاسفانه خسارات زیادی به اموال عمومی و مردم وارد شد. گفته می شود برخی از ادارات در کرمانشاه نیز آسیب دیده اند.

بر اساس شواهد میدانی خبرنگار ما عده ای به استان اسلام آباد غرب حمله کردند و شیشه های شیشه ای که با دخالت پلیس شکسته شد را شکستند. اکنون این شهر در آرامش است.

به گزارش خبرنگار میدانی ما، تجمعات در ارومیه به خشونت کشیده شد.

تجمع کنندگان در قزوین از ساعات اولیه شب در خیابان ولیصر با حضور نزدیک به ۱۰۰ نفر تجمع کردند.

گزارش هایی از تجمع در مازندران، اصفهان، کرمان، گیلان، فارس و گلستان گزارش شده است.